pl

Leżaki reklamowe

Leżaki Reklamowe
/Siedziska reklamowe/Leżaki reklamowe

Wypoczynek i promocja – leżaki reklamowe z nadrukiem

Leżak reklamowy to nie tylko wygodne miejsce do siedzenia, ale także oryginalny sposób na promocję Twojej firmy. Możesz umieścić na nim logo lub dowolną grafikę, w pełnym kolorze. Połącz przyjemne z pożytecznym – promocję i wypoczynek!

Leżaki Reklamowe Isometric
Opis produktuSpecyfikacja
Leżaki Reklamowe Z Dodatkową Tkaniną Z Tyłu

Praktyczna powierzchnia reklamowa – leżaki z nadrukiem

Leżaki reklamowe to doskonałe narzędzie marketingowe, które łączy różne funkcje. Mają bardzo praktyczne zastosowanie, a tkanina, z której są wykonane, służy jako podstawa do zaprezentowania nazwy i logo firmy czy chwytliwego przekazu reklamowego. Oferujemy profesjonalne nadruki cyfrowe na całej powierzchni leżaka.

Ponadto możesz wybierać spośród kilku opcji dodatkowych nadruków, dzięki którym dostępna powierzchnia reklamowa znacznie się zwiększa. W Inventini wykonujemy:

  • leżaki z nadrukiem dwustronnym,
  • leżaki z dodatkową długą tkaniną z tyłu,
  • leżaki z dodatkową tkaniną z tyłu bądź z przodu.

Warto sięgnąć po te opcje – zwłaszcza w przypadku leżaków z logo, gdyż zapewniają one możliwość reklamy firmy nawet wówczas, gdy na leżaku ktoś wypoczywa 🙂

Drewniane leżaki reklamowe – dlaczego warto?

Wszystkie oferowane przez nas leżaki z logo lub innym nadrukiem mają solidną, drewnianą konstrukcję, starannie wykończoną i zabezpieczoną przed działaniem czynników atmosferycznych. Stabilny stelaż oraz wysokiej jakości tkaniny wytrzymują obciążenie nawet do 120kg.

Leżak reklamowy Inventini jest łatwy i bezpieczny w użytkowaniu, między innymi dzięki mechanizmowi zabezpieczającemu przed samoczynnym składaniem.

Nasza oferta zawiera standardowe drewniane leżaki z nadrukiem oraz leżaki reklamowe z podłokietnikiem.

Poszycia leżaków można wymieniać, dzięki czemu możesz dostosować swój przekaz reklamowy do aktualnych potrzeb.

Leżaki Reklamowe Leżak Z Podłokietnikiem Parsa
Leżaki Reklamowe Film

Inventini – czołowy producent leżaków reklamowych

Jako doświadczony producent leżaków reklamowych, wiemy jak ważne są walory użytkowe tego typu produktów. W Inventini stosujemy wytrzymałe drewniane stelaże oraz mocne poliestrowe tkaniny z możliwością nadruku reklamowego. Nadruki wykonujemy w technologii druku sublimacyjnego, którego jakość została potwierdzona przez atest OEKO. Oznacz to, że grafiki posiadają żywe kolory i precyzyjne detale, a sam druk jest bezpieczny dla środowiska. Zapewniamy fachowe doradztwo w przygotowywaniu projektów graficznych, a oczekiwany efekt przedstawiamy w postaci wizualizacji 3D. W ten sposób jeszcze przed rozpoczęciem produkcji, wiesz, jak będzie wyglądał Twój leżak reklamowy.

Gdzie leżaki z logo firmy sprawdzą się najlepiej?

Leżaki Inventini to wygodne siedziska reklamowe, które dają odpoczynek zmęczonym uczestnikom Twojego eventu. Leżaki z logo sprawdzą się idealnie podczas:

  • lokalnych festynów i imprez sportowych,
  • imprez muzycznych oraz festiwali,
  • przyjęć okolicznościowych, wesel, uroczystości w plenerze,
  • każdego eventu, gdzie znajduje się strefa relaksu.

Leżaki z nadrukiem możesz również wykorzystać w strefie relaksu umieszczonej w hotelowym czy restauracyjnym ogrodzie. Goście docenią możliwość przyjemnej sjesty.

Leżaki Reklamowe Decathlon

Szerokość

Głębokość

Wysokość

Wymiary transportowe

Waga

Leżak standardowy

57 cm

86 – 96 cm

61 – 86 cm

119 x 57 x 6 cm

2,5 kg

Leżak z podłokietnikiem

60 cm

92 – 99 cm

66 – 77 cm

131 x 60 x 7 cm

4 kg

Leżaki Reklamowe Detal
Leżaki Reklamowe Zabezpieczenie
Leżaki Reklamowe Detal

Praktyczne dodatki

Leżaki Reklamowe Dodatki Dodatkowa Tkanina Z Przodu

Dodatkowa krótka tkanina z przodu

Leżaki Reklamowe Dodatki Dodatkowa Tkanina Krótka Z Tyłu

Dodatkowa krótka tkanina z tyłu

Leżaki Reklamowe Dodatki Dodatkowa Długa Tkanina Z Tyłu

Dodatkowa długa tkanina z tyłu

Dodatki Leżaki Dwustronny Nadruk

Dwustronny nadruk

Spodobał Ci się nasz leżak z logo?

Zapytaj handlowca o ofertę.

Najważniejsze informacje

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona Konstrukcja

Drewniana konstrukcja

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Zapytaj o produkt

Szukasz innych rozwiązań na eventy?

Poznaj nasze pozostałe siedziska reklamowe.

Nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Leżaki z nadrukiem - najczęściej zadawane pytania

Czy można zmienić poszycie leżaka reklamowego?

Czasami, z różnych powodów musisz zmienić poszycie leżaka (stare uległo zniszczeniu, zabrudzeniu lub po prostu chcesz zaprezentować nową wersję poszycia). Nie wszystkie leżaki reklamowe dostępne na rynku dają taką możliwość. Czasami poszycie jest przymocowane do stelaża za pomocą zszywek. Oczywiście możesz je usunąć i umocować nowe poszycie w ten sam sposób, jest to jednak kłopotliwe. Dlatego nasze leżaki z nadrukiem mają inne rozwiązania – poszycie mocowane jest za pomocą listewek (leżak standardowy) lub istnieje możliwość zdjęcia poprzeczki (leżak z podłokietnikiem), na którą mocowane jest poszycie. W ten sam sposób możesz również zdjąć poszycie do prania.

Jak zmienić poszycie leżaka reklamowego?

Zmiana poszycia leżaka standardowego jest bardzo prosta. Zobacz film!

Czy mogę zmodyfikować wygląd mojego leżaka z nadrukiem?

Ponieważ w Inventini dysponujemy własną szwalnią, możemy na zamówienie klienta zmodyfikować poszycie leżaka. Możemy wykonać je z innego niż standardowy materiału, dodać kieszenie, szlufki, poduszki czy inne elementy. Także długość dodatkowej tkaniny z przodu lub z tyłu leżaka dostosujemy do indywidualnych potrzeb. Zapytaj naszego handlowca o zamówienia specjalne!

Czy leżaki reklamowe mają zabezpieczenie przed składaniem?

Tak, nasze leżaki mają zabezpieczenie przed składaniem. To rodzaj grzebieni czy też fal z tworzywa przymocowanych przy zagłębieniach na poprzeczną belkę leżaka. Dzięki nim leżak reklamowy jest zabezpieczony przed nieprzewidzianym złożeniem.

Z czego wykonane są stelaże leżaków z logo?

Stelaże do leżaków z logo firmy wykonane zostały z wytrzymałego drewna bukowego. Jest ono gładkie, w naturalnym kolorze, bez impregnacji. Leżaki standardowe mają 3-stopniową regulację kąta oparcia i podwójne zabezpieczenie przed złożeniem (wgłębienia + blokada). Leżaki z podłokietnikiem mają dwa stopnie regulacji, z analogicznym zabezpieczeniem.

Ile kolorów ma nadruk na leżaku z logo?

W Inventini standardem jest nadruk pełnokolorowy, jednostronny. Drukujemy w technologii druku sublimacyjnego na białej tkaninie poliestrowej. Jeśli potrzebujesz leżaka z dwustronnym nadrukiem, to wówczas jego poszycie będą stanowiły dwie warstwy tkaniny, każda zadrukowana z jednej strony.  Dzięki temu siedzisko staje się jeszcze bardziej wytrzymałe.

Czy przygotujecie projekt graficzny leżaka z nadrukiem?

Tak, nasi graficy przygotują dla Ciebie projekt, zgodnie z Twoimi wskazówkami. Projekt taki otrzymasz w formie wizualizacji 3D oraz 2D. Możesz również przygotować projekt samodzielnie, korzystając z prostych szablonów.

Przygotowanie projektu jest darmowe i następuje po wstępnej deklaracji złożenia zamówienia.

Jakie jest maksymalne obciążenie leżaka standardowego?

Maksymalne obciążenie leżaka pojedynczego to 120 kg.

Czy leżaki posiadają możliwość regulacji oparcia?

Każdy z leżaków Inventini to leżak z regulacją oparcia. Leżaki standardowe mają trzy stopnie regulacji, zaś te z podłokietnikiem – dwa.

Czy istnieje możliwość zakupu samego stelaża do leżaka?

Jeśli zamówiłeś u nas leżaki z poszyciem i któryś ze stelaży został uszkodzony lub zniszczony podczas użytkowania, możesz kupić u nas same stelaże do leżaków. Zdajemy sobie sprawę, że nasze poszycia nie będą idealnie pasować do wszystkich dostępnych na rynku leżaków, dlatego zapewniamy Ci taką możliwość.

Czy istnieje możliwość zamówienia leżaków reklamowych w różnych rozmiarach?

W Inventini proponujemy 2 rodzaje leżaków. Najmniejsze i najprostsze zarazem są leżaki standardowe. Nieco tylko większe są leżaki z podłokietnikiem.

Jak dbać o leżak reklamowy?

Leżak reklamowy – konserwacja

Konserwacja dotyczy przede wszystkim jego stelaży do leżaków. Zostały one wykonane z drewna bukowego, nieimpregnowanego. Po jakimś czasie drewno może utracić pierwotny wygląd – w skutek działania wody i słońca. Wtedy warto odświeżyć stelaż. W tym celu należy zdjąć poszycie, oczyścić stelaż z zabrudzeń, przetrzeć papierem ściernym i zaimpregnować. Na rynku dostępnych jest wiele możliwych rozwiązań – farby, lakiery, oleje, woski. Tylko od Ciebie zależy, który produkt wykorzystasz. Przy jego stosowaniu, kieruj się zawsze instrukcją obsługi.

Leżak reklamowy – czyszczenie

Nasze leżaki reklamowe posiadają poszycie wykonane z tkaniny poliestrowej. Co więcej, dzięki odpowiedniej konstrukcji leżaka, można je zdjąć do prania. Tkaninę leżakową pierz w temperaturze do 40 stopni Celsjusza ręcznie lub w pralce z wykorzystaniem programu do prania ręcznego. Do prania zastosuj detergent przeznaczony do tkanin – dowolnie proszek lub płyn. Nie korzystaj jednak z wybielaczy czy odplamiaczy, bo możesz zniszczyć poszycie. Tkaniny leżakowej nie należy również czyścić chemicznie. Pamiętaj też, że silne wirowanie lub wyciskanie tkaniny sprawi, że będzie ona nieestetycznie pognieciona. Tkaniny susz rozwieszone. Jeśli pojawią się zagniecenia, skorzystaj z żelazka ustawionego na niską temperaturę prasowania (jedna kropka).

Leżak reklamowy – bieżąca dbałość

Jeśli chcesz, aby leżak służył Twojej marce jak najdłużej, chowaj go zawsze, gdy nie jest potrzebny. Dzięki temu ograniczysz możliwość przemoczenia czy szkodliwego działania promieni słonecznych. Zamoknięty leżak bezwzględnie wysusz. Nigdy nie przechowuj mokrych lub wilgotnych leżaków! Przechowując leżaki zwróć uwagę, by stelaż pozostał prosty (połóż na płasko lub równo ustaw).

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies