pl

Namioty dmuchane

/Namioty reklamowe/Namioty dmuchane

Namioty dmuchane – nastawione na efekt wow

Tego faktu nie da się ukryć, namioty dmuchane przyciągają uwagę i wywołują imponujący efekt. Mają w sobie, nomen omen, powiew świeżości, choć przecież są to produkty doskonale sprawdzone i przetestowane w trakcie wielu wydarzeń. Skąd więc to zainteresowanie? Na pewno wpływ na to ma niecodzienny design – w przypadku dmuchanych namiotów Inventini kształt igloo lub tradycyjnej stodoły.

Ale naszym zdaniem w grę wchodzi także ludzka ciekawość. Od razu pojawia się pytanie – jak to działa? A odpowiedź jest stosunkowo prosta – powietrze. W ofercie Inventini dostępne są dwa typy rozwiązań wykorzystujących ten żywioł, którym odpowiadają dwie niezależne linie produktowe – Fan i Pascal. Poznajcie je bliżej!

Namiot Dmuchany Marquardt

Namioty Fan

Namioty dmuchane Fan charakteryzuje imponująca – balonowa – sylwetka, są duże i w pewnym sensie sprawiają wrażenie przytulnych. Namioty reklamowe Fan czasem określa się jako namioty pająki, bo ich łączące się u góry nogi, trochę przypominają odnóża potężnego pajęczaka. Ich serce stanowi wentylator, który wdmuchuje powietrze do środka materiałowej konstrukcji. Aby namiot dmuchany utrzymał swój kształt, wentylator musi cały czas pracować. I to wszystko, to takie proste, a jednak intrygujące.

Namioty Fan zapewniają intrygującą powierzchnię do ekspozycji nadruków reklamowych. Możesz je zamieścić zarówno na dachu, ścianach, jak i potężnych nogach namiotu.

Namioty Pascal

Są smuklejsze od dmuchanych namiotów z wentylatorem, przez co wydają się bardziej eleganckie. Ponadto nogi namiotu przykryte są w większości poszyciem dachu. Konstrukcję namiotu stanowią wkłady stałociśnieniowe – balony z folii TPU, na które nałożone zostało poszycie poliestrowe. Całość jest tak dobrze dopasowana, że jedna warstwa idealnie przylega do drugiej. Po napompowaniu namiot dmuchany nie wymaga już podłączenia do prądu.

Namioty Pascal możesz pokryć nadrukami – zwłaszcza pięknie prezentują się one na dachu i ścianach, a w niektórych przypadkach umieszczamy je również na przedłużeniu dachu okalającym nogi. Wszystko zależy od potrzeb i projektu!

Namioty Dmuchane Palenica
Namiot Modułowy Straż Pożarna

Namiot Modułowy Pascal

Kształtem przypomina „nowoczesną stodołę” i to zabieg celowy, dzięki temu w środku namiotu jest więcej przestrzeni, a ściany są proste. Obie te cechy sprawiają, że namiot modułowy jest zarówno wygodny w użytkowaniu, jak i zapewnia dobrą powierzchnię do ekspozycji reklamy. Każde z „żeber” namiotu zostało przygotowane w technologii stałociśnieniowej – to gazoszczelny wkład z folii wraz z poszyciem. Najważniejszy walor tego Pascala to jego modułowa konstrukcja. W zależności od potrzeb możesz korzystać z jednego lub kilku modułów.

Inventini producent dmuchanych namiotów

Pracujemy „z powietrzem” już od wielu lat, w tym czasie naszą firmę opuściły setki namiotów dmuchanych. Część przygotowaliśmy jako rozwiązania standardowe, inne powstały na specjalne zamówienie. Mamy na swoim produkcyjnym koncie wielkie 10-metrowe pająki Fan i zupełnie malutkie namioty Pascal 3×3. Przygotowujemy również znacznie prostsze rozwiązania – jak namioty handlowe ekspresowe – które ze względu na duży wolumen produkcji dostarczają unikalnej wiedzy o wykorzystaniu materiałów.

Testowaliśmy wiele rozwiązań, co daje nam  doświadczanie niezbędne, by zaproponować Ci produkty wyjątkowe, efektowne i wytrzymałe. Chętnie podejmiemy się także zamówień o specjalnym charakterze.

Namioty dmuchane – nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies