Namioty reklamowe
z nadrukiem

Inventini 9 Namioty

Potrzebujesz namiotów reklamowych z nadrukiem, handlowych bądź targowych, które wyróżnia atrakcyjna grafika?

Stworzymy dla Ciebie unikalną wizytówkę, pozwalającą w najlepszy sposób przyciągnąć klientów oraz wypromować markę.

Zobacz nasze namioty reklamowe w akcji:

Inventini – producent namiotów reklamowych z nadrukiem, który dba o Twoje bezpieczeństwo

 

Namioty reklamowe z nadrukiem, jak każda inna konstrukcja, pod którą przebywają ludzie, powinna być solidna, mocna i wytrzymała. Aby nasze namioty były właśnie takie, ich konstrukcje produkujemy wyłącznie ze sprawdzonego, wysokogatunkowego aluminium anodowanego. Dzięki wytrzymałości tego materiału możesz czuć się bezpiecznie.

Co więcej, konstrukcja ta jest niezwykle lekka i prosta w montażu, co umożliwi Ci rozłożenie jej w mniej niż 60 sekund! Nie mniej ważną częścią namiotu jest jego poszycie. Będące częścią namiotów reklamowych Inventini ściany oraz dach produkowane są z wysokiej jakości poliestru, odpornego na przemakanie oraz wpływ promieniowania słonecznego.

To jednak nie wszystko – aby kolory Twojego logo były trwałe, a namiot reklamowy wyróżniał się intensywnością barw, do nadruku wybranych przez Ciebie wzorów stosujemy ekologiczny druk sublimacyjny – wyjątkową technikę, która pozwala na uzyskanie wielobarwnych, odpornych na blaknięcie nadruków.

Namioty stelażowe Premium Pro produkujemy zgodnie z normą PN-EN 13782:2015-2007.

Namioty reklamowe Inventini posiadają innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, dzięki którym dostosujesz namiot do indywidualnych potrzeb.

Zastosowanie udogodnień takich jak kilkustopniowa regulacja wysokości każdej nogi, regulacja napięcia dachu czy bezpieczne kliki pozwala na proste i bardzo szybkie rozkładanie bądź składanie namiotu. Produkowane przez nas namioty reklamowe z nadrukiem zajmują mało miejsca podczas transportu i oferują dużą przestrzeń po rozłożeniu.

Namioty reklamowe z dedykowaną grafiką

Napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Namioty wystawowe to ekspresowe zadaszenie powierzchni, które dzięki wysokiej jakości materiałów sprawdzi się w każdym miejscu
i o każdej porze roku.

Przyciągnij potencjalnych klientów

Stoisko zaaranżowane w ciekawy sposób dużo łatwiej wzbudzi zainteresowanie ludzi, a co za tym idzie – zachęci potencjalnych klientów do zapoznania się z prezentowaną ofertą.

Duża powierzchnia reklamowa

Namioty handlowe oddziałują także na gości, którzy nie mają bezpośredniej styczności ze stoiskiem. Duże gabaryty sprawiają bowiem, że namiot jest widoczny z daleka, dzięki czemu reklama umieszczona na jego powierzchni zostanie zauważona.

namioty reklamowe handlowe 3x3m

Ważne informacje

Troszczymy się o środowisko

Troszczymy się o środowisko

Jesteśmy świadomi wpływu produkcji na środowisko.
Dlatego minimalizujemy nasze oddziaływanie na otoczenie naturalne, wykorzystując nowoczesne technologie oraz automatyzację produkcji.

Stelaż z aluminium anodowanego

Stelaż z aluminium anodowanego

Otrzymujesz największą ochronę przed korozją i zwiększoną ochronę na uszkodzenia mechaniczne.

Gwarancja na 3 lata

Gwarancja na 3 lata

Konstrukcja aluminiowa
objęta 3 letnią gwarancją
(Wersja Premium Pro: 5 lat)

Dostawa 14 dni

Dostawa 14 dni

Druk sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Tkanina poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Namioty stelażowe

Namioty stelażowe znane jako namioty ekspresowe są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Znajdziesz je na każdej imprezie plenerowej, jak i na targach. W naszej ofercie są dostępne w rozmiarach od 3×3 aż do 4x8m.

namioty stelażowe

Namiot stelażowy

To sprawdzone rozwiązanie w reklamie outdoorowej.

Zapewni brandowany dach nad głową na różne, nawet najbardziej ekstremalne okazje, jak na przykład: rajdy, wyścigi kolarskie, biegi, ale także targi branżowe i wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe.

reklamowy namiot dmuchany z nadrukiem, namiot eventowy, targowy, handlowy, namioty reklamowe dmuchane, pneumatyczne, dmuchańce reklamowe, linia pascal line, producent materiałów reklamowych Inventini

Namioty stałociśnieniowe

Namioty stałociśnieniowe wyróżnia nowoczesny design. Zachwycą Cię swoim opływowym kształem i łatwością rozkładania. Jednak największą zaletą jest ich mobilność – małe rozmiary transportowe. Wybierz Twoją konfigurację z rozmiarów: 4×4, 5×5, 6x6m.

Namioty gwiazda

Prestiżowe namioty wybierane na imprezy okolicznościowe i bankiety. Swoją formą przypominają gwiazdę, dzięki czemu wyróżniają się wśród innych namiotów. Promuj swoją markę intrygującym rozwiązaniem, na które Cię stać.

namioty gwiazda

Startent Pascal

Nowość!

Namiot gwiazda w wersji ze świecącym masztem pneumatycznym

dmuchane namioty reklamowe z nadrukiem FAN, dmuchańce reklamowe, namioty dmuchane, namioty wentylatorowe, namioty biznesowe, namioty handlowe, namioty pająki, 4 nożne namioty - producent Inventini

Namioty wentylatorowe

Imponujące namioty wentylatorowe, dzięki dużym gabarytom,  zachęcą każdego, aby przyjrzeć się im bliżej i zajrzeć do środka. Do utrzymania swojej formy potrzebują ciągłego dostępu do prądu.

Namiot eventowy – wykonanie

Jakość namiotów ekspresowych wykorzystywanych podczas eventów jest niezwykle istotna, każdy problem z konstrukcją może doprowadzić do tego, że przygotowane stoisko będzie niezdatne do użytku. Namioty wyprodukowane są z aluminium dzięki czemu konstrukcja jest lekka i w szybki sposób można ją rozłożyć. Poszycie na namioty eventowe Inventini zostały wykonane z poliestru wysokiej jakości, a całość może zostać uzupełniona o profesjonalny nadruk grafik i logotypów wykonanych metodą druku cyfrowego, który zapewnia wyśmienity wygląd i trwałość. Wszystkie elementy, konstrukcja oraz druk objęte są gwarancją.

namioty reklamowe handlowe 3x3m

Interesuje Cię jak będzie wyglądał Twój namiot reklamowy?

Zapytaj o darmową wizualizację. Prześlij nam logotypy oraz wytyczne, a my wykonamy ją na nasz koszt. Brakuje Ci pomysłów? Zaufaj naszym grafikom, a na pewno stworzymy razem coś wspaniałego.

namioty reklamowe targowe

Namioty z nadrukami – zamawiam!

Jako producent namiotów przywiązujemy szczególną uwagę do jakości naszych produktów. Zwracamy uwagę na szycie oraz wydruk. Zamawiając namiot z pełnym nadrukiem, otrzymujesz wysokiej jakości nadruki odporne na działanie promieni UV wykonane na wytrzymałej tkaninie. Drukujemy w najnowszej technologii druku cyfrowego, z wykorzystaniem ekologicznych tuszy z certyfikatami. Wszystko to wspomagane jest autorskim systemem zarządzania produkcją, dzięki któremu, szybciej, sprawniej i łatwiej wykonujemy prace produkcyjne oraz informujemy Cię o ich przebiegu.