pl

Sofy i fotele

/Siedziska reklamowe/Sofy i fotele reklamowe

Dmuchane sofy i fotele oraz hokery

Dmuchane siedziska Pascal to zestawy wygodnych i bardzo praktycznych mebli eventowych z nadrukami. Wspaniale wypełniają one zarówno funkcję reklamową, jak i użytkową. Zostały stworzone z myślą o urządzeniu tymczasowego biura w „warunkach polowych”.

Właśnie w takich okolicznościach nasze sofy z fotelami oraz hockery zapewniają atmosferę komfortu. Dzięki temu możesz przyjąć swoich gości lub klientów tak, jakbyś zrobił to w siedzibie swojej firmy. Postaw na wygodę w terenie!

Sofa Pascal Schlueter

Sofy Pascal

Sofy Inventini to dwu- lub wieloosobowe siedziska dmuchane z nadrukiem. Ich efektowny kształt sprawia, że nie tylko zapewniają wypoczynek, ale również przyciągają uwagę i intrygują. Ciekawym rozwiązaniem będą całe zestawy: sofy z fotelami o jednakowej szacie graficznej.

Fotele Pascal

Fotele z linii Pascal działają jak niewielka prywatna przestrzeń do relaksu. Wystarczy ustawić ten dmuchany mebelek, a myśl o odpoczynku nasuwa się sama. Jeśli chcesz ugościć swoich klientów podczas eventu na świeżym powietrzu, lekki a jednocześnie elegancki dmuchany fotel będzie wyśmienitym rozwiązaniem. Fotel zapewnia stabilne oparcie dla pleców i rąk, nie przewraca się pomimo swej niewielkiej wagi.

Fotel Pascal Velo
Hocker Pascal MXR

Hockery Pascal

Są takie sytuacje, gdy trzeba gdzieś na chwilę „przycupnąć”, przysiąść. Zdarzają się one podczas obsługi klientów w punktach recepcyjnych czy informacyjnych. Podobnie rzecz ma się z krótkimi przerwami na posiłek. Wówczas hokcery Pascal będą jak znalazł. Nie zajmują dużo miejsca, a zapewniają podstawową wygodę. Co więcej, perfekcyjny nadruk sprawi, że będą doskonałą wizytówką Twojej marki. Hokery Pascal dostępne są w dwóch rozmiarach – wybierz taki, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Dmuchane sofy z fotelami – producent Inventini

Dmuchane siedziska reklamowe, by prezentowały się nienagannie, wymagają precyzji i doświadczenia, a te nabywa się z czasem. W Inventini produkujemy dmuchane meble od wielu lat, co sprawia, że efekt jest imponujący. Aby tak się stało łączymy wiele czynników: wytrzymałe materiały, staranność szycia i przygotowania struktury z TPU oraz wysoką jakość druku.

Każdy z elementów musi idealnie pasować do kolejnego. Wówczas uzyskujemy meble, które łączą w sobie efekt reklamowy z wygodą i prezencją mebli tapicerowanych. Dmuchane sofy i fotele oraz hokery od Inventini to wygodne wsparcie dla Twojego marketingowego sukcesu.

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies