Namioty reklamowe
z nadrukiem

Inventini 9 Namioty

Namioty reklamowe z atrakcyjną grafiką

Potrzebujesz namiotów reklamowych z nadrukiem – handlowych, targowych czy też na inne wydarzenia? Chcesz, by atrakcyjna – dobrze wyeksponowana grafika wyróżniała właśnie Twoją markę? Stworzymy dla Ciebie unikalną wizytówkę, pozwalającą w najlepszy sposób przyciągnąć klientów oraz wypromować brand.

Wysokiej jakości druk sublimacyjny lub lateksowy pozwoli uzyskać żywe, trwałe kolory, które będą cieszyć oczy przez długie lata. Możesz również zamówić dodatkowy (zaczepiany na rzepy) baner, dzięki czemu łatwo i szybko zmienisz przekaz, dostosowując go do klientów i okoliczności.

Zobacz nasze namioty reklamowe w akcji:

Inventini – producent namiotów reklamowych z nadrukiem, który dba o bezpieczeństwo

 

Namioty reklamowe z nadrukiem, jak każda inna konstrukcja, pod którą przebywają ludzie, powinna być solidna, mocna i wytrzymała. Kluczem do tego są zastosowane materiały i technologie. 

Jako poszycie wykorzystujemy głównie tkaninę poliestrową (w przypadku namiotów FAN również PVC). Jest ona szybkoschnąca, wytrzymała, odporna na gnicie, zabrudzenia czy promieniowanie UV.

Konstrukcja namiotu zależna jest od jego typu. Materiały dopieramy tak, by były one jednocześnie wystarczające lekkie i odpowiednio wytrzymałe. Stosujemy aluminium anodowane (namioty stelażowe), stal ocynkowaną (Startent), jak również wkład TPU (namioty Pascal). Namioty stelażowe Premium Pro produkujemy zgodnie z normą PN-EN 13782:2015-2007.

 To jednak nie wszystko – aby kolory Twojego logo były trwałe, a namiot reklamowy wyróżniał się intensywnością barw, do nadruku wybranych przez Ciebie wzorów stosujemy ekologiczny druk sublimacyjny lub lateksowy –  który pozwala na uzyskanie wielobarwnych, odpornych na blaknięcie nadruków.

 

Namioty reklamowe Inventini – różne rozwiązania konstrukcyjne, dostosowane do Twoich potrzeb

W wachlarzu produktów Inventini znajdują się zarówno tradycyjne, powszechnie znane i cenione namioty stelażowe, atrakcyjnie wizualnie i zapewniające dużą powierzchnię namioty Startent oraz intrygujące namioty dmuchane, które przywodzą na myśl duże pająki. Ze względu na odmienny charakter każdy z namiotów ma inne zalety, a Ty możesz wybrać ten, którego cechy odpowiadają Ci najbardziej. 

Namioty reklamowe z dedykowaną grafiką

Napisz do nas. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Namioty wystawowe z nadrukiem

Przyciągnij potencjalnych klientów

Stoisko zaaranżowane w ciekawy sposób dużo łatwiej wzbudzi zainteresowanie ludzi, a co za tym idzie – zachęci potencjalnych klientów do zapoznania się z prezentowaną ofertą.

Duża powierzchnia reklamowa

Namioty reklamowe z nadrukiem oddziałują także na gości, którzy nie mają bezpośredniej styczności ze stoiskiem. Duże gabaryty sprawiają bowiem, że namiot jest widoczny z daleka, dzięki czemu reklama umieszczona na jego powierzchni zostanie zauważona.

Namioty Reklamowe Handlowe

Ważne informacje

Troszczymy się o środowisko

Troszczymy się o środowisko

Druk sublimacyjny

Druk sublimacyjny lub lateksowy

Tkanina poliestrowa

Tkanina poliestrowa lub PVC

Namioty stelażowe

Namioty stelażowe znane jako namioty ekspresowe są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Znajdziesz je praktycznie na każdej imprezie plenerowej, jak i na targach. Ich ogromna popularność to najlepsza rekomendacja. W naszej ofercie namioty branżowe  są dostępne w rozmiarach od 3×3 aż do 4x8m.

Namiot Stelażowy Ekspresowy z nadrukiem
Namiot Stelażowy Ekspresowy z nadrukiem

Namioty stelażowe

Namioty stelażowe znane jako namioty ekspresowe są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Znajdziesz je praktycznie na każdej imprezie plenerowej, jak i na targach. Ich ogromna popularność to najlepsza rekomendacja. W naszej ofercie namioty te są dostępne w rozmiarach od 3×3 aż do 4x8m.

Namiot reklamowy stałociśnieniowy

Namioty stałociśnieniowe

Namioty stałociśnieniowe wyróżnia nowoczesny design. Zachwycą Cię swoim opływowym kształtem i łatwością rozkładania. Jednak największą zaletą jest ich mobilność – małe rozmiary transportowe. Wybierz Twoją konfigurację z rozmiarów: 4×4, 5×5, 6x6m.

Namioty gwiazda

Prestiżowe namioty wybierane na imprezy okolicznościowe i bankiety. Swoją formą przypominają gwiazdę, dzięki czemu wyróżniają się wśród innych namiotów. Promuj swoją markę intrygującym rozwiązaniem, na które Cię stać. Dostępne w wersji Normal i Big.

Namiot Gwiazda Startent z nadrukiem

Startent Pascal

Namiot gwiazda w wersji z masztem pneumatycznym.
Możliwość podświetlenia masztu sprawia, że namiot prezentuje się atrakcyjnie o każdej porze.

Namiot reklamowy pająk wentylatorowy

Namioty wentylatorowe

Imponujące namioty dmuchane, dzięki dużym gabarytom,  zachęcą każdego, aby przyjrzeć się im bliżej i zajrzeć do środka. Do utrzymania swojej formy potrzebują ciągłego dostępu do prądu.

Namiot eventowy – użytkowanie

Jakość namiotów reklamowych wykorzystywanych podczas eventów jest niezwykle istotna, każdy namiot ma zapewnić zarówno organizatorom, jak i uczestnikom komfort użytkowania. Jedną z najważniejszych cech jest mobilność, czyli łatwość przenoszenia i rozstawiania namiotów. Jako producent namiotów reklamowych dokładamy wszelkich starań, aby nasze namioty były wygodne do noszenia – zapewniamy stosowne wytrzymałe torby na namiot, ściany i zestawy kotwiące.  Podczas projektowania naszym priorytetem jest nie tylko wygląd, ale również łatwość rozkładania. Niektóre z naszych namiotów rozłożysz w zaledwie kilka minut.  Wszystkie elementy, konstrukcja oraz druk objęte są gwarancją.

Namiot eventowy z nadrukiem

Interesuje Cię jak będzie wyglądał Twój namiot reklamowy?

Zapytaj o darmową wizualizację. Prześlij nam logotypy oraz wytyczne, a my wykonamy ją na nasz koszt. Brakuje Ci pomysłów? Zaufaj naszym grafikom, a na pewno stworzymy razem coś wspaniałego.

Namiot reklamowy administracyjny

Namioty z nadrukami – zamawiam!

Jako doświadczony producent namiotów reklamowych, możemy Cię zapewnić, że cały proces przygotowania Twojego namiotu, został opracowany tak, by efekt końcowy był zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Nasz wewnętrzny, autorski system pozwala zachować kontrolę nad każdym etapem od przygotowania projektu, przez wydruk, szycie/zgrzewanie, kompletację, aż po wysyłkę. Dzięki temu nie tylko możemy przygotować Twój namiot w krótszym czasie – prace postępują szybciej i sprawniej – ale również informujemy Cię o ich przebiegu.  Masz pełną kontrolę!

Zarządzaj plikami cookies