Display

Inventini 9 Display

Roll-up

Rollupy – funkcjonalne akcesoria reklamowe

Rollupy reklamowe to funkcjonalne akcesoria, które pozwolą Ci lepiej wyeksponować ofertę Twojej firmy. Rollupy Inventini są łatwe w montażu i wygodne w przechowywaniu i transporcie, co czyni je niezwykle przyjaznymi w codziennym użytkowaniu. Każdy egzemplarz wykonany jest z aluminium i składa się z kasety ze zwiniętym bannerem oraz masztu, które z łatwością zmieścisz w dołączonej torbie.

Roll-up Light
Roll-up Light

Świetna jakość i najlepsze wzornictwo

Nasze rollupy charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i jakością, spełniającą oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Duża przestrzeń reklamowa umożliwi efektywną prezentację informacji o Twoich produktach lub usługach. Ta forma reklamy będzie idealna na targi branżowe, eventy outoodowe i wiele innych okazji!

Roll-up Light

Zamów już teraz!

Napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Ścianka

Blichtr, czerwony dywan i ścianka reklamowa Inventini

Ścianki eventowe Inventini są bez wątpienia jednym z najbardziej efektownych i największych przenośnych narzędzi promocji Twojej marki. W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje ścianek – minimalistyczną ściankę Straight oraz zaokrągloną ściankę Wavy Horizon. Każda z nich oferuje ogromną przestrzeń reklamową i bez dwóch zdań zwróci na siebie uwagę Twoich klientów, którzy poczują się wyjątkowo – jak goście na czerwonym dywanie.

Ścianka Straight
Ścianka Wavy Horizon

Czy można spakować tak ogromną przestrzeń reklamową do torby?

Nietypowy design, ciekawy projekt graficzny i ogromna przestrzeń reklamowa sprawią, że tekstylne ścianki będą przyciągać wzrok każdego odbiorcy. Ścianki Inventini wyróżniają się jednak nie tylko wyglądem – są również niezwykle mobilne. Każdy model ścianki mieści się w poręcznej torbie transportowej, dzięki czemu będziesz mógł zabrać swoją ściankę reklamową na każdy event.

Ścianka Wavy Horizon

Masz wizję idealnej ścianki reklamowej?

Wspólnymi siłami możemy stworzyć ściankę, która spełni twoje oczekiwania.

Stand

Klasyka gatunku w nowoczesnej formie

Stand reklamowy to prosty i sprawdzony produkt, niezbędny na każde targi branżowe czy imprezę promocyjną. Stand zapewnia dużą powierzchnię nadruku, dzięki czemu rzuca się w oczy ze znacznej odległości.

 

Dowiedz się więcej o naszych standach reklamowych.

Napisz do nas. Odpowiemy w ciągu 15 minut.

Lada

Twój własny nadruk na ladzie reklamowej Inventini

Lada reklamowa to niezbędny towarzysz każdej degustacji, ale także przydatne narzędzie promocji Twoich produktów i usług na różnego rodzaju eventach. Lada sprawdzi się najlepiej, gdy sama w sobie będzie stanowić reklamę dla Twojej marki. Lada Inventini z Twoim własnym nadrukiem na pewno przysłuży się do sukcesu na każdym istotnym dla Ciebie evencie.

Darmowy projekt 3D Twojej lady

Skontaktuj się z doradcą klienta Inventini i otrzymaj gratisową wizualizację 3D twojej lady reklamowej.

Totem reklamowy

Totem reklamowy – mobilny szyld Twojej firmy

Efektowny i praktyczny nośnik informacji, który z powodzeniem zastąpi tradycyjny szyld.
Sprawdzi się nie tylko jako stały element w galeriach czy w holach biurowców, ale również podczas wydarzeń, gdzie pożądane jest oznaczenie tymczasowego miejsca zajmowanego przez daną markę. Składana, lecz solidna konstrukcja oraz zasilanie z akumulatora pozwala na wykorzystanie produktu “w terenie”, nawet wówczas gdy nie ma stałego dostępu do prądu.

Totem reklamowy z oświetleniem
Totem reklamowy kawiarnia

Wymienne poszycia – szybka metamorfoza

Każdy z naszych słupów składa się z wytrzymałej, eleganckiej podstawy, aluminiowego stelaża oraz poszycia. Po rozłożeniu elementy nośnika zajmują niewiele miejsca, co zdecydowanie ułatwia transport. Ale warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden aspekt takiej budowy. Poszycie słupa można dowolnie zmieniać, dzięki czemu jego przekaz będzie zawsze odpowiedni i aktualny.

Totem reklamowy kawiarnia

Płotek reklamowy

Wykorzystaj istniejącą przestrzeń
w stu procentach!

Na wielu imprezach masowych płotki służą do wydzielania różnych stref lub organizacji ruchu odwiedzających. Czy myślałeś kiedyś, by wykorzystać tę przestrzeń reklamową do promocji swojej marki?
Z Inventini to możliwe! Skontaktuj się z nami, by poznać naszą ofertę płotków reklamowych!

Banda

Reklamuj się na boisku…

Gdy umieścisz bandy sportowe na boisku piłkarskim lub w hali sportowej, Twoje logo będzie doskonale widoczne przez cały mecz i z pewnością zwróci na siebie uwagę nawet kilku tysięcy kibiców. Dzięki wymiennemu poszyciu będziesz mógł zmieniać hasła reklamowe pomiędzy imprezami sportowymi i za każdym razem zaskakiwać widzów nowym przekazem reklamowym.

Banda piankowa z nadrukiem
Banda Czerwona

…i nie tylko!

Bandy nie są jedynie rozwiązaniem dla drużyn piłkarskich! Nadają się one idealnie również jako element witryn, standów reklamowych, oraz wielu innych rodzajów stoisk promocyjnych. Bandy wykonujemy w wielu różnych (często nietypowych) wymiarach i kształtach – razem z Inventini na pewno stworzysz bandę idealną dla siebie!

Banda Czerwona

Banda reklamowa składana

Składana banda posiada wszystkie atuty reklamowe bandy wykonanej z pianki, ale jest wyjątkowo łatwa do transportowania. Możesz ją szybko złożyć i spakować nawet to niewielkiego samochodu osobowego. Jednocześnie podczas wydarzeń banda będzie skutecznie przyciągać  uwagę Twoich klientów. Stawiaj na praktyczne i efektowne rozwiązania. 

Banda – Sandwich

Weź to na lekko

Banda typu sandwich (kanapka) fantastycznie łączy cechy dwóch bardzo popularnych nośników reklamowych: flag i band sportowych. Konstrukcją przypomina flagę – dzieje się tak dzięki lekkiemu stelażowi z włókna szklanego. Natomiast swoją funkcją nawiązuje do sportowych ogrodzeń, które służą do wyznaczania określonej przestrzeni do gry czy zabawy. To wszystko sprawia, że otrzymujesz bardzo praktyczny i efektywny nośnik reklamowy.

banda reklamowa typu sandwich - kanapka owalna
Kanapka prostokąt

Wybierz pasujący kształt

Bandy kanapki proponujemy w dwóch kształtach. Każdy z nich można zadrukować z obu stron. Pierwszy to efektowna wizualnie banda w kształcie ziarna fasoli, drugi – kształt prostokąta, który pozwala na stworzenie eleganckiego, “pełnego” ogrodzenia.

Kanapka prostokąt
Zarządzaj plikami cookies