O nas

Inventini 9 O nas

Doświadczenie, jakość i niekończąca się energia!

Firma Inventini została założona ponad 10 lat temu, aby projektować i produkować wysokiej jakości produkty do reklamy zewnętrznej i wewnętrznej. Łączymy fantazję z wieloletnim doświadczeniem. Nasze namioty imprezowe i meble wystawowe sprzedawane są firmom w całej Europie i USA.

Każdy klient jest dla nas ważny. Produkujemy każdy produkt reklamowy już od 1 sztuki. Czas produkcji dla mniejszych ilości wynosi 10-12 dni od momentu wydania pliku. Duże nakłady od 2000-5000 sztuk produkujemy w ciągu 30-60 dni roboczych – wszytko to w warsztatach Inventini sp. z o.o.

Na przestrzeni lat zdobyliśmy wiele doświadczeń, posiadamy dużą wiedzę techniczną oraz dostęp do szerokiej gamy technologii. Jakość produktów, radość i zadowolenie klientów są dla nas najważniejsze.

Nasza misja

Misją Inventini jest dostarczanie sprytnych rozwiązań dla branży eventowej.

Jak działamy?

Twoja wizja

Twoja wizja

Naszą współpracę rozpoczynamy od dokładnego określenia Twoich życzeń, planów i pomysłów. Dogłębne zrozumienie wizji naszego klienta pozwala nam na precyzyjną realizację zamówienia.

Strategia

Strategia

Dział obsługi klienta koordynuje realizację zamówień z działem graficznym i produkcją, zwracając szczególną uwagę na Twoje indywidualne wymagania. Naszym celem jest osiągnięcie jak najwyższej funkcjonalności produktu, przy jednoczesnej dbałości o szczegóły i walory estetyczne.

Strategia
Wizualizacja projektów

Projekt

Dział graficzny tworzy projekt graficzny w oparciu o dostarczone pliki (logotypy, próbki). Otrzymujesz prezentację produktu w wersji 2D i 3D. Możesz wprowadzić kilka poprawek i zmian koloru. Symulacja jest niezobowiązująca i bezpłatna.

Produkcja

Produkcja

Po zatwierdzeniu przez Ciebie  proponowanego projektu, zamówienie trafia do produkcji. Proces produkcji składa się z czterech etapów: przygotowanie odpowiednich konstrukcji i ram, indywidualny nadruk tekstyliów, szycie i końcowy montaż.

Produkcja
Logistyka

Logistyka

Przed wysyłką każdy produkt jest sprawdzany pod względem jakości przez nasz personel. Po zakończeniu tego procesu dział logistyki dba o to, aby zamówienie zostało wysłane do Ciebie w uzgodnionym terminie bezpiecznym transportem.

Team Inventini

Jesteśmy dynamicznym zespołem ludzi ceniących wzajemną współpracę, dbających o przyjazne relacje i pozytywny klimat.

Dawid Zimoch

Dawid Zimoch

Prezes Inventini

Bogdan Mitko

Bogdan Mitko

Członek Zarządu

Agnieszka Kustos

Agnieszka Kustos

Doradca Klienta

Ewa Mitko

Ewa Mitko

Dział Rozliczeń

Nasza lokalizacja:

Zarządzaj plikami cookies