pl

Namioty bankietowe

Namioty Bankietowe Hero
/Namioty branżowe/Namioty bankietowe

Namioty bankietowe – na uroczyste okazje

Specjalne wydarzenia wymagają specjalnej oprawy, a te o uroczystym, podniosłym charakterze oprawy wręcz wyjątkowej. Bo przecież wesele czy okrągła rocznica firmy muszą zachwycać pod każdym względem. Jeśli marzy Ci się organizacja takiej uroczystości w plenerze, ogrodzie, na świeżym powietrzu, to dobrze trafiłeś. Inventini oferuje eleganckie namioty bankietowe z indywidualnymi nadrukami. Dzięki temu w najlepszy możliwy sposób podkreślisz charakter imprezy.

Namiot Bankietowy Startent Dwumasztowy
Namiot Na Wesele Startent Trzymasztowy

Namioty weselne – zaproś gwiazdę

Namiot Startent powstał z myślą o niecodziennych, podniosłych imprezach. Jego efektowny kształt i imponujące gabaryty spełniają oba warunki idealnego namiotu weselnego: zapewniają dużą przestrzeń i piękny efekt wizualny. To sprawia, że wesele marzeń jest po prostu na wyciągnięcie ręki. Namioty weselne Inventini szalenie elegancko prezentują się w prostej białej lub beżowej odsłonie, jednak to nadruk nadaje całości charakteru. Możesz na nim zamieścić logo firmy, weselną grafikę lub nawet inicjały czy imiona Państwa Młodych.

Namiot na komunię – prosto i z klasą

Majowa pogoda może płatać figle. Jeśli jednak pragniesz zorganizować przyjęcie pod chmurką, namiot na komunię będzie stanowił doskonałe zabezpieczenie przed kaprysami pogody. Jeden lub kilka z naszych największych namiotów stelażowych (4x8m) pozwoli na wydzielenie miejsca do podawania posiłków, odpoczynku i zabawy. Elegancką biel namiotu na komunię mogą podkreślać stylizowane elementy graficzne, drukowane na zamówienie.

Namiot Na Komunię Stelażowy

Namioty bankietowe – producent Inventini

Wszystkie nasze produkty – w tym również namioty bankietowe – przygotowujemy pieczołowicie dbając o szczegóły. Dotyczy to zarówno kwestii estetycznych, wytrzymałości materiałów, jak i łatwości użytkowania. Przecież chodzi o to, by było pięknie i wygodnie. Dlatego nasze namioty bankietowe tworzone są z mocnych, sprawdzonych materiałów: impregnowanego poliestru, stali lub aluminium.

Zapewnia to ochronę przed deszczem, słońcem i podmuchami wiatru. Jednocześnie proponujemy produkty łatwe do przenoszenia i rozstawiania, dzięki czemu uroczystość Twoich marzeń może się odbyć praktycznie wszędzie. Jeśli chcesz nadać swojemu namiotowi indywidualnego charakteru, chętnie wykonamy dla Ciebie dowolny nadruk na całości lub części produktu.

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Nasze realizacje

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies