×

Wypełnij formularz odpowiemy w 15 minut

Doradca klienta

Dorota Kozieł

+48 531 146 005

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Namioty reklamowe z nadrukiem

Potrzebujesz namiotów reklamowych z nadrukiem, handlowych bądź targowych, które wyróżnia atrakcyjna grafika? Stworzymy dla Ciebie unikalną wizytówkę, pozwalającą w najlepszy sposób przyciągnąć klientów oraz wypromować markę.

Inventini – producent namiotów reklamowych z nadrukiem, który dba o Twoje bezpieczeństwo

Namioty reklamowe z nadrukiem, jak każda inna konstrukcja, pod którą przebywają ludzie, powinna być solidna, mocna i wytrzymała. Aby nasze namioty były właśnie takie, ich konstrukcje produkujemy wyłącznie ze sprawdzonego, wysokogatunkowego aluminium anodowanego. Dzięki wytrzymałości tego materiału możesz czuć się bezpiecznie. Co więcej, konstrukcja ta jest niezwykle lekka i prosta w montażu, co umożliwi Ci rozłożenie namiotu w mniej niż 60 sekund! Nie mniej ważną częścią namiotu jest jego poszycie. Będące częścią namiotów reklamowych Inventini ściany oraz dach produkowane są z wysokiej jakości poliestru, odpornego na przemakanie oraz wpływ promieniowania słonecznego. To jednak nie wszystko – aby kolory Twojego logo były trwałe, a namiot reklamowy wyróżniał się intensywnością barw, do nadruku wybranych przez Ciebie wzorów stosujemy ekologiczny druk sublimacyjny – wyjątkową technikę, która pozwala na uzyskanie wielobarwnych, odpornych na blaknięcie nadruków. Namioty stelażowe premium pro produkujemy zgodnie z normą PN-EN 13782:2015-2007.

Zobacz wszystkie cztery namioty reklamowe w akcji

Namioty reklamowe Inventini posiadają innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne, dzięki którym dostosujesz namiot do indywidualnych potrzeb.

Zastosowanie udogodnień takich jak kilku stopniowa regulacja wysokości każdej nogi, regulacja napięcia dachu czy bezpieczne kliki pozwalają na proste i bardzo szybkie rozkładanie bądź składanie namiotu. Produkowane przez nas namioty reklamowe z nadrukiem zajmują mało miejsca podczas transportu i oferują dużą przestrzeń po rozłożeniu.

Namioty reklamowe z dedykowaną grafiką.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę

namioty reklamowe, namioty handlowe, namioty eventowe
Namioty wystawowe to ekspresowe zadaszenie powierzchni, które dzięki wysokiej jakości materiałów sprawdzi się w każdym miejscu i o każdej porze roku.

Stoisko zaaranżowane w ciekawy sposób dużo łatwiej wzbudzi zainteresowanie ludzi, a co za tym idzie – zachęci potencjalnych klientów do zapoznania się z prezentowaną ofertą. Namioty handlowe oddziałują także na gości, którzy nie mają bezpośredniej styczności ze stoiskiem. Duże gabaryty sprawiają bowiem, że namiot jest widoczny z daleka, dzięki czemu reklama umieszczona na jego powierzchni zostanie zauważona.

Namioty stelażowe
Namioty stelażowe znane jako namioty ekspresowe są najczęściej wybierane przez naszych klientów. Znajdziemy je na każdej imprezie plenerowej jak i na targach. W naszej ofercie są dostępne w rozmiarach od 3x3 aż do 4x8.
Namioty stałociśnieniowe
Namioty stałociśnieniowe wyróżnia nowoczesny design. Zachwycą Cię swoim opływowym kształem i łatwością rozkładania. Jednak największą zaletą jest ich mobilność - małe rozmiary transportowe. Wybierz konfiguracje z rozmiarów: 4x4, 5x5, 6x6, 8x8.
Namioty wentylatorowe
Imponujące namioty wentylatorowe zachęcą każdego swoimi dużymi gabarytami, aby przyjrzeć się im bliżej i zajrzeć do środka. Do utrzymania swojej formy potrzebują ciągłego dostępu do prądu.
Namioty gwiazda
Prestiżowe namioty wybierane na imprezy okolicznościowe i bankiety. Swoją formą przypominają gwiazdę, dzięki czemu wyróżniają się wśród innych namiotów. Promuj swoją markę ekspensywnym rozwiązaniem, na które Cię stać.

Ważne informacje

Troszczymy się o środowisko

Jesteśmy świadomi wpływu produkcji na środowisko. Dlatego minimalizujemy nasz wpływ na otoczenie naturalne. Wykorzystując nowoczesne technologie oraz automatyzację produkcji.

Stelaż z aluminium anodowanego

Otrzymujesz największą ochrona przed korozją i zwiększoną ochronę na uszkodzenia mechaniczne

Gwarancja na 3 lata

Konstrukcja aluminiowa
objęta 3 letnią gwarancją
(Wersja Premium Pro: 5 lat)

Dostawa 14 dni

Druk sublimacyjny

Tkanina poliestrowa

Namioty reklamowe - Warszawa

Namiot eventowy – wykonanie

Jakość namiotów wykorzystywanych podczas eventów jest niezwykle istotna, każdy problem z konstrukcją może doprowadzić do tego, że przygotowane stoisko będzie niezdatne do użytku. Namioty wyprodukowane są z aluminium dzięki czemu konstrukcja jest lekka i w szybki sposób można ją rozłożyć. Poszycie na namioty eventowe Inventini zostały wykonane z poliestru wysokiej jakości, a całość może zostać uzupełniona o profesjonalny nadruk grafik i logotypów wykonanych metodą druku cyfrowego, który zapewnia wyśmienity wygląd i trwałość nadruku. Wszystkie elementy, konstrukcja oraz druk objęte są gwarancją.

Interesuje Cię jak będzie wyglądał Twój namiot reklamowy?

Zapytaj o darmową wizualizację. Prześlij nam logotypy oraz wytyczne a my wykonamy ją na nasz koszt. Brakuje Ci pomysłów? Zaufaj naszym grafikom a na pewno stworzymy razem coś wspaniałego.

namioty z nadrukami reklamowe targowe

Namioty z nadrukami – zamawiam!

Zamawiając namiot z pełnym nadrukiem otrzymujesz wysokiej jakości nadruki odporne na działanie promieni UV wykonane na wytrzymałej tkaninie. Nadruki wykonywane są w najnowszej technologi druku cyfrowego. Do druku używane są ekologiczne tusze potwierdzone certyfikatami. Jako producent namiotów przywiązujemy szczególną uwagę do jakości naszych produktów. Zwracamy uwagę na szycie oraz nadruki oferując przy tym konkurencyjne ceny. Wszystko to wspomagane jest autorskim systemem zarządzania produkcją dzięki któremu, szybciej, sprawniej i łatwiej wykonujemy prace produkcyjne oraz informujemy Cię o przebiegu prac.

Zainteresowały Cię nasze produkty?
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj co jeszcze mamy dla Ciebie!
Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?
Umów się na spotkanie
prezentacyjne