pl

Namioty bankietowe

Namioty Bankietowe Hero
/Namioty branżowe/Namioty bankietowe

Namioty bankietowe – na uroczyste okazje

Specjalne wydarzenia wymagają specjalnej oprawy, a te o uroczystym, podniosłym charakterze oprawy wręcz wyjątkowej. Bo przecież wesele czy okrągła rocznica firmy muszą zachwycać pod każdym względem. Jeśli marzy Ci się organizacja takiej uroczystości w plenerze, ogrodzie, na świeżym powietrzu, to dobrze trafiłeś. Inventini oferuje eleganckie namioty bankietowe z indywidualnymi nadrukami. Dzięki temu w najlepszy możliwy sposób podkreślisz charakter imprezy.

Namiot Bankietowy Startent Dwumasztowy
Namiot Bankietowy Startent Pascal

Namiot bankietowy

Profesjonalny namiot bankietowy dopasowany do indywidualnych potrzeb to klucz do sukcesu podczas organizacji uroczystości. Tu liczy się się zarówno efekt wizualny, jak i wyjątkowa funkcjonalność. Dlatego w Inventini proponujemy różne rozwiązania oraz wiele elementów wyposażenia dodatkowego. Jeśli organizujesz niewielkie przyjęcie, doskonałym rozwiązaniem będzie wygodny do ustawienia namiot na aluminiowej ramie (stelażowy). Jego poszycie możemy przygotować w wersji minimalistycznej lub z eleganckimi wykończeniami – falbanami, oknami lub osłonkami na nogi stelaża. Gdy jednak planujesz nieco większą uroczystość, Twoją uwagę powinien przykuć namiot gwiazda…

Namioty weselne – zaproś gwiazdę

Namiot imprezowy Startent powstał z myślą o niecodziennych, podniosłych imprezach. Jego efektowny kształt i imponujące gabaryty spełniają oba warunki idealnego namiotu weselnego: zapewniają dużą przestrzeń i piękny efekt wizualny. To sprawia, że wesele marzeń jest po prostu na wyciągnięcie ręki. Namioty weselne Inventini szalenie elegancko prezentują się w prostej białej lub beżowej odsłonie, jednak to nadruk nadaje całości charakteru. Możesz na nim zamieścić logo firmy, weselną grafikę lub nawet inicjały czy imiona Państwa Młodych.

Namiot Na Wesele Startent Trzymasztowy
Namiot Bankietowy Gwiazda

Namiot weselny – dopasuj do potrzeb

Namiot na wesele swobodnie dostosujesz do swoich potrzeb. Startent dostępny jest w dwóch rozmiarach – Normal i Big – z jednym, dwoma lub trzema masztami. Co więcej, wejścia mogą zostać dodatkowo osłonięte ścianami. Aby w środku było wystarczająco jasno, każda ze ścian może zostać wyposażona w okno z wytrzymałej, przeźroczystej folii, a na maszcie może pojawić się oświetlenie halogen LED. Efekt będzie zachwycający.

Namiot na komunię – prosto i z klasą

Majowa pogoda może płatać figle. Jeśli jednak pragniesz zorganizować przyjęcie pod chmurką, namiot na komunię będzie stanowił doskonałe zabezpieczenie przed kaprysami pogody. Jeden lub kilka z naszych największych namiotów stelażowych (4x8m) pozwoli na wydzielenie miejsca do podawania posiłków, odpoczynku i zabawy. Elegancką biel namiotu na komunię mogą podkreślać stylizowane elementy graficzne, drukowane na zamówienie.

Namiot Na Komunię Stelażowy

Namioty bankietowe – producent Inventini

Wszystkie nasze produkty – w tym również namioty bankietowe – przygotowujemy pieczołowicie dbając o szczegóły. Dotyczy to zarówno kwestii estetycznych, wytrzymałości materiałów, jak i łatwości użytkowania. Przecież chodzi o to, by było pięknie i wygodnie. Namioty bankietowe w naszej bogatej ofercie tworzone są z mocnych, sprawdzonych materiałów: impregnowanego poliestru, stali lub aluminium.

Zapewnia to ochronę przed deszczem, słońcem i podmuchami wiatru. Jednocześnie proponujemy produkty łatwe do przenoszenia i rozstawiania, dzięki czemu uroczystość Twoich marzeń może się odbyć praktycznie wszędzie. Jeśli chcesz nadać swojemu namiotowi indywidualnego charakteru, chętnie wykonamy dla Ciebie dowolny nadruk na całości lub części produktu.

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Nasze realizacje

Sprawdź także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies