pl

Namioty reklamowe

/Namioty reklamowe

Namioty reklamowe

Interesują Cię namioty reklamowe z nadrukiem – namioty targowe czy też na inne wydarzenia? Chcesz, by atrakcyjna – dobrze wyeksponowana grafika wyróżniała właśnie Twoją markę? Stworzymy dla Ciebie unikalną wizytówkę, pozwalającą w najlepszy sposób przyciągnąć klientów oraz wypromować brand.

Jako producent namiotów reklamowych oferujemy zarówno tradycyjne, powszechnie znane i cenione namioty stelażowe, atrakcyjne wizualnie i zapewniające dużą powierzchnię typu gwiazda oraz intrygujące pneumatyczne, które przywodzą na myśl duże pająki.

Ze względu na odmienny charakter każdy z produktów ma inne zalety, a Ty możesz wybrać ten, którego cechy odpowiadają Ci najbardziej. Kluczem do sukcesu są oczywiście wspaniałe nadruki. Wysokiej jakości druk sublimacyjny pozwala uzyskać żywe, trwałe kolory, które będą cieszyć oczy przez długie lata.

Nie potrzebujesz nadruku na całej powierzchni? Zamów namiot reklamowy z logo, którego poszycie zostało przygotowane głównie z tkaniny fabrycznej!

Zapytaj o najpopularniejszy produkt

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Namioty reklamowe ekspresowe

Znane także jako namioty stelażowe są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Znajdziesz je praktycznie na każdej imprezie plenerowej, jak i na targach, gdzie służą jako namioty handlowe, stoiska wystawowe czy miejsca wypoczynku, gdyż chronią przed słońcem i deszczem. Idealnie sprawdzą się na targach branżowych jako nośnik reklamy, ponieważ ich aluminiowa konstrukcja sprawia, że są lekkie i proste do złożenia. Ich ogromna popularność to najlepsza rekomendacja. W naszej ofercie łatwe w montażu handlowe namioty reklamowe z nadrukiem indywidualnym są dostępne w rozmiarach od 3x3m aż do 4x8m.

Namioty Reklamowe Smile
Namioty Reklamowe Z Nadrukiem Stałociśnieniowe

Namiot reklamowy pompowany – pająk

Pająki wyróżnia nowoczesny design, który niczym magnes przyciąga uwagę przechodniów lub uczestników wydarzenia. Pneumatyczne namioty z linii Pascal zachwycą Cię swoim opływowym kształtem i łatwością rozkładania. Jednak największą zaletą namiotów jest ich mobilność – małe rozmiary transportowe, które sprawią, że cały produkt zmieści się w bagażniku samochodu osobowego. Wybierz rozmiar odpowiedni dla Twojej marki: 3×3, 4×4, 5×5 lub 6x6m.

Namiot reklamowy z logo – typu gwiazda

To prestiżowe namioty reklamowe, które uświetnią eleganckie eventy okolicznościowe i bankiety. Swoją formą przypominają gwiazdę, dzięki czemu wyróżniają się wśród innych tego typu produktów. Są dostępne w wersji Normal i Big, z jednym, dwoma lub trzema masztami. Wybierz namiot w gwiazdorskiej odsłonie z własnym nadrukiem!

Namioty Reklamowe Z Logo Diana
Startent Pascal Czerwony Jednomasztowy

Namiot typu gwiazda z pompowanym masztem

To udane połączenie namiotu promocyjnego typu gwiazda z technologią Pascal. Stalowy maszt został zastąpiony przez dmuchany maszt z możliwością nadruku. Co więcej, taki maszt może mieć własne oświetlenie, a to sprawia, że namiot reklamowy z nadrukiem prezentuje się atrakcyjnie i pozostaje widoczny o każdej porze dnia.

Masz pytania dotyczące naszych namiotów reklamowych?

Namioty z wentylatorem

To imponujące reklamowe namioty pompowane, które dzięki dużym gabarytom zachęcą każdego, aby przyjrzeć się im bliżej i zajrzeć do środka. Do utrzymania swojej formy potrzebują wentylatora i wpięcia do prądu. Są stosunkowo lekkie i cechuje je proste składanie i rozkładanie. Tego typu konstrukcja z wentylatorem może mieć wymiar 4×4, 5×5 lub 6x6m.

Namioty Reklamowe Z Logo Lasy Państwowe
Namiot Modułowy Straż Pożarna

Namioty segmentowe

To ciekawe i funkcjonalne połączenie technologii stałociśnieniowej Pascal i rozwiązań modułowych. Wielkość namiotu z nadrukami reklamowymi możesz szybko dostosować do aktualnych potrzeb, dostawiając kolejne segmenty. Z kolei proste ściany, sprawiają, że jest to idealny namiot reklamowy z logo – przekaz jest czytelny i znajduje się na wysokości wzroku.

Nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Zainteresowały Cię nasze namioty reklamowe?

Jeśli masz swoją wizję namiotu, chcesz zapytać o szczegóły lub możliwości realizacji, skontaktuj się z naszym handlowcem. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

Producent namiotów reklamowych z nadrukiem – Inventini

Namioty z nadrukiem, jak każda inna konstrukcja, pod którą przebywają ludzie, powinny być solidne, mocne i wytrzymałe. Kluczem do tego są zastosowane materiały i technologie. Jako poszycie wykorzystujemy głównie tkaninę poliestrową. Jest ona szybkoschnąca, wytrzymała, odporna na gnicie, zabrudzenia czy promieniowanie UV. Konstrukcja zależna jest od jego typu. Materiały dobieramy tak, by były one jednocześnie wystarczające lekkie i odpowiednio wytrzymałe. Stosujemy aluminium anodowane (namioty stelażowe), stal ocynkowaną (Startent), jak również wkład TPU (namioty Pascal). Produkty stelażowe Premium Pro produkujemy zgodnie z normą PN-EN 13782:2015-2007. To jednak nie wszystko – aby kolory Twojego logo były trwałe, a namiot wyróżniał się intensywnością barw, do nadruku wybranych przez Ciebie wzorów stosujemy ekologiczny druk sublimacyjny.

Namioty Reklamowe Producent Video
Namiot Reklamowy Sausage

Namioty reklamowe z logo – zamawiam!

Jako doświadczony producent namiotów reklamowych, możemy Cię zapewnić, że cały proces przygotowania Twojego zamówienia, został opracowany tak, by efekt końcowy był zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Nasz wewnętrzny, autorski system pozwala zachować kontrolę nad każdym etapem od przygotowania projektu, przez wydruk, szycie/zgrzewanie, kompletację, aż po wysyłkę. Dzięki temu nie tylko możemy przygotować Twój namiot reklamowy z nadrukiem w krótszym czasie – prace postępują szybciej i sprawniej – ale również informujemy Cię o ich przebiegu. Masz pełną kontrolę!

Namioty reklamowe - najczęściej zadawane pytania

Jak wybrać namiot reklamowy?

Wybierając namiot reklamowy zwróć uwagę na następujące elementy:

  • cel, do którego chcesz go wykorzystać – czy ma to być punkt handlowy, miejsce rekreacji, zadaszenie na uroczystość, a może namiot specjalistyczny,
  • miejsce, w którym chcesz go wykorzystać – wielkość terenu i rodzaj podłoża (twarde czy miękkie),
  • zasoby, jakimi dysponujesz, tj. wielkość pojazdu do transportu, miejsca do magazynowania, liczba osób, które będą rozkładać konstrukcję.

Podaj nam te informacje, a my pomożemy Ci wybrać produkty, który najlepiej spełni Twoje potrzeby.

Jakie są opcje personalizacji namiotów reklamowych?

Głównym sposobem personalizacji jest zamówienie pełnego nadruku. Dzięki temu zyskuje on firmowy charakter. Jeśli jednak to nie wystarcza, możesz sięgnąć po szeroką gamę dodatków: okien, wejść, rolet, daszków czy łączników. Wiele z nich można modyfikować: na przykład wielkość i kształt okien czy rozmiary wejścia.

Jak drukowane są grafiki na namiocie?

Namioty reklamowe i handlowe drukujemy w technologii druku sublimacyjnego. Oznacza to, że najpierw nadruk wykonywany jest na papierze transferowym, a stąd przenoszony za pomocą kalandra na materiał. Drukujemy je wyłącznie na białej tkaninie, nie drukujemy na kolorowych materiałach, np. nie można wydrukować białego logo na czerwonym materiale.

Czy mogę zamówić nadruk na wybranych częściach namiotu?

Oczywiście, możemy wykonać nadruk np. tylko na dachu, a resztę uszyć z tkaniny o fabrycznym kolorze. W ofercie mamy ponad dwadzieścia różnych kolorów. Nasi graficy dobiorą odpowiedni do Twojego logo, grafiki czy identyfikacji wizualnej. Taka opcja pozwala zaoszczędzić i jednocześnie cieszyć się z wyjątkowych reklamowych namiotów.

Jakie materiały są najczęściej używane do produkcji namiotów reklamowych?

Namioty szyjemy z gładkiego, impregnowanego poliestru, który ma gramaturę 235 g/m2. Tkanina zapewnia elegancki nadruk, jest odporna na rozrywanie i wodę. Zobacz warunki gwarancji.

W zależności od modelu  jego konstrukcję stanowi aluminium anodowane (namiot ekspresowy), stal ocynkowana (namiot Startent) lub szczelny wkład z folii TPU (namioty stałociśnieniowe). W przypadku produktów z wentylatorem konstrukcję stanowi samo poszycie, które wypełnia się powietrzem. W namiocie modułowym połączyliśmy natomiast konstrukcję z wkładów z folii TPU z aluminiowymi wspornikami.

Jak długo trwa proces produkcji i dostawy namiotów reklamowych?

Czas realizacji zamówienia wynosi około 10 dni roboczych (w przypadku namiotów ekspresowych i Fan) oraz 14 dni roboczych (dla namiotów Pascal). Jednak z uwagi na dużą ilość zamówień w miesiącach poprzedzający sezon letni oraz w sezonie letnim ulega on wydłużeniu i jest każdorazowo ustalany indywidualnie z opiekunem handlowym. Czas ten liczony jest od momentu akceptacji zamówienia w systemie ERP.

Czy namioty reklamowe są łatwe do montażu i demontażu?

W zależności od modelu różnią się sposobem, a co za tym idzie także i łatwością oraz czasem montażu. Najprostsze do ustawienia i złożenia są kolejno namioty wentylatorowe, stelażowe, pająki stałociśnieniowe. W tych modelach więcej czasu zabiera prawidłowe zakotwienie produktu niż ustawienie konstrukcji. Tę można ustawić nawet w kilka minut. Nieco więcej czasu wymaga montaż namiotów modułowych. Najwięcej doświadczenia i wprawy potrzeba do ustawienia linii Startent, zwłaszcza dwu- i trzymasztowych.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies