Namioty reklamowe z nadrukiem na każdy event

Potrzebujesz namiotów reklamowych z nadrukiem, handlowych bądź targowych, które wyróżnia atrakcyjna grafika? Stworzymy dla Ciebie unikalną wizytówkę, pozwalającą w najlepszy sposób przyciągnąć klientów oraz wypromować markę.

Namioty reklamowe Inventini posiadają innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, dzięki którym dostosujesz namiot do indywidualnych potrzeb.

Zastosowanie udogodnień takich jak kilku stopniowa regulacja wysokości każdej nogi, regulacja napięcia dachu czy bezpieczne kliki pozwalają na proste i bardzo szybkie rozkładanie bądź składanie namiotu.

Produkowane przez nas namioty reklamowe z nadrukiem zajmują mało miejsca podczas transportu i oferują dużą przestrzeń po rozłożeniu.

Namioty wystawowe to ekspresowe zadaszenie powierzchni, które dzięki wysokiej jakości materiałów sprawdzi się w każdym miejscu i o każdej porze roku.

Stoisko zaaranżowane w ciekawy sposób dużo łatwiej wzbudzi zainteresowanie ludzi, a co za tym idzie – zachęci potencjalnych klientów do zapoznania się z prezentowaną ofertą. Namioty handlowe oddziałują także na gości, którzy nie mają bezpośredniej styczności ze stoiskiem. Duże gabaryty sprawiają bowiem, że namiot jest widoczny z daleka, dzięki czemu reklama umieszczona na jego powierzchni zostanie zauważona.

Namioty reklamowe z nadrukiem – wyróżnij się z tłumu wystawców!

Przygotowujesz się do udziału w targach handlowych? A może jesteś organizatorem imprez sportowych i innych wydarzeń na świeżym powietrzu? Twoja obecność na kolejnym evencie nie obędzie się bez odpowiedniego namiotu reklamowego. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – to dzięki niemu z łatwością zaaranżujesz swoją przestrzeń wystawienniczą, jednocześnie skutecznie reklamując swoją firmę. Duża, gotowa do zadruku powierzchnia da Ci możliwość estetycznej ekspozycji Twojego logo, firmowych kolorów oraz hasła reklamowego. Namioty reklamowe z nadrukiem to elastyczność i szeroki wachlarz możliwości. Dzięki ich przemyślanej konstrukcji możesz z łatwością dopasować je do swoich własnych potrzeb. Jeżeli chcesz, możesz dopiąć do niego kilka ścian (np. pełną ścianę z Twoim logo lub ścianę z dwoma oknami), tym samym tworząc zamkniętą przestrzeń, lub przyczepić do niego ozdobne zasłonki na nogi, które sprawią, że otwarta kompozycja Twojego namiotu będzie wyglądać jeszcze atrakcyjniej.

Inventini – producent namiotów reklamowych z nadrukiem, który dba o Twoje bezpieczeństwo

Namioty reklamowe z nadrukiem, jak każda inna konstrukcja, pod którą przebywają ludzie, powinna być solidna, mocna i wytrzymała. Aby nasze namioty były właśnie takie, ich konstrukcje produkujemy wyłącznie ze sprawdzonego, wysokogatunkowego aluminium anodowanego. Dzięki wytrzymałości tego materiału możesz czuć się bezpiecznie. Co więcej, konstrukcja ta jest niezwykle lekka i prosta w montażu, co umożliwi Ci rozłożenie namiotu w mniej niż 60 sekund! Nie mniej ważną częścią namiotu jest jego poszycie. Będące częścią namiotów reklamowych Inventini ściany oraz dach produkowane są z wysokiej jakości poliestru, odpornego na przemakanie oraz wpływ promieniowania słonecznego. To jednak nie wszystko – aby kolory Twojego logo były trwałe, a namiot reklamowy wyróżniał się intensywnością barw, do nadruku wybranych przez Ciebie wzorów stosujemy ekologiczny druk sublimacyjny – wyjątkową technikę, która pozwala na uzyskanie wielobarwnych, odpornych na blaknięcie nadruków.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Namiot eventowy – wykonanie

Jakość namiotów wykorzystywanych podczas eventów jest niezwykle istotna, każdy problem z konstrukcją może doprowadzić do tego, że przygotowane stoisko będzie niezdatne do użytku. Namioty wyprodukowane są z aluminium dzięki czemu konstrukcja jest lekka i w szybki sposób można ją rozłożyć. Poszycie na namioty eventowe Inventini zostały wykonane z poliestru wysokiej jakości, a całość może zostać uzupełniona o profesjonalny nadruk grafik i logotypów wykonanych metodą druku cyfrowego, który zapewnia wyśmienity wygląd i trwałość nadruku.
Wszystkie elementy, konstrukcja oraz druk objęte są gwarancją.

rozkładanie: 60 sekund

dostawa: 7-10 dni

namioty reklamowe, namioty handlowe, namioty eventowe

Namioty PRO

STELAŻ aluminium anodowane
TKANINA poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 17kg – 3x3m22kg – 3×4,5m30kg – 3x6m
WYMIARY TRANSPORTOWE 23 x 23 x 157cm – 3x3m23 x 31 x 157cm – 3×4,5m23 x 46 x 157cm – 3x6m

Namioty Standard o przekroju profilu 45mm Przy pełnym zakotwieniu wytrzymują podmuchy powietrza 50km/h

namioty reklamowe standard wymiary szabli
namioty reklamowe wymiary
detale konstrukcji namiotu standard

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

namioty reklamowe wymiary
detale konstrukcji namiotu premium

Namioty premium PRO

STELAŻ aluminium malowane proszkowo
TKANINA poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 30kg – 3x3m40kg – 3×4,5m50kg – 3x6m
WYMIARY TRANSPORTOWE 32 x 32 x 165cm – 3x3m32 x 48 x 165cm – 3×4,5m32 x 64 x 165cm – 3x6m

Namioty Premium PRO o przekroju profilu 52mm. Przy pełnym zakotwieniu wytrzymuje podmuchy powyżej 50km/h.

namioty reklamowe premium wymiary szabli

Typy ścian w namiotach

Ściany stosowane w namiotach mogą być różne dzięki czemu pozwalają dostosować namiot do swoich potrzeb. Spośród kilku opcji można wybrać ściany pełne, ściany z oknami bądź drzwiami, półboki jak i ozdobne zasłonki na nogi. Wybierając odpowiedni rodzaju ścian należy głównie kierować się przeznaczenie namiotu. Tak dla przykładu namioty handlowe często wyposażone są w półboki z ladami, oraz ścianę z drzwiami, a namioty eventowe w trzy ściany pełne.

typy ścian namiotów reklamowych

ściana pełna
ściana z oknem panoramicznym
ściana z dwoma oknami
ściana z oknem
ściana z drzwiami
półbok,ściana połowiczna
ozdobne zasłonki na nogi

Namioty z nadrukami – zamawiam!

namioty z nadrukami reklamowe targowe

Zamawiając namiot z pełnym nadrukiem otrzymujesz wysokiej jakości nadruki odporne na działanie promieni UV wykonane na wytrzymałej tkaninie.
Nadruki wykonywane są w najnowszej technologi druku cyfrowego. Do druku używane są ekologiczne tusze potwierdzone certyfikatami.
Jako producent namiotów przywiązujemy szczególną uwagę do jakości naszych produktów. Zwracamy uwagę na szycie oraz nadruki oferując przy tym konkurencyjne ceny.
Wszystko to wspomagane jest autorskim systemem zarządzania produkcją dzięki któremu, szybciej, sprawniej i łatwiej wykonujemy prace produkcyjne oraz informujemy Cię o przebiegu prac.

Interesuje Cię jak będzie wyglądał Twój namiot reklamowy?

Zapytaj o darmową wizualizację. Prześlij nam logotypy oraz wytyczne a my wykonamy wizualizację. Brakuje Ci pomysłów? Zaufaj naszym grafikom a na pewno stworzymy razem coś wspaniałego.

Akcesoria

Dostępne akcesoria do namiotów
– obciążniki pisakowe 15kg, 20kg, 25kg;
– daszki, rynny, drzwi i okna;
– półboki i lady;
– uchwyt do mocowania flagi;
– oświetlenie LED bądź halogenowe;
– podłogi modułowe 25x25cm;
– torba SAFE;
– ogrzewanie;
– meble reklamowe, pufy, stoły i krzesła;

Produkty które mogą Cię zainteresować

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT