Czołowy​​ producent​​ leżaków reklamowych

Leżak reklamowy ​to nie tylko wygodne miejsce do siedzenia, ale także oryginalny sposób na promocję Twojej firmy. Możesz umieścić na nim logo lub dowolną grafikę, w pełnym kolorze.

Inventini to czołowy producent leżaków reklamowych posiadających certyfikowane ramy oraz atest OEKO na druk.

Oferowane przez nas leżaki z nadrukiem wyróżnia oryginalny design oraz solidna konstrukcja. Zapewniamy fachowe doradztwo w przygotowywaniu projektów graficznych, a ich końcowy efekt przedstawiamy w postaci wizualizacji. Wykonujemy zarówno jednoosobowe, jak i dwuosobowe leżaki reklamowe, ​z wymienną tkaniną, a także w wersji z podłokietnikiem oraz bez podłokietnika. Zapewniamy krótkie terminy realizacji. Produkujemy już od jednej sztuki!

Leżaki z nadrukiem reklamowym – oryginalna reklama Twojej marki

Większości z nas leżak kojarzy się z latem, wakacjami i odpoczynkiem na plaży. Już teraz do listy tych pozytywnych skojarzeń może dołączyć nazwa Twojej firmy! Jak to możliwe? Wystarczy, że stworzysz sposobność, aby Twoi potencjalni klienci odpoczęli na jednym z leżaków reklamowych w kolorach Twojej firmy. Reklamowe leżaki z logo budzą pozytywne emocje i wyróżniają Cię na tle innych reklamodawców – nic więc dziwnego, że uchodzą za jedną z najskuteczniejszych metod reklamy zewnętrznej.

Dzięki interakcji z przedmiotem z Twoim logotypem lub hasłem reklamowym Twoi potencjalni klienci lepiej Cię zapamiętają. To właśnie dlatego leżaki reklamowe cieszą się taką popularnością. Jeżeli szukasz sposobu na skuteczną, zewnętrzną reklamę swojej firmy lub produktu, reklamowe leżaki z nadrukiem to coś dla Ciebie! Intensywne kolory, solidne wykonanie i dobrze wyeksponowane logo przyczynią się do Twojego biznesowego sukcesu.

Inventini – Twój producent bezpiecznych leżaków reklamowych

Chcesz zamówić reklamowy leżak i mieć pewność, że zostanie wykonany z najwyższej jakości materiałów, a zamówienie zostanie zrealizowane szybko i sprawnie? Dobrze trafiłeś! Nasze leżaki posiadają certyfikowane ramy, a wykorzystywana przez nas technologia druku została oznaczona atestem  OEKO-TEX®, który potwierdza, że jest w 100% bezpieczny dla Twojego zdrowia i nie zawiera toksycznych substancji. Zapewniamy także pełne wsparcie graficzne oraz wizualizację zamówionego przez Ciebie produktu – dzięki temu możesz być pewien, że Twoje leżaki reklamowe z logo będą wyglądać dokładnie tak, jak sobie tego życzysz.

Korzystając z naszych usług możesz wybrać dokładnie taki leżak, jaki Ci się podoba! Nasza oferta zawiera: leżaki reklamowe z podłokietnikiem, drewniane leżaki reklamowe, a nawet podwójne leżaki reklamowe. Co więcej, dla lepszej ekspozycji swojego logo lub hasła reklamowego możesz wybrać jedną z trzech możliwości wykończenia —  leżak z dwustronnym nadrukiem, leżak z dodatkową tkaniną z tyłu lub ze szmatką z tyłu lub z przodu. Możliwości wyboru i kreacji skutecznego przekazu są niemal nieograniczone! Jeżeli masz własny, nietypowy pomysł na to, jak powinien wyglądać Twój idealny leżak, skontaktuj się z nami – dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować każdy Twój projekt.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Leżaki reklamowe – wygoda i reklama w jednym!

Leżaki reklamowe wykorzystywane są jako skuteczne narzędzie wspomagające kampanie marketingowe oraz promujące markę. Mają bardzo praktyczne zastosowanie, a tkanina, z której są wykonane, może posłużyć jako podstawa do zaprezentowania nazwy i logo firmy, czy chwytliwego przekazu reklamowego. Wszystkie oferowane przez nas leżaki z nadrukiem mają solidną, drewnianą konstrukcję, zapewniającą wysoką trwałość oraz odporność na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych. Wysokiej jakości tkaniny wytrzymują obciążenie nawet do 120kg. Są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, między innymi dzięki mechanizmowi zabezpieczającemu przed samoczynnym składaniem.

rozkładanie: 60 sekund

dostawa: 7-10 dni

leżaki reklamowe z nadrukiem, leżaki eventowe, leżaki targowe

Leżak standard

STELAŻ drewno bukowe
TKANINA poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 3,5kg
WYMIARY TRANSPORTOWE 120 x 56 x 4cm
wymiary leżak standard

wymiary leżak z podłokietnikiem

Leżak z podłokietnikiem

STELAŻ drewno bukowe
TKANINA poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 4,8kg
WYMIARY TRANSPORTOWE 158 x 61 x 4cm

Leżak podwójny

STELAŻ drewno bukowe
TKANINA poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 9,25kg
WYMIARY TRANSPORTOWE 145 x 118 x 5cm
wymiary leżak podwójny

Drewniane leżaki reklamowe z własnym nadrukiem

Leżaki z nadrukiem to doskonały sposób na promowanie Twoich produktów i usług, a także na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Oferujemy profesjonalne nadruki cyfrowe na całej powierzchni leżaka. Wszystkie nasze produkty to połączenie wysokiej estetyki wykonania, funkcjonalności oraz trwałości. Dzięki zastosowaniu różnego rodzaju motywów reklamowych w postaci nadruków, leżaki mogą stanowić bardzo ciekawą i skuteczną zarazem formę promocji.

Wykorzystaj maksymalnie powierzchnię leżaków wybierając jedną z kilku opcji dodatkowych nadruków. Większa powierzchnia – więcej miejsca na pokazanie się.
Zdecyduj jak bardzo chcesz uwidocznić swój przekaz wybierając jedną z kilku możliwości.
W Inventini wykonujemy:

– leżaki z nadrukiem dwustronnym,

– leżaki z dodatkową tkaniną z tyłu,

– leżaki z szmatką z tyłu bądź przodu.

Masz swoją wizję leżaka?

Opowiedz nam o niej a my doradzimy i wspólnymi siłami stworzymy Twój leżak.

leżaki reklamowe z tkanina

Produkty które mogą Cię zainteresować

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT