pl

Namioty pogrzebowe

Namioty Pogrzebowe Hero
/Namioty branżowe/Namioty pogrzebowe

Namioty pogrzebowe – niezbędny element podczas ostatniego pożegnania

Ceremonia pogrzebowa to uroczyste, choć bardzo trudne wydarzenie w życiu. Dlatego zależy nam, by przebiegała w sposób niezakłócony nieoczekiwanymi zdarzeniami. Zmarłemu należy oddać szacunek, a uroczysta ceremonia pogrzebowa ma być tego wyrazem.

Jej nieodłącznym elementem są eleganckie baldachimy pogrzebowe, które potęgują uroczysty i podniosły charakter tego smutnego wydarzenia. Zapewniają one także skuteczną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi takimi jak słońce, deszcz, podmuchy wiatru czy opady śniegu.

Namiot Pogrzebowy Z Opisem

Namiot pogrzebowy – baldachim dyskretnym sposobem na przekazanie informacji

Namioty pogrzebowe to estetyczne uzupełnienie oprawy uroczystości ostatniego pożegnania, którym powinien dysponować każdy profesjonalny zakład zajmujący się organizacją pogrzebów. Produkowane przez nas namioty pogrzebowe wypełniają również funkcję marketingową i mogą stać się wizytówką zarówno firm pogrzebowych, jak cmentarzy komunalnych. Na dachu i falbanach baldachimu pogrzebowego możemy zamieścić nadruk ze stosowną grafiką i danymi zakładu. To dyskretny sposób na przekazanie informacji uczestnikom, gdzie mogą poszukiwać pomocy w trudnym dla nich okresie.

 

Zakład Pogrzebowy Alicja Kryger

Inventini – sprawdzony producent namiotów pogrzebowych

Ceremonia pogrzebowa musi przebiegać bez zakłóceń, a jakiekolwiek problemy techniczne nie powinny mieć miejsca jej trakcie. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego tworzymy namioty, których montaż odbywa się sprawnie i szybko. Solidna konstrukcja namiotów ekspresowych zapewnia bezpieczeństwo osobom i przedmiotom, które się pod nimi znajdują. Produkowane przez nas namioty pogrzebowe są przeznaczone do wielokrotnego użytku, więc zostały zaprojektowane tak, aby ich transport nie stanowił problemu.

Nasze pogrzebowe namioty są wyjątkowo lekkie, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca, co sprawia, że z łatwością można je przewozić nawet zwykłym samochodem. Z kolei poszycie wykonujemy z materiałów odpornych na szkodliwe działanie promieni słonecznych, deszczu, wiatru oraz niskich temperatur, tj. z wysokiej jakości poliestru impregnowanego. Zwieńczenie całości stanowią precyzyjne nadruki, które wykonujemy z zastosowaniem innowacyjnych technologii, dzięki czemu są trwałe i eleganckie.

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona Czas Rozkladania

Szybkie rozkładanie

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Namioty pogrzebowe – zapytaj o najpopularniejszy produkt

Zobacz nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies