pl
Nakładka Na Krzesło

Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Wielu z nas z utęsknieniem czekało na informację, że kina, teatry czy filharmonie mogą już być otwarte. I choć nie wszystkie podmioty przyjęły widzów od razu (zwłaszcza części kin pozostała zamknięta), to 12 lutego pojawiło się światełko w tunelu. Oczywiście, nadal obowiązują liczne obostrzenia, w tym to dotyczące wyłączenia połowy miejsc na widowni. I właśnie z tego powodu stworzyliśmy nasze nakładki na krzesła. Mają one ułatwić komunikowanie i przestrzeganie obowiązujących zakazów. Poznaj je!

/Smart by Inventini/Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Jak sobie radzić?

Pandemia koronawirusa “zmusiła” wszystkich do poszukiwania rozwiązań dla problemów, z którymi dotąd nie mieliśmy do czynienia. Wyzwoliła jednocześnie pokłady kreatywności. Wszyscy pamiętamy przecież prawdziwą eksplozję domorosłych i firmowych producentów maseczek ochronnych z wiosny ubiegłego roku.

Mogliśmy także podziwiać słodkie misie zajmujące miejsca w kawiarniach, aby zapewnić odpowiedni dystans społeczny. Pluszowi przyjaciele ułatwiali przestrzeganie reżimu sanitarnego. My proponujemy rozwiązanie prostsze, tańsze i, co ważne w tym czasie, łatwe do utrzymania w czystości. Przygotowaliśmy dla was drukowane na tkaninie poliestrowej informacje do umieszczenia na krzesełkach.

Czy nakładki na krzesła sprawdzają się?

Znaczniki na krzesła montujesz za pomocą gumek i rzepów, dlatego są proste w regulacji. Standardowo proponujemy je rozmiarze: 35,5×45,5 cm, który pasuje do większości krzeseł czy foteli. Oczywiście, dla podniesienia estetyki możemy dostosować wymiary nakładek do określonego typu siedzenia – tu wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Znacznik Na Krzesło

Także grafika może być dowolna, nawiązująca do charakteru Twojej marki – jej tonality, kolorów brandowych itp. Nadruk wykonujemy w technologii druku sublimacyjnego, który zapewnia trwałość barw oraz jest przyjazny dla środowiska!

Znaczniki na krzesła – w przeciwieństwie do misiów – możesz prać w wysokiej temperaturze, co zapewnia utrzymanie higienicznej czystości. Masz pewność, że Twoi klienci są nie tylko dobrze poinformowani o zasadach obowiązujących w związku z COVID-19, ale także po prostu bezpieczniejsi.

Potrzebujesz więcej informacji, zapytaj naszego handlowca.

Życzymy dużo zdrowia!

Smart by Inventini to zbiór wpisów dotyczących naszej firmy, w których prezentujemy sprytne, innowacyjne lub po prostu ciekawe rozwiązania. Nie zawsze zostają one wcielone w 100% w życie, ale tu – na specjalnym blog – mamy szansę pokazać nasze czasem „szalone pomysły”.

Przeczytaj także: Siedziska reklamowe i ich rodzaje

 

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies