Ścianki reklamowe – prosta i skuteczna forma reklamy

Inventini 9 Display 9 Ścianki reklamowe

Ścianka – must have spotkania z gwiazdami

W świecie show-biznesu bywanie „na ściankach” może być różnie interpretowane. Część gwiazd uważa to za przykry obowiązek, związany np. z premierą filmu z ich udziałem. Inne natomiast traktują pozowanie do zdjęć jako doskonałą okazję do wypromowania własnej osoby. Jakby jednak nie patrzeć, ścianka reklamowa jest czymś, bez czego w obecnych czasach nie może odbyć się żadna z większych imprez kulturalnych (i nie tylko). Warto więc mieć to na uwadze, będąc odpowiedzialnym za ich organizację.

Ścianka Straight

Ścianka eventowa – w jaki sposób może zwiększyć popularność danej marki?

Ścianka eventowa najczęściej ma służyć jako atrakcyjne wizualnie tło dla wspomnianych już gwiazd przemysłu rozrywkowego, ale skorzystać z nich mogą nie tylko one. Mamy tu na myśli przede wszystkim sponsorów poszczególnych wydarzeń, którzy w zamian za przeznaczenie środków na ich organizację, oczekują odpowiedniej promocji. Jak zatem należy o nią zadbać? Umieścić w widocznym miejscu ścianki reklamowej logo wspierającej wydarzenie firmy!

Ścianka Wavy Horizon

O resztę zadbają dziennikarze oraz transmitujące przebieg eventu stacje telewizyjne. W końcu kamera czy aparat uchwycą nie tylko wizerunek popularnych uczestników imprezy, ale również to, co znajduje się za ich plecami. W ten prosty sposób przekaz reklamowy dotrze do szerszego grona odbiorców. Znaczna ich część na pewno rzuci okiem na nazwy marek i loga firm widniejących na ściankach eventowych. Tym samym na dłużej zagoszczą one w ich pamięci. A na tym przecież zależy każdej firmie, która chce zaistnieć w świadomości osób zaliczanych do grupy docelowej.

Miejsca, w których można wykorzystać ściankę reklamową

Produkowane przez Inventini ścianki reklamowe bardzo często wykorzystywane są również podczas konferencji prasowych przed i po zakończeniu ważnych wydarzeń kulturalnych czy sportowych. Ich sponsorzy domagają się tego od organizatorów, więc jeśli chcesz spełnić ich oczekiwania, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdziesz w niej ścianki różnego rodzaju, dzięki czemu na pewno zdołasz wybrać taką, która sprosta Twoim potrzebom.

Ścianka Wavy Horizon

Masz wizję idealnej ścianki reklamowej?

Wspólnymi siłami możemy stworzyć ściankę, która spełni twoje oczekiwania.

Specyfikacja

Ścianka Straight

Wymiary
238 x 235 x 40cm
238 x 295 x 40cm
238 x 395 x 40cm

Waga
9,3 kg – 235cm
9,65 kg – 295cm
12,75 kg – 395cm

235 Specyfikacje Display Ścianka Straight Scaled Wymiary
Rool Straight Inventini

Ścianka Wavy Horizon

Wymiary
238 x 235 x 40 cm
238 x 295,8 x 40 cm

Waga
235 cm – 5,45 kg
295 cm – 5,7 kg

238 Ścianka Wavy Horizon Specyfikacja Wymiary
Rool Pion Inventini

Swoim Klientom oferujemy minimalistyczne ścianki eventowe Straight, a także zaokrąglone  Wavy Horizon. Niezależnie jednak od tego, na zakup której z nich postawisz, możesz być pewien, że każda zapewni Ci dużą przestrzeń reklamową. Wykonane w efektowny sposób przy zastosowaniu nowoczesnych technologii skutecznie będą przyciągać spojrzenia, przez cały czas znajdowania się w miejscu ekspozycji. Tym zaś może być wybieg dla modelek, sala konferencyjna, przestrzeń do pozowania do zdjęć oraz wiele innych.

Dlaczego warto powierzyć wykonanie ścianki eventowej właśnie nam?

Dlaczego to właśnie z naszej oferty miałbyś skorzystać, poszukując odpowiedniej ścianki reklamowej? Kolejnych Klientów skłania ku temu przede wszystkim możliwość zaprojektowania ścianki według ich konceptu. Od zawsze uważamy, że jest to najlepszy sposób na to, byśmy mogli spełnić oczekiwania osób decydujących się na współpracę z Inventini. Kto, jeśli nie Ty, miałby najlepiej wiedzieć, jak ostatecznie ma prezentować się potrzebna Ci ścianka eventowa?

Jeśli w Twojej głowie pojawi się jej wizja, i potrzebujesz tylko wsparcia, by wcielić ją w życie, zapraszamy do nas. Wspólnymi siłami na pewno uda nam się stworzyć coś wyjątkowego. W końcu ścianka reklamowa musi być idealnie dostosowana do Twoich potrzeb, oczekiwań i okoliczności.

Duża mobilność ścianek reklamowych od Inventini

Widniejące w ofercie Inventini ścianki reklamowe są nie tylko bardzo duże i efektowne, ale też mobilne. Każdą z nich zdołasz w łatwy sposób umieścić w poręcznej torbie transportowej, by następnie przewieźć ją z jednego miejsca do drugiego.

Ich rozkładanie również nie zajmuje wiele czasu, więc jesteśmy przekonani, że zdołasz sobie z nimi poradzić nawet na krótko przed rozpoczęciem wydarzenia. Ponadto ścianki eventowe naszej produkcji charakteryzuje wysoki poziom trwałości. Ustawiając je w odpowiedni sposób, na równej powierzchni, nie musisz obawiać się ich upadku. Elementy ścianki wystawienniczej wykonane są z aluminium, przez co cała konstrukcja jest lekka, a przy tym wytrzymała. Montaż jest banalnie prosty – po złożeniu wystarczy naciągnąć na szkielet grafikę tekstylną, a następnie zapiąć ją za pomocą zamka błyskawicznego.

Mówiąc krótko, korzystając z oferowanych przez nas artykułów, za każdym razem wypadniesz profesjonalnie jako organizator danego wydarzenia. Tym samym zwiększysz swoje szanse na pozyskanie kolejnych zleceń.

Zarządzaj plikami cookies