×

Wypełnij formularz odpowiemy w 15 minut

Doradca klienta

Dorota Kozieł

+48 531 146 005

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Leżaki reklamowe

Leżak reklamowy to nie tylko wygodne miejsce do siedzenia, ale także oryginalny sposób na promocję Twojej firmy. Możesz umieścić na nim logo lub dowolną grafikę, w pełnym kolorze.

Inventini – czołowy producent leżaków reklamowych

Inventini to czołowy producent leżaków reklamowych posiadających wytrzymałe stelaże oraz mocne tkaniny z możliwością nadruku reklamowego. Jakość druku został potwierdzona przez atest OEKO. Oferowane przez nas leżaki z nadrukiem wyróżnia oryginalny design. Zapewniamy fachowe doradztwo w przygotowywaniu projektów graficznych, a ich końcowy efekt przedstawiamy w postaci wizualizacji. Wykonujemy zarówno jednoosobowe, jak i dwuosobowe leżaki reklamowe, ​z wymienną tkaniną, a także w wersji z podłokietnikiem oraz bez podłokietnika. Zapewniamy szybkie i terminowe realizacje. Produkujemy już od jednej sztuki!

Leżaki z nadrukiem reklamowym – oryginalna reklama Twojej marki

Większości z nas leżak kojarzy się z latem, wakacjami i odpoczynkiem na plaży. Już teraz do listy tych pozytywnych skojarzeń może dołączyć nazwa Twojej firmy! Jak to możliwe? Wystarczy, że stworzysz sposobność, aby Twoi potencjalni klienci odpoczęli na jednym z leżaków reklamowych w kolorach Twojej firmy. Leżaki plażowe z logo budzą pozytywne emocje i wyróżniają Cię na tle innych reklamodawców – nic więc dziwnego, że uchodzą za jedną z najskuteczniejszych metod reklamy zewnętrznej.

Dzięki interakcji z przedmiotem z Twoim logotypem lub hasłem reklamowym Twoi potencjalni klienci lepiej Cię zapamiętają. To właśnie dlatego leżaki reklamowe cieszą się taką popularnością. Jeżeli szukasz sposobu na skuteczną, zewnętrzną reklamę swojej firmy lub produktu, reklamowe leżaki wykonane z drewna, z nadrukiem na materialie to coś dla Ciebie! Intensywne kolory, solidne wykonanie i dobrze wyeksponowane logo przyczynią się do Twojego biznesowego sukcesu.

Wyróżnij swoją Markę!

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę

Leżaki reklamowe – wygoda i reklama w jednym!

Leżaki reklamowe wykorzystywane są jako skuteczne narzędzie wspomagające kampanie marketingowe oraz promujące markę. Mają bardzo praktyczne zastosowanie, a tkanina, z której są wykonane, może posłużyć jako podstawa do zaprezentowania nazwy i logo firmy, czy chwytliwego przekazu reklamowego. Wszystkie oferowane przez nas leżaki z nadrukiem mają solidną, drewnianą konstrukcję, zapewniającą wysoką trwałość oraz odporność na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych. Wysokiej jakości tkaniny wytrzymują obciążenie nawet do 120kg. Są łatwe i bezpieczne w użytkowaniu, między innymi dzięki mechanizmowi zabezpieczającemu przed samoczynnym składaniem.

Leżaki reklamowe z nadrukiem
Drewniane leżaki reklamowe z własnym nadrukiem

Leżaki z nadrukiem to doskonały sposób na promowanie Twoich produktów i usług, a także na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Oferujemy profesjonalne nadruki cyfrowe na całej powierzchni leżaka. Wszystkie nasze produkty to połączenie wysokiej estetyki wykonania, funkcjonalności oraz trwałości. Ich produkcja przebiega sprawnie, a dzięki zastosowaniu różnego rodzaju motywów w postaci nadruków, reklamowe leżaki mogą stanowić bardzo ciekawą i skuteczną zarazem formę promocji. Wykorzystaj maksymalnie powierzchnię leżaków wybierając jedną z kilku opcji dodatkowych nadruków. Większa powierzchnia – więcej miejsca na pokazanie się. Zdecyduj jak bardzo chcesz uwidocznić swój przekaz wybierając jedną z kilku możliwości. W Inventini wykonujemy:

  • leżaki z nadrukiem dwustronnym,
  • leżaki z dodatkową tkaniną z tyłu,
  • leżaki z szmatką z tyłu bądź przodu.

Ważne informacje

Druk sublimacyjny

Tkanina poliestrowa

Drewno

Troszczymy się o środowisko

Jesteśmy świadomi wpływu produkcji na środowisko. Dlatego minimalizujemy nasz wpływ na otoczenie naturalne. Wykorzystując nowoczesne technologie oraz automatyzację produkcji.

Masz swoją wizję leżaka?

Opowiedz nam o niej a my doradzimy i wspólnymi siłami stworzymy Twój leżak.

Leżaki reklamowe z nadrukiem
Zapytaj o dodatki zwiększające widoczność

Korzystając z naszych usług możesz wybrać dokładnie taki leżak, jaki Ci się podoba! Nasza oferta zawiera: leżaki reklamowe z podłokietnikiem, drewniane leżaki reklamowe, a nawet podwójne leżaki reklamowe. Co więcej, dla lepszej ekspozycji swojego logo lub hasła reklamowego możesz wybrać jedną z trzech możliwości wykończenia -- leżak z dwustronnym nadrukiem, leżak z dodatkową tkaniną z tyłu lub ze szmatką z tyłu lub z przodu. Możliwości wyboru i kreacji skutecznego przekazu są niemal nieograniczone! Jeżeli masz własny, nietypowy pomysł na to, jak powinien wyglądać Twój idealny leżak, skontaktuj się z nami – dołożymy wszelkich starań, aby zrealizować każdy Twój projekt.

Leżak
standard
Leżak drewniany standardowy z nadrukiem

WAGA
3,5kg

WYMIARY TRANSPORTOWE
120 x 56 x 4cm

Leżak z podłokietnikiem
Leżak z podłokietnikiem standardowy z nadrukiem

WAGA
4,8kg

WYMIARY TRANSPORTOWE
158 x 61 x 4cm

Leżak
podwójny
Leżak podwójny z nadrukiem

WAGA
9,25kg

WYMIARY TRANSPORTOWE
145 x 118 x 5cm

Leżaki reklamowe z nadrukiem
Inventini – Twój producent bezpiecznych leżaków reklamowych

Chcesz zamówić reklamowy leżak i mieć pewność, że zostanie wykonany z najwyższej jakości materiałów, a zamówienie zostanie zrealizowane szybko i sprawnie? Dobrze trafiłeś! Nasze leżaki posiadają certyfikowane ramy, a wykorzystywana przez nas technologia druku została oznaczona atestem OEKO-TEX®, który potwierdza, że jest w 100% bezpieczny dla Twojego zdrowia i nie zawiera toksycznych substancji. Zapewniamy także pełne wsparcie graficzne oraz wizualizację Twojego zamówienia - dzięki temu możesz być pewien, że Twoje leżaki reklamowe z logo będą wyglądać dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Sprawdź

Zainteresowały Cię nasze produkty?
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj co jeszcze mamy dla Ciebie!
Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?
Umów się na spotkanie
prezentacyjne