pl
Siedzisko Ze Skrzynki Na Piwo

Siedzisko inne niż standardowe…

Jak sprytnie i ekonomicznie przygotować siedziska do baru, pubu czy ogródka letniego? Poznaj nasze nakładki na skrzynki do napojów!

/Blog/Siedzisko inne niż standardowe…

Na rynku materiałów reklamowych i eventowych dostępnych jest wiele rozwiązań – od klasycznych, ale brandowanych mebli, przez rozwiązania z plażowym rodowodem, aż po produkty stworzone specjalnie z myślą o eventach. Czy można tu zaproponować coś nowego? Zawsze warto próbować – poznajcie nasze reklamowe siedziska reklamowe na skrzynkę do piwa.

Siedzisko na skrzynkę – pomysł

Pomysł oczywiście nie jest zupełnie nowy. Sprytni domowi majsterkowicze już dawno odkryli, że na wytrzymałą skrzynkę do napojów można nałożyć “dekiel” np. z ładnie przyciętej deseczki lub sklejki, i uzyskać w ten sposób rodzaj taboretu. Ba, autorka dzisiejszego artykułu, też ma na koncie podobne realizacje, które docelowo służą jako kontener pod biurko z funkcją stojaka na drukarkę. Wystarczy kupić na OLX używaną kratę na piwo i… uruchomić fantazję.

Skrzynka Do Piwa Jako Siedzisko
Siedziska Ze Skrzynek

Reklama na skrzynce na piwo

Genialnie proste pomysły przedsiębiorcy podchwytują natychmiast i dostosowują do swoich potrzeb. Browary i puby dostrzegły potencjał tkwiący w tym rozwiązaniu. Z jednej strony posiadają już gotową konstrukcję – skrzynki, z drugiej na takim siedzisku może dodatkowo pojawić się reklama. Wystarczy wszystko ładnie wydrukować, wyciąć, zszyć, skleić, przymocować… I tu pojawiamy się my – Inventini.

Pierwsze tego typu realizacje przygotowaliśmy już kilka lat temu, na potrzeby zagranicznych browarów. Wówczas zamówienie obejmowało nakładki z ekoskóry z haftem oraz nakładki z poszyciem jutowym z nadrukiem. Zamówienie to do dziś jest regularnie odnawiane.

Skoro pomysł się przyjął, naturalnym następnym krokiem, jest wprowadzenie go do stałej oferty. Tak właśnie stało się w tym tygodniu. Teraz jako standard proponujemy nakładki z ekoskóry lub poliestru za skrzynkę o wymiarach 30×40 cm. Jeśli potrzebujesz nietypowego rozwiązania (Twoje skrzynki mają inne wymiary lub na przykład niestandardowy kształt), wystarczy, że prześlesz nam wzór, a dostosujemy produkt do Twoim potrzeb.

Nietypowe Siedzisko Ze Skrzynki Na Piwo
Siedzisko Ze Skrzynki Na Piwo

Siedzisko – konstrukcja

Konstrukcja siedziska na skrzynkę jest wyjątkowo prosta – jej podstawę stanowi sklejka 1 cm z ogranicznikami w postaci listewek. Na górę naklejkamy 5 cm pianki tapicerskiej i całość zakrywamy poszyciem z ekoskóry lub poliestru. Oczywiście, poszycie posiada indywidualną grafikę – np. logo pubu czy browaru, co w przypadku produktów reklamowych jest kluczowym elementem. Na specjalne zamówienie możemy również przygotować poszycie z innych materiałów, a logo może zostać wykonane w postaci haftu.

Czemu to jest takie fajne?

Siedzisko na skrzynkę do piwa to super rozwiązanie z co najmniej kilku powodów. Po pierwsze, gadżet pozwala na wykorzystanie konstrukcji, które już posiadamy – skrzynek. Nie ma potrzeby kupowania całego mebla. To jest nie tylko ekonomiczne, ale także ekologiczne. Po drugie, takie siedzisko doskonale koresponduje z klimatem pubów czy browarów. Kojarzy się wprost z jego asortymentem, a jednocześnie podkreśla przyjazną i luźną atmosferę. Gadżet idealny!

 

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies