pl

Banda reklamowa

Banda Reklamowa
/Display/Banda reklamowa

Tam, gdzie emocje – banda reklamowa z nadrukiem

Bandy to produkty, których siły oddziaływania nie można lekceważyć. Pojawiają się wszędzie tam, gdzie trwa rywalizacja sportowa, są to zazwyczaj boisko lub hala. W takich miejscach buzują emocje, a więc również Twój przekaz reklamowy może spotkać się z emocjonalnym, pozytywnym przyjęciem.

Bandy Reklamowe Randegger
Opis produktuSpecyfikacja
Bandy Reklamowe Z Wymiennymi Banerami Meister

Nie tylko sport – uniwersalna przestrzeń reklamowa

Choć słowo banda aż się prosi o przymiotnik sportowa, to bandy reklamowe są na tyle uniwersalne, że ich obecność nie ogranicza się wyłącznie do imprez sportowych. Znajdują również inne zastosowania, np. jako ogrodzenie jednej strony stoiska na targach czy sposób na wyznaczenie określonych stref na imprezach masowych. Z doświadczenia wiemy, że chętnie sięgają po nie także właściciele salonów samochodowych.

Popularność swą zawdzięczają temu, że stanowią doskonałą przestrzeń do umieszczenia wszelkiego rodzaju treści, zarówno prostych informacji, jak i marketingowych przekazów. To drugie rozwiązanie jest zdecydowanie częściej stosowane. Zazwyczaj na bandach reklamowych zamieszcza się jednostronnie lub dwustronnie logo firmy, sponsorów czy partnerów biznesowych.

Banda reklamowa – dlaczego warto?

Bandy reklamowe Inventi to niejednorodna grupa produktów, każdy z nich posiada inne walory i wymaga odrębnego komentarza. Warto jednak wskazać na funkcjonalne cechy wspólne naszych band. Wszystkie charakteryzuje lekkość i możliwość zastosowania we wnętrzach.

Nasze bandy do gadżety reklamowe, które łatwo przeniesiesz z miejsca na miejsce, nie potrzebujesz do tego ciężkich wózków transportowych, jak w przypadku profesjonalnych band sportowych. Oczywiście, możesz także okazjonalnie zastosować nasze produkty jako bandy reklamowe na boisko – wykorzystane do ich przygotowania materiały są odporne na wilgoć i szybko schną.

Bandy Reklamowe Video
Banda Reklamowa Actnano

Inventini – producent band reklamowych

W Inventini doskonale zdajemy sobie sprawę, że nawet w kwestii takich produktów jak bandy reklamowe, każdy klient szuka nieco innego rozwiązania. Dlatego przygotowaliśmy cały wachlarz możliwości tak pod względem wzorów, jak i rozmiarów.

Proponujemy bandy piankowe (trójkąty reklamowe), bandy składane lub bandę typu sandwich. Znajdziesz u nas zatem zarówno bandy reklamowe na boisko, do hali, galerii, salonu, bardziej stabilne lub łatwiejsze w transporcie. Do wyboru, do koloru. A jeśli właśnie o grafikę chodzi, to drukujemy ją metodą sublimacji, wykorzystując wysokojakościowe tusze przyjazne dla środowiska.

Gdzie banda reklamowa sprawdzi się najlepiej?

Banda reklamowa to doskonałe rozwiązanie przygotowane z myślą o zmaganiach sportowych w blasku fleszy i pod czujnym okiem kamer. Jednak ich funkcjonalność wykracza poza areny sportowe. Bandy reklamowe z nadrukiem możesz śmiało zastosować:

  • na scenie podczas konferencji i szkoleń (zapewnią dodatkową przestrzeń reklamową z przodu, a nie przesłonią widoku),
  • do wydzielenia i budowy firmowych kącików zabaw czy stref relaksu,
  • do prezentacji dużych produktów, np. samochodów, ciągników, maszyn – jako atrakcyjne cenówki.

Bandy doskonale prezentują się w otoczeniu innych brandowanych produktów, jak różne formy reklamy display czy popularne flagi reklamowe.

Bandy Reklamowe ZBD

Bandy reklamowe piankowe

Długość

Wysokość trójkąta

Bok trójkąta

Waga

100 cm

26 cm

30 cm

1,3 kg

200 cm

26 cm

30 cm

2,6 kg

100 cm

30 cm

35 cm

1,5 kg

200 cm

30 cm

35 cm

3 kg

100 cm

35 cm

40 cm

1,8 kg

200 cm

35 cm

40 cm

3,6 kg

Bandy reklamowe składane

Długość

Wysokość trójkąta

Bok trójkąta

Waga

100 cm

26 cm

30 cm

0,7 kg

200 cm

26 cm

30 cm

1,4 kg

100 cm

30 cm

35 cm

0,8 kg

200 cm

30 cm

35 cm

1,6 kg

100 cm

35 cm

40 cm

0,9 kg

200 cm

35 cm

40 cm

1,8 kg

Bandy reklamowe – kanapki owalne

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Waga

250 cm

100 cm

55 cm

3,5 kg

200 cm

100 cm

55 cm

2,6 kg

180 cm

115 cm

55 cm

2,6 kg

W skład zestawu wchodzi torba na bandę oraz galwanizowane szpilki.

Bandy reklamowe – kanapki prostokątne

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Waga

250 cm

100 cm

75 cm

5,5 kg

200 cm

100 cm

75 cm

4,2 kg

W skład zestawu wchodzi torba na bandę oraz galwanizowane szpilki.

Masz już swój pomysł na bandę reklamową, ale nie znalazłeś odpowiedniego modelu?

Zapytaj naszego handlowca o produkty niestandardowe.

Poznaj modele band

Banda piankowa – trójkąt reklamowy i nie tylko

Banda z piankowym wypełnieniem spełni zarówno funkcję reklamową, jak i częściowo ochronną. Odpowiedniego rozmiaru bandy osłonią np. ścianę czy drabinki do ćwiczeń. Bandy piankowe Inventini możesz wykorzystać jak moduły, dzięki czemu w szybki i prosty sposób uzyskasz pożądany rozmiar i kształt ogrodzenia.

Poza funkcją ochronną i wydzielającą, bandy odegrają także rolę ekspozytora zamieszczonych na nich treści np. logotypu organizatora, sponsorów czy partnerów biznesowych. Oferujemy je w standardowym kształcie graniastosłupa trójkątnego (trójkąt reklamowy), jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby miały one również inny kształt np. półwałka.

Banda Reklamowa Solpark

Bandy reklamowe składane

Banda składana to idealne rozwiązanie w przypadku imprez odbywających się poza siedzibą firmy czy klubu sportowego. Po rozłożeniu mają dokładnie takie same wymiary jak bandy piankowe, lecz dzięki możliwości złożenia, w transporcie zajmują dużo mniej miejsca.

Bandy reklamowe składane również możesz wykorzystać jako moduły do budowy całego „ogrodzenia”. Wypełnienie ścianek bandy stanowi pianka PE (polietylenowa), którą dzięki wszytym zamkom, możesz wyjąć, a poszycie zmienić. Takie rozwiązanie również znacznie ułatwia czyszczenie band.

Banda Reklamowa Składana Wektory

Banda składana typu sandwich – owalna

To bardzo lekka, składana banda z powierzchnią reklamową wykonaną z dzianiny poliestrowej. Przekaz reklamowy można umieścić z obu stron bandy. Ciekawy kształt fasoli sprawia, że  reklama staje się atrakcyjna i intrygująca.

System składania bandy – kanapki jest podobny do tego, jaki znasz z namiotów turystycznych czy namiotów plażowych. Giętka konstrukcja z włókna szklanego pozwala złożyć bandę w tzw. ósemkę. Ponadto, aby banda utrzymywała elegancki kształt, łączenia powierzchni reklamowych zostały dodatkowo usztywnione. Z kolei wygodna torba transportowa zapewnia szybkie przenoszenie z miejsca na miejsce.

Banda Sandwich Kanapka Owalna

Banda typu sandwich – prostokątna

Banda prostokątna posiada wszystkie funkcjonalności bandy owalnej. Praktyczny kształt prostokąta doskonale sprawdza się przy tworzeniu tradycyjnego ogrodzenia np. boiska, terenu rekreacyjnego albo stoiska targowego.

Każda banda typu sandwich jest przygotowana do wykorzystania systemu kotwiącego, który pozwala utrzymać ją w miejscu w przypadku wiatru. Wystarczy wbić szpilki w oczka u podstawy bandy. W przypadku mocowania na twardym podłożu, można zastosować obciążniki – w ofercie posiadamy specjalne poszycia do samodzielnego wypełnienia piaskiem lub żwirem.

Kanapka Prostokątna

Zapytaj o produkt

Bandy piankowe

Bandy składane

Bandy kanapki owalne

Bandy kanapki prostokątne

Nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Bandy reklamowe - najczęściej zadawane pytania

Czy banda reklamowa ma nadruk z obu stron?

Tak, wszystkie nasze bandy są dwustronne – tj. posiadają grafikę na dwóch bokach. Bandy piankowe (trójkąty reklamowe) mają czarną podstawę (trzeci bok z zamkiem), zaś bandy składane i typu sandwich mają kształt litery A, więc nie posiadają pełnej podstawy. W przypadku band piankowych i składanych można również zadrukować znajdujące się na bokach trójkąty (kolor, ewentualnie grafika).

Czy banda reklamowa na wymienne poszycie?

Bandy piankowe (trójkąty reklamowe) i bandy składane piankowe mają wymienne poszycia zapinane na zamki. W lekkiej bandzie typu standwich poszycie zostało zamontowane na stałe.

Czy bandy reklamowe mają swoje torby transportowe?

Bandy reklamowe piankowe oraz bandy składane nie mają toreb transportowych. Z kolei bandy typu sandwich posiadają torby z uchwytami i kieszonką na szpilki.

Czy mogę zamówić bandę reklamową w innym rozmiarze i kształcie niż standardowy?

Tak, przygotowujemy bandy na zamówienie. Dotyczy to przede wszystkim band piankowych. Co więcej, nie zawsze mają one kształt trójkąta (graniastosłupa trójkątnego). Możemy przygotować bandy w kształcie półwałka, popularne są również wśród części naszych klientów duże bandy, przylegające do ściany i pełniące funkcje ochronne.

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies