Leżaki reklamowe

Bądź oryginalny

Leżak reklamowy to nie tylko wygodne miejsce do siedzenia, ale także oryginalny sposób na promocję Twojej firmy. Możesz umieścić na nim logo lub dowolną grafikę, w pełnym kolorze.

Leżak Isometric Pop

Inventini – czołowy producent leżaków reklamowych

Inventini to czołowy producent leżaków reklamowych posiadających wytrzymałe stelaże oraz mocne tkaniny z możliwością nadruku reklamowego. Jakość druku została potwierdzona przez atest OEKO. Oferowane przez nas leżaki z nadrukiem wyróżnia oryginalny design. Zapewniamy fachowe doradztwo w przygotowywaniu projektów graficznych, a ich końcowy efekt przedstawiamy w postaci wizualizacji. Wykonujemy zarówno jednoosobowe, jak i dwuosobowe leżaki reklamowe, ​z wymienną tkaniną, a także w wersji z podłokietnikiem oraz bez podłokietnika. Zapewniamy szybkie i terminowe realizacje. Produkujemy już od jednej sztuki!

Wyróżnij swoją markę!

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Leżaki reklamowe: wygoda i reklama w jednym!

Leżaki reklamowe wykorzystywane są jako skuteczne narzędzie wspomagające kampanie marketingowe oraz promujące markę. Mają bardzo praktyczne zastosowanie, a tkanina, z której są wykonane, może posłużyć jako podstawa do zaprezentowania nazwy i logo firmy czy chwytliwego przekazu reklamowego. Wszystkie oferowane przez nas leżaki z nadrukiem mają solidną, drewnianą konstrukcję, zapewniającą wysoką trwałość oraz odporność na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych. Wysokiej jakości tkaniny wytrzymują obciążenie nawet do 120kg. Są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, między innymi dzięki mechanizmowi zabezpieczającemu przed samoczynnym składaniem.

Leżak Reklamowy Własny Nadruk
Leżak Z Podłokietnikiem

Drewniane leżaki reklamowe z własnym nadrukiem

Leżaki z nadrukiem to doskonały sposób na promowanie Twoich produktów i usług, a także na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Wszystkie nasze produkty to połączenie wysokiej estetyki wykonania, funkcjonalności oraz trwałości. Oferujemy profesjonalne nadruki cyfrowe na całej powierzchni leżaka.  Wykorzystaj maksymalnie powierzchnię leżaków, wybierając jedną z kilku opcji dodatkowych nadruków. Większa powierzchnia to przecież więcej miejsca na pokazanie się. Zdecyduj, jak bardzo chcesz uwidocznić swój przekaz, wybierając jedną z kilku możliwości. W Inventini wykonujemy:

  • leżaki z nadrukiem dwustronnym,
  • leżaki z dodatkową tkaniną z tyłu,
  • leżaki z szmatką z tyłu bądź przodu.

Ważne informacje

Druk sublimacyjny

Tkanina poliestrowa

Drewno

Masz swoją wizję leżaka?

Opowiedz nam o niej, a my doradzimy i wspólnymi siłami stworzymy Twój leżak.

Leżaki Reklamowe z Tkaniną

Zapytaj o dodatki zwiększające widoczność

Korzystając z naszych usług możesz wybrać dokładnie taki leżak, jaki Ci się podoba! Nasza oferta zawiera: leżaki reklamowe z podłokietnikiem, drewniane leżaki reklamowe, a nawet podwójne leżaki reklamowe. Co więcej, dla lepszej ekspozycji swojego logo lub hasła reklamowego możesz wybrać jedną z trzech możliwości wykończenia – leżak z dwustronnym nadrukiem, leżak z dodatkową tkaniną z tyłu lub ze szmatką z tyłu lub z przodu. Możliwości wyboru i kreacji skutecznego przekazu są niemal nieograniczone! Jeżeli masz własny, nietypowy pomysł na to, jak powinien wyglądać Twój idealny leżak, skontaktuj się z nami – dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować każdy Twój projekt.

Specyfikacja

Wybierz model

Leżak drukowany wymiary

Leżak standard

Waga
3,5kg

Wymiary transportowe
120 x 58 x 7cm

leżak z podłokietnikiem wymiary

Leżak z podłokietnikiem

Waga
4,3kg

Wymiary transportowe
140 x 59 x 7cm

leżak podwójny wymiary

Leżak podwójny

Waga
11kg

Wymiary transportowe
144 x 121 x 8cm

Inventini – Twój producent bezpiecznych leżaków reklamowych

Chcesz zamówić reklamowy leżak i mieć pewność, że zostanie wykonany z najwyższej jakości materiałów, a zamówienie zostanie zrealizowane szybko i sprawnie? Dobrze trafiłeś! Nasze leżaki posiadają certyfikowane ramy, a wykorzystywana przez nas technologia druku została oznaczona atestem OEKO-TEX®, który potwierdza, że jest w 100% bezpieczny dla Twojego zdrowia i nie zawiera toksycznych substancji. Zapewniamy także pełne wsparcie graficzne oraz wizualizację Twojego zamówienia – dzięki temu możesz być pewien, że Twoje leżaki reklamowe z logo będą wyglądać dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Sprawdź!

Leżak Reklamowy 3

Gdzie leżaki reklamowe sprawdzą się najlepiej?

 

Leżaki Inventini to wygodne siedziska, które dają odpoczynek zmęczonym uczestnikom Twojego eventu. Leżaki sprawdzą się idealnie na:

  • lokalnych festynach i imprezach sportowych,
  • imprezach muzycznych, festiwalach,
  • przyjęciach okolicznościowych, weselach,
  • uroczystościach w plenerze,
  • każdym innym evencie, gdzie znajduje się strefa relaksu.

Zobacz nasze przykładowe realizacje: