pl

Pufy reklamowe

Pufa Worek
/Siedziska reklamowe/Pufy reklamowe

Pufy reklamowe: worki i sako – wygodne i efaktowne

Doskonałe jako nośnik reklamy oraz designerski element wyposażenia wnętrz. Takie są właśnie pufy reklamowe, a więc wygodne siedziska, które można z powodzeniem wykorzystać na różnego rodzaju eventach oraz wydarzeniach branżowych.

Pufa reklamowa | pufa Sako Decathlon Rzeszów
Opis produktuSpecyfikacja
Pufy reklamowe Beanbag Beton

Relaks i reklama – pufy reklamowe z nadrukiem

Pufy z nadrukiem Inventini są jak na siedziska stosunkowo duże. Co więcej, praktycznie cała ich powierzchnia może zostać wykorzystana do celów reklamowych. Przecież poszycie puf to ciekawa przestrzeń do umieszczenia Twojego brandu, grafik czy też zdjęć. Efekt takiego działania jest dwojaki – uzyskujesz ciekawą reklamę i jednocześnie designerski gadżet do swojej strefy relaksu. Odtąd Twoja marka będzie mogła kojarzyć się z przyjemnym odpoczynkiem, a takie pozytywne skojarzenia są w marketingu niezwykle cenne.

Pufa beanbag / pufa sako Inventini – dlaczego warto?

Funkcjonalność naszych puf najlepiej opisać dwoma słowami – słodkie lenistwo. To produkty stworzone z myślą o siedzeniu lub wylegiwaniu się – dzięki styropianowemu wypełnieniu doskonale dopasowują się do kształtu ciała. W ofercie Inventini dostępne są pufy o różnych kształtach.

Pufy sako to wygodne siedziska reklamowe, w których można zająć pół-leżącą pozycję. Świetnie sprawdzą się na mniej formalnych wydarzeniach. Ich wygodnym uzupełnieniem są niewielkie pufy – podnóżki, na którym możesz oprzeć stopy. Pufy fotele zapewniają wygodne podparcie dla pleców i wyprostowaną pozycję do rozmów np. o biznesowym charakterze. Z kolei pufy worki (beanbag, fatboy) to już ekstremalne rozwiązanie dla relaksu. Najlepiej sprawdzają się jako leżanki ułożone w strefach rozrywki i odpoczynku.

Pufa reklamowa | Pufa Sako Amazon
Pufa reklamowa | Beanbag Jeżyki

Inventini – sprawdzony producent puf reklamowych z nadrukiem

Jako doświadczony producent puf z nadrukiem możemy pochwalić się szeregiem zrealizowanych projektów. Dbamy o staranne wykonanie puf, a także szeroki wachlarz możliwości, spośród których możesz wybierać. Produkujemy pufy fotele, pufy sako, a także pufy worki w różnych kolorach i rozmiarach, z wysokiej jakości nadrukiem o bardzo dużej wytrzymałości.

Produkowane przez nas pufy z nadrukiem wytwarzane są wytrzymałego poliestru powleczonego PU. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś to Ty wybrał materiał, z którego je dla Ciebie zrobimy. Chętnie podejmiemy się nawet najbardziej nietypowych zleceń i stworzymy pufy reklamowe według Twojego pomysłu. Wypełnienie puf stanowi regranulat styropianowy, którego wykorzystanie jest wkomponowane w szeroko cenioną ideę zero/less waste.

Gdzie pufy reklamowe sprawdzą się najlepiej?

Pufy beanbag / pufy sako Inventini to idealny nośnik reklamy na każdy event, gdzie pojawić się ma strefa relaksu dla odwiedzających. Nasze pufy są bardzo trwałe i dlatego nadają się również na stały element wystroju wnętrz, np. w siedzibie firmy czy showroomie. Pufy sprawdzą się także podczas:

  • eventów outdoorowych,
  • imprez sportowych,
  • festiwali muzycznych i koncertów,
  • przyjęć okolicznościowych,
  • targów branżowych.
Pufy reklamowe Pufy Sako PCC

Szerokość

Głębokość

Wysokość

Wymiary transportowe

Waga

Worek sako S

70 cm

70 cm

75 cm

70 x 70 x 75 cm

5 kg

Worek sako M

85 cm

85 cm

85 cm

85 x 85 x 85 cm

6 kg

Worek sako L

105 cm

105 cm

95 cm

105 x 105 x 95 cm

7 kg

Fotel

60 cm

85 cm

105 cm

60 x 85 x 105 cm

7 kg

Podnóżek

50 cm

50 cm

25 cm

50 x 50 x 25 cm

1,5 kg

Worek Beanbag XL

100 cm

30 cm

140 cm

100 x 30 x 140 cm

7 kg

Worek Beanbag XXL

140 cm

40 cm

180 cm

140 x 40 x 180 cm

8,5 kg

Poznaj lepiej modele naszych puf worków

Pufy sako

Te wygodne siedziska o podstawie koła są dostępne w trzech rozmiarach S, M, L. Sprawdzą sie zarówno jako fotel, jak i siedzisko, które pozwala na przyjęcie pozycji półleżącej. Doskonałe do odpoczynku w niezobowiązującej atmosferze. Do pufy sako możesz dobrać praktyczny podnóżek.

Pufy reklamowe Sako Game

Pufy worki – beanbag

Pufy worki to bardzo duże siedziska – położone na ziemi zapewniają miejsce dla kilku osób. Możesz z nich również korzystać jak z leżanki. Są idealne na plażę lub łąkę.

Pufa Worek

Pufy fotele

Przypominają kształtem klasyczne fotele, dzięki czemu mają bardziej formalny charakter. Można w nich zająć wygodną pozycję, gdyż zapewniają dobre oparcie dla pleców. Zapytaj także handlowca o podwójne fotele – kanapy.

Pufy Fotele Aperitivo

Masz już pomysł na swoją wypoczynkową pufę worek?

Chętnie poznamy Twoją wizję, a potem wspólnie nadamy jej realny kształt.

Najważniejsze informacje

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona granulat

Wypełnienie z regranulatu

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Zapytaj o produkt

Szukasz innych siedzisk na Twój event?

Zobacz naszą całą ofertę.

Nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Pufy reklamowe - najczęściej zadawane pytania

Czy pufy reklamowe są ściśle wypełnione regranulatem?

Nie, w poszyciu pufy reklamowej pozostawiamy zawsze trochę przestrzeni, aby regranulat dobrze dostosował się do kształtu ciała. Gdy pufa jest ściśle wypchana, siedzisko staje się niewygodne. Zwłaszcza dotyczy to puf sako, które muszą mieć na górze więcej „wolnego miejsca”.

Czy można uzupełnić regranulat w pufach reklamowych?

Z czasem regranulat traci swoją objętość i wtedy, aby zapewnić odpowiednią wygodę siedziska, warto go uzupełnić. Poszycia nie są zszyte na stałe – wszystkie pufy reklamowe posiadają otwory, przez które można uzupełnić wkład.

Czy można zmienić poszycie pufy reklamowej?

Tak, poszycie można zmienić, ale jest to kłopotliwe w realizacji. Regranulat trzeba najpierw wyjąć ze środka, a potem włożyć ponownie w nowe poszycie. To czasochłonna czynność, a ponadto wyjęty regranulat pod wpływem podmuchów powietrza łatwo się unosi i rozwiewa. Jeśli zależy Ci na możliwości szybkiej zmiany poszycia, możesz zamówić pufy reklamowe ze specjalną wewnętrzną poszewką.

Czy regranulat może wysypać się z pufy?

Regranulat nie może się wysypać z nieuszkodzonej pufy. Dzieje się tak m.in dlatego, że otwór, przez który jest wsypywane wypełnienie, został bardzo dobrze zabezpieczony. To rodzaj tunelu, który od wewnętrznej strony zamknięty jest zamkiem błyskawicznym, a od zewnętrznej – zamkiem i dodatkowo rzepem. Na zamówienie klienta istnieje także możliwość uszycia pufy reklamowej z wewnętrzną poszewką, dzięki czemu poszycie można łatwo zmieniać.

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies