pl

Namioty gwiazda

/Namioty reklamowe/Namioty gwiazda

Namioty gwiazda – spektakularny efekt w zasięgu ręki

Namioty gwiazda to nośniki, w których efekt wizualny jest nadzwyczaj udany. Pięknie prezentują się zarówno z zewnątrz, z lotu ptaka, jak i od środka. Zapewniają poczucie przestrzeni i lekkości. Im większy rozmiar namiotu gwiazda, tym wrażenie to narasta. W rezultacie namioty te kojarzą z eleganckimi przyjęciami na świeżym powietrzu.

Namioty gwiazda dostępne są w dwóch wersjach: z masztem stalowym lub pneumatycznym oraz 6 rozmiarach. Szczególnie wart uwagi jest namiot gwiazda dwumasztowy lub trzymasztowy – każdy z nich zapewnia mnóstwo wyrafinowanej przestrzeni. Jeśli szukasz takiego efektu, poznaj je bliżej!

Namioty Gwiazda Ze Stalowym Masztem

Startent czyli namiot gwiazda

W Inventini namioty gwiazda noszą nazwę Startent, co oznacza w języku angielskim dokładnie to samo (star – gwiazda, tent – namiot). Ta nazwa oddaje nie tylko kształt, ale również gwiazdorski charakter tych namiotów reklamowych. Doskonale nadają się one na zadaszenia z okazji uroczystych wydarzeń plenerowych: przyjęć okolicznościowych, premier, konferencji. W tradycyjnej odsłonie maszt Startenta to smukła stalowa rura. Jej wykorzystanie sprawia, że przestrzeń wydaje się bardziej otwarta – nic nie przesłania widoków. Wówczas można śmiało wykorzystać ten namiot podczas wydarzeń, w których potrzebne jest ustawienie miejsc siedzących dla audytorium.

Startent Pascal – powietrzna gwiazda Startent

Pascal to namiot w którym tradycyjny stalowy maszt został zastąpiony lekki, wytrzymałym masztem pneumatycznym. Jego wykorzystanie nie tylko ułatwia rozkładanie (zwłaszcza namiotów gwiazda dwumasztowych i trzymasztowych), ale także tworzy dodatkowe możliwości reklamowe. Maszt namiotu pokryty jest tkaniną, którą możesz w dowolny sposób zadrukować. Nadruk może zarówno pełnić wyłącznie funkcję ozdobną, jak i stanowić nośnik dla komunikatu o marketingowym charakterze. Wszystko zależy od Ciebie!

Namioty Gwiazda Z Pompowanym Masztem

Namioty gwiazda – producent Inventini

Skoro poznałeś już w skrócie walory, jakie charakteryzują namioty gwiazda, producent tych namiotów musi już tylko przekonać Cię do siebie. Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas? Ponieważ mamy wieloletnie doświadczenia w projektowaniu i przygotowaniu tego typu namiotów. To nie są gotowe konstrukcje sprowadzane ze Wschodu, lecz rodzima, polska produkcja.

Stale testujemy i doskonalimy nasze rozwiązania, tak aby nasze namioty reklamowe były wytrzymałe, bezpieczne i piękne. Opracowaliśmy autorski system mocowań i kotwień, a ostatnio także system obciążników wodnych do mocowania namiotów jednomasztowych na twardym gruncie. Nam możesz zaufać!

Nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Namiot gwiazda - najczęściej zadawane pytania

Ile osób zmieści się pod namiotem-gwiazdą?

W zależności od modelu i sposobu ustawienia stołów pod namiotem mieści się:

  • Normal jednomasztowy – około 20 osób,
  • Normal dwumasztowy – około 50 osób,
  • Normal trzymasztowy – około 80 osób,
  • Big jednomasztowy – około 70 osób,
  • Big dwumasztowy – około 100 osób,
  • Big trzymasztowy – około 150 osób.
Czy namiot gawiazdę można rozstawić na twardym podłożu?

Namiot gwiazdę możesz ustawić na twardym podłożu i umocować za pomocą obciążników wodnych o pojemności 200l. Wówczas jeden taki obciążnik przypada na jeden odciąg. Maszt również powinieneś umocować za pomocą specjalnego, dedykowanego do masztów obciążnika wodnego. Nie rekomendujemy mocowania za pomocą obciążników namiotów dużych – dwu- i trzymasztowych.

Ile osób potrzebnych jest do rozłożenia namiotu gwiazdy?

Do rozłożenia namiotu gwiazdy potrzeba:

  • jednomasztowego – 2 osób,
  • dwumasztowego – 3 osób,
  • trzymasztowego – 4 osób.

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies