pl

Namioty handlowe

Namioty Handlowe Hero
/Namioty branżowe/Namioty handlowe

Profesjonalne namioty handlowe – sposób na wyróżnienie się

Namioty handlowe codziennie udowadniają swoją przydatność w handlu i usługach. Są narzędziem pracy – praktycznym, użytecznym – lecz niezależnie od tych zalet mogą również pełnić funkcję reklamową. Namioty handlowe z nadrukiem – bo o nich mowa – stanowią narzędzie idealne do organizacji stoisk na targi, jarmarki festyny czy inne tego typu wydarzenia. Pozwalają wyróżnić się z tłumu innych tego typu obiektów i nadać właśnie Twojej marce wyraźny, zapadający w pamięć charakter. Postaw na namiot handlowy z logo i zyskaj nowych klientów!

Namioty Handlowe Decathlon
Namiot Handlowy Pharmil

Namioty handlowe z nadrukiem i z logo

Pawilon handlowy jednokolorowy czy w pasy to stały element krajobrazu miast i miasteczek. Chroni przed słońcem i deszczem zarówno sprzedającego, jego klientów, jak i cenny towar. To główne i podstawowe zadanie, jakie muszą spełnić profesjonalne namioty handlowe. Ale nie jedyne, bo w świecie nieustającej konkurencji musisz wykorzystać wszystkie przewagi. Już nie wystarczy tylko wygodnie przyjąć klienta, trzeba także wzbudzić jego zainteresowanie, przykuć wzrok. Tu z pomocą przyjdą indywidualne nadruki na dachu czy ścianach namiotu – dzięki temu namiot handlowy zmienisz w atrakcyjną reklamę. Możesz w tym celu wykorzystać najprostszy sposób – nadrukowane logo Twojej firmy. Namioty reklamowe z samym logo to jednak tylko opcja minimum. Puść wodze fantazji i przygotuj wspólnie z nami coś nieoczekiwanego i wyjątkowego.

Producent namiotów handlowych

Jako producent namiotów handlowych posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu produktów, które sprawdzają się w różnych warunkach, a jednocześnie są wygodne i praktyczne. Szczególną uwagę przykładamy do uzyskania odpowiedniego stosunku wagi namiotu do jego wytrzymałości.

Konstrukcja namiotu handlowego jest zatem wystarczająco lekka, by zapewnić stosowną mobilność, a zarazem wytrzymała. Dzieje się tak ponieważ stelaż namiotu został wykonany z lekkiego aluminium anodowanego oraz odpornych na uszkodzenia mechaniczne łączników z ABS. Poszycie namiotu uszyliśmy z wysokiej jakości materiałów, tj. impregnowanego poliestru o gramaturze powyżej 230g/m2. Ale to nie jedyne zalety namiotów Inventini.

Namiot handlowy ekspresowy jest wyjątkowo łatwy w montażu, na co wskazuje już sama jego nazwa. Ustawienie konstrukcji zajmuje dosłownie kilka chwil. Każdy model wyposażyliśmy w podstawowy zestaw kotwiący – szpilki oraz taśmy odciągowe.

Jednak gdy spodziewasz się cięższych warunków pogodowych, możesz dodatkowo zabezpieczyć namiot i zwiększyć jego stabilność, dokupując elementy kotwienia lub tzw. zestaw bezpieczeństwa. Ten ostatni pozwala przygotować namiot plenerowy na podmuchy wiatru sięgające 100 km/h (dotyczy namiotów Premium PRO). Postaw na stabilność i bezpieczeństwo!

Posiadamy szeroki wybór produktów w różnych rozmiarach i kolorach fabrycznych oraz przydatne akcesoria do namiotów. Proponujemy dwa rodzaje konstrukcji – Premium z 3- letnią gwarancją oraz Premium PRO – z gwarancją 5-letnią.

Pamiętaj, że możesz łączyć indywidualny nadruk z kolorami fabrycznymi – np. nadruk na falbanie i jednolite ściany w określonym kolorze. Szeroki wybór kolorów fabrycznych umożliwia odpowiedni dobór, tak aby całość prezentowała się elegancko, stylowo, a jednocześnie posiadała firmowy charakter. Zdaj się na naszych grafików!

 

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona Czas Rozkladania

Szybkie rozkładanie

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Zapytaj o namiot handlowy – najpopularniejsze modele

Nasze realizacje namiotów handlowych

Namioty handlowe - najczęściej zadawane pytania

Czy na postawienie namiotu potrzeba zezwolenia?

Namiot do celów handlu, taki jak proponuje Inventini, nie wymaga zezwolenia w kontekście prawa budowlanego. Kwestia pozwoleń na budowę czy zgłoszeń dotyczy większych i cięższych hal namiotowych. Nie mniej jednak zwykle namioty są rozkładane na terenie należącym do innych osób, firm czy instytucji. Wówczas musisz koniecznie zapoznać się z ich wymaganiami, a czasem nawet zawrzeć stosowną umowę.

Szczególne wymogi mogą pojawić się na targowiskach miejskich (np. opłata targowa) lub na należących do miasta czy gminy terenach. Stosownej zgody będzie wymagało np. ustawienie namiotu w tzw. pasie drogowym. Czasami miejscowe władze wprowadzają także instrukcje dotyczące wyglądu namiotu, który pojawia się w ważnej części miasta – np. w historycznej dzielnicy. Przed ustawieniem swojego obiektu, warto zapytać w urzędzie o szczegółowe rozstrzygnięcia.

Jaki namiot handlowy wybrać?

 

Wybierając namiot handlowy dla swojej działalności, weź pod uwagę przede wszystkim to, w jaki sposób zamierzasz z niego korzystać.

Rozmiar namiotu

To chyba jeden z najważniejszych elementów. Musisz ustalić nie tylko, ile zadaszonej powierzchni potrzebujesz, a także, ile możesz wykorzystać. Pamiętaj, że namioty Inventini możesz łączyć – korzystając z systemu łączników i rynien. Jeśli zdarza Ci się ustawiać swoje stoisko na niewielkiej przestrzeni, to warto kupić dwa mniejsze namioty niż jeden bardzo duży. Takie rozwiązanie zapewnia większą elastyczność. Namioty Inventini dostępne są w wielu wersjach – od rozmiaru 3×3 do nawet 4x8m z szeroką gamą rodzajów ścian i dodatków.

Sposób użytkowania

Jeśli korzystasz z namiotu w ten sposób, że codziennie go składasz i rozkładasz, musisz przede wszystkim zadbać o swoją wygodę. Taki namiot powinien być lżejszy, tak abyś mógł samodzielnie go przetransportować na wybrane miejsce i ustawić. Polecamy w tym przypadku namioty PRO, zwłaszcza 3x3m. Z kolei namiot Premium PRO sprawdzi się w innych okolicznościach – gdy rozkładasz namiot rzadziej, ale potrzebujesz stabilniejszej konstrukcji. W przypadku większych namiotów Premium PRO przyda Ci się pomoc innej osoby przy montażu i demontażu.

 

Sprawdź także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies