pl

Namioty branżowe

/Namioty branżowe

Namioty branżowe – daj się zobaczyć!

Każda firma ma nieco inne oczekiwania, gdy chodzi o zakup namiotów służących do celów reklamowych. W Inventini staramy się modyfikować nasze produkty, tak by jak najlepiej odpowiadały tym wymaganiom. W efekcie w ramach naszej oferty można wskazać na namioty profesjonalne działające jako namioty branżowe – dostosowane do potrzeb określonego sektora.

Mamy więc namioty dla administracji, na targi branżowe, eventy, bankiety i uroczystości, dla gastronomii, służb mundurowych czy sanitarne. Każdy z namiotów branżowych obok funkcji użytkowej, pełni również rolę reklamową – dzięki możliwości zastosowania indywidualnego nadruku.

Namiot Specjalistyczny Segmentowy

Namioty specjalistyczne – do zadań specjalnych

Namioty branżowe posiadają cechy charakterystyczne tylko dla jednej branży. Doskonałym przykładem są tu namioty pogrzebowe, które mają zmodyfikowany wygląd dachu i ściśle określoną kolorystykę. Dzięki temu już na pierwszy rzut oka można rozpoznać ich przeznaczenie.

Inną grupę namiotów branżowych stanowią namioty specjalistyczne spełniające wyjątkowe wymagania. To namioty na specjalne zamówienie, przygotowane ściśle według zaleceń klienta. Jako doświadczony producent namiotów mamy na swym koncie wiele takich realizacji. Można tutaj wskazać chociażby ponadczterdziestometrowy namiot dla Straży Pożarnej, zaprojektowany w oparciu o stałociśnieniową technologię Pascal.

Z kolei w dobie pandemii koronawirusa pojawiła się potrzeba wydzielenia przestrzeni pełniącej rolę kabiny do testów, szczepień, rejestracji czy chociażby miejsca, gdzie pensjonariusze DPS mogą bezpiecznie spotkać się ze swoimi bliskimi. W ten sposób powstał namiot sanitarny – kabina na konstrukcji Cube, który można wykorzystać zarówno wewnątrz budynku, jak i ustawić na zewnątrz pod namiotem stelażowym.

Namiot Sanitarny Kabina Do Testow Covid Kopia

Namioty dla Twojej branży

Czasami potrzebne są namioty wyjątkowo duże, o określonym kształcie czy konstrukcji. Jeśli potrzebujesz namiotów na indywidualne zamówienie, zadzwoń, napisz, a wspólnie opracujemy namioty specjalistyczne potrzebne właśnie w Twojej branży.

Profesjonalne namioty – producent Inventini

Niezależnie od branży czy modelu wszystkie nasze namioty charakteryzuje wytrzymałość i staranne wykonanie. Słowem, nasze namioty to profesjonalne namioty przeznaczone do prowadzenia działalności biznesowej. Namioty reklamowe Inventini są odporne na warunki atmosferyczne, posiadają w komplecie zestawy kotwiące zabezpieczające przed porywami wiatru. Każdy namiot został wyposażony w zestaw toreb umożliwiających swobodne przenoszenie i magazynowanie produktu.

Co więcej, zapewniamy serwis namiotów oraz możliwość uzupełnienia o funkcjonalne dodatki już w trakcie użytkowania. Zawsze możesz złożyć dodatkowe zamówienie na nowe ściany, banery mocowane na rzepy, oświetlenie czy zestawy obciążników do mocowania. Wszystkie nasze namioty profesjonalne objęte są również gwarancją producenta, która wynosi nawet 5 lat.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies