pl

Ścianka reklamowa

Ścianka Reklamowa
/Display/Ścianka reklamowa

Ścianka reklamowa – dla gwiazd biznesu

Popularna w show-biznesie ścianka do zdjęć doskonale sprawdzi się również w relacjach biznesowych. Możesz na niej wyeksponować zarówno własny brand, jak i logotypy współorganizatorów czy sponsorów.

Ścianka Reklamowa Straight Hantle
Opis produktuSpecyfikacja
Ścianka Reklamowa Wavy Horizon Dzieci

Ścianki eventowe – tło dla wydarzeń czy jednak coś więcej

W świecie show-biznesu bywanie „na ściankach” może być różnie interpretowane – jedni widzą w tym obowiązek, inni – samą przyjemność. Jakby jednak nie patrzeć, ścianka reklamowa jest produktem, bez którego w obecnych czasach nie może odbyć się żadna z większych imprez kulturalnych (i nie tylko). Warto więc mieć to na uwadze, będąc odpowiedzialnym za ich organizację.

Taka ścianka eventowa z nadrukiem to nie tylko idealne tło do zdjęć. Może tworzyć, wydzielać przestrzeń dla danej marki, stanowić rodzaj ogrodzenia czy parawanu lub wręcz przesłonić niepożądany widok. Oprócz tradycyjnego drobnego printu z logotypów, na ściance tekstylnej możesz umieścić praktycznie każdy przekaz, także o czysto wizualnym (zdjęcia) lub informacyjnym charakterze.

Ścianki reklamowe – dlaczego warto?

Ścianka reklamowa to niezwykle funkcjonalny dodatek eventowy. Jest lekka, składana, a co za tym idzie łatwa do przenoszenia i transportowania, a jednocześnie zapewnia dużą, łatwą do aranżacji przestrzeń reklamową. Montaż ścianki ścianki tekstylnej jest banalnie prosty – po złożeniu wystarczy naciągnąć na szkielet grafikę tekstylną, a następnie zapiąć ją za pomocą zamka błyskawicznego. Ten sam szkielet możesz wykorzystać wielokrotnie, zmieniając samo poszycie.

Ścianka reklamowa
Ścianka Reklamowa Modern Software

Inventini – producent ścianek reklamowych

Ścianki reklamowe materiałowe naszej produkcji charakteryzuje wysoki poziom trwałości, tak w odniesieniu do konstrukcji, jak i poszycia. Elementy konstrukcyjne wykonane są z aluminium, przez co rama jest lekka, a przy tym wytrzymała. W przypadku ścianek reklamowych prostych Straight stabilność zapewniają stalowe stopy, zaś jeśli chodzi o ściankę reklamową łukową Wavy Horizon, to konstrukcję utrzymuje w pionie fakt, że rama ma kształt łuku.

Poszycie ścianki eventowej stanowi stretch poliestrowy – wytrzymała tkanina, która dobrze układa się na ramie i zapewnia doskonałą ekspozycję komunikatu reklamowego. Dzięki swej elastyczności poszycie łatwo nakłada się na ramę.

 

 Gdzie ścianka tekstylna z nadrukiem sprawdzi się najlepiej?

Ścianka eventowa została stworzona z myślą o wykorzystaniu we wnętrzach, przede wszystkim jako tło do zdjęć, prezentacji, ale również ozdobny element wygradzający czy wysłaniający przestrzeń. Idealnie sprawdzi się podczas:

  • wydarzeń kulturalnych i sportowych,
  • konferencji i szkoleń,
  • targów, imprez branżowych,
  • konferencji prasowych,
  • oraz jako tablica informacyjna.
Rool C Pion Inventini
Ścianka Reklamowa Wavy Horizon Wino

Ścianka reklamowa tekstylna – sposób by się wyróżnić

Proponowane przez nas produkty to ścianki tekstylne, tzn. że posiadają one materiałowe poszycie, na które został naniesiony indywidualny nadruk. Zaakceptowany przez Ciebie print drukujemy w technologii druku sublimacyjnego, przy wykorzystaniu tuszów przyjaznych dla środowiska. Nasze ścianki reklamowe materiałowe zapewniają znaczą powierzchnię, dlatego warto zamieścić na nich nie tylko logo i hasło, ale również bardziej rozbudowany przekaz reklamowy – infografiki, zdjęcia itp.

Ścianka reklamowa tekstylna to ciekawa propozycja dla tych, którzy pragną uzyskać ciekawy efekt reklamowy, a jednocześnie potrzebują rozwiązania prostego w obsłudze i magazynowaniu.

Ścianka Straight

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Waga

Straight 240

235 cm

238 cm

40 cm

9,3 kg

Straight 300

295 cm

238 cm

40 cm

9,65 kg

Straight 400

395 cm

238 cm

40 cm

12,75 kg

Straight Konstrukcja
Straight Konstrukcja Detal
Straight Składanie
Straight Składanie
Torba Na ściankę

Ścianka Wavy Horizon

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Waga

Wavy Horizon 240

235 cm

238 cm

40 cm

5,45 kg

Wavy Horizon 300

295,8 cm

238 cm

40 cm

5,7 kg

Wavy Horizon Konstrukcja
Ścianka Reklamowa Detal Zamek
Ścianka Konstrukcja Detal Łączenie
Ścianka Konstrukcja Detal
Torba Na ściankę

Poznaj lepiej modele ścianek reklamowych

Ścianka reklamowa prosta

Jak sama nazwa wskazuje ścianka reklamowa prosta to produkt reklamowy, który zapewnia płaską powierzchnię reklamową. Nadruk może zostać wykonany z jednej lub obu stron ścianki. Ścianka stoi dzięki stabilnym, stalowym stopom. W przypadku małych ścianek stopy są dwie, a od rozmiaru 400 – trzy stopy.

Ścianka prosta nosi w Inventini nazwę Straight – następujący po nazwie numer oznacza jej rozmiar.

Scianka Straight Powiat Wrocławski

Ścianka reklamowa łukowa

Ścianka reklamowa łukowa posiada intrygującą zaokrągloną formę, dzięki czemu może doskonale wypełnić nietypową przestrzeń – np. kąt pomieszczenia. Ze względu na łukowy kształt konstrukcja nie potrzebuje dodatkowych stóp wspierających stelaż. Ścianka jest dostępna zarówno z nadrukiem jedno- jak i dwustronnym.

Ścianka łukowa to ścianka Wavy Horizon, a znajdujący się po nazwie numer oznacza natomiast jej rozmiar.

ścianka Wavy Greenvolt Power

Masz pytania dotyczące naszych ścianek?

Skontaktuj się z handlowcem.

Najważniejsze informacje

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa - stretch

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona Konstrukcja

Konstrukcja aluminiowa

Zapytaj o produkt

Ścianka Straight

Ścianka Wavy Horizon

Nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies