Inventini 9 Kontakt

Kontakt z nami

Dane kontaktowe:

Chcesz otrzymać odpowiedź szybciej? Wypełnij formularz!

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Inventini Sp. z o o. podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienie oferty. Tutaj dowiesz się kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane: Polityka prywatności

Często zadawane pytania

Przeszukaj tematy poniżej, aby znaleźć odpowiedź na Twoje pytanie.

Jak mogę złożyć zamówienie?

Wyślij go e-mailem do jednego z naszych handlowców lub na e-mail biurowy. My zajmiemy się jego wprowadzeniem i prześlemy zwrotnego maila z linkiem do zatwierdzenia zamówienia i uruchomienia produkcji.

Jak opłacić zamówienie?

Po zatwierdzeniu zamówienia w systemie automatycznie zostaje wygenerowana proforma do opłacenia.

Jaki jest numer konta bankowego do wpłat?

rachunek PLN:
Bank: ING Bank Śląski S.A. ING O. w Rybniku
NR rachunku: PL 64 1050 1344 1000 0090 3029 2420

rachunek EUR:
Bank: ING Bank Śląski S.A. ING O. w Rybniku
NR rachunku: PL 54 1050 1403 1000 0024 1499 5254
Swift: INGBPLPW

W jakim formacie powinno się wysłać grafikę?

Najlepiej jest przesłać grafikę w formacie wektorowym (AI, CDR, EPS). Duże pliki prosimy o wysyłkę za pomocą serwisu WeTransfer (wetransfer.com).

Czy działacie na terenie całej Polski?

Tak, realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.

Co to jest system ERP?

ERP to nasz wewnętrzny system służący min. do obsługi zamówień. Pozwala nam na komunikację z klientami, śledzenie poszczególnych procesów produkcji, zapewnia terminowość działań i gwarantuje naszym klientom dostęp do aktualnych informacji.

Jak zostanie dostarczony mój produkt?

W zależności od rodzaju produktu i wielkości zamówienia korzystamy z usług kurierów. Standardowo wysyłamy nasze produkty kurierem DPD lub Raben. Możliwy jest też oczywiście odbiór własny oraz kurier dedykowany.

Jaki jest termin realizacji zamówienia?

Termin realizacji jest uzależniony od rodzaju produktu oraz zamawianych ilości. Jest ustalany w momencie ostatecznego zatwierdzenia zamówienia w systemie ERP. Produkcja bieżąca jest ustawiona na max 10 dni roboczych dla siedzisk, namiotow stelażowych i linii FAN. Dla linii Pascal to max 14 dni roboczych. Jesteśmy elastyczni co do terminów więc jeśli potrzebujesz innego czasu realizacji niż sugerowanego, postaramy się znaleźć bardziej korzystne rozwiązanie.

Jak rozpatrywane są reklamacje?

Rozpatrujemy je niezwłocznie na podstawie przesłanej dokumentacji zdjęciowej oraz opisu uszkodzenia. Uszkodzenie poddane jest ocenie i wstępnej analizie, i kwalifikacji. Czas odpowiedzi na zgłoszoną reklamację wynosi 14 dni i 14 dni na naprawę (czasy ustawowe), ale zawsze staramy się to robić niezwłocznie. Wszystko odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami i zapisami gwarancyjnymi.

Zarządzaj plikami cookies