pl

Display – dodatki eventowe

/Display

Dodatki eventowe

Dodatki eventowe od Inventini to szeroka, różnorodna gama produktów do zastosowania podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń. Stanowią niezbędne uzupełnienie naszej oferty namiotów, dmuchańców i siedzisk, gdyż pozwalają na zbudowanie kompletnego stoiska wystawowego, informacyjnego czy handlowego.

Zamawiając cały zestaw nośników u jednego sprawdzonego producenta, masz pewność, że wzory i kolory będą powtarzalne, a całość będzie się doskonale ze sobą komponować. Co więcej, unikniesz żmudnych ustaleń z kilkoma wykonawcami, a dzięki wizualizacjom 3D od razu ocenisz efekt końcowy.

Roll Up Light

Rollup – niezbędnik reklamowy

Dziś trudno wyobrazić sobie offline marketing bez rollupów – swą popularność zawdzięczają niewysokiej cenie i funkcjonalności. Są łatwe w montażu, wygodne w przechowywaniu i transporcie, co czyni je niezwykle przyjaznymi w codziennym użytkowaniu. Naszym zdaniem taki składany baner to prawdziwy reklamowy niezbędnik, podczas firmowych wojaży i imprez. Możesz go zabrać dosłownie wszędzie i rozłożyć w kilkadziesiąt sekund. Duża przestrzeń reklamowa umożliwi efektywną prezentację informacji o Twoich produktach lub usługach.

Ścianka do zdjęć – blichtr i czerwony dywan

Ścianki eventowe Inventini są bez wątpienia jednym z najbardziej efektownych i największych przenośnych narzędzi promocji Twojej marki. W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje ścianek – minimalistyczną ściankę Straight oraz zaokrągloną ściankę Wavy Horizon. Każda z nich oferuje ogromną przestrzeń reklamową. Z kolei możliwość wykorzystania ścianki jako tła do zdjeć sprawia, że Twoi goście poczują się jak na czerwonym dywanie. Ścianki Inventini wyróżniają się jednak nie tylko wyglądem – są również niezwykle mobilne. Każdy model ścianki mieści się w poręcznej torbie transportowej.

Dodatki Eventowe Ścianka Hantle
Dodatki Eventowe Stand Roślina

Stand – reklama pośród tłumów

Stand to prosty i sprawdzony produkt, niezbędny na każde targi branżowe czy imprezę promocyjną. Jest po prostu stworzony do miejsc o większym natężeniu ruchu. Dlaczego? Bo dzięki znacznym rozmiarom można go dostrzec z daleka, a ponadto stalowa podstawa zapewnia mu większą stabilność. Standy, pomimo swych dużych rozmiarów, to urządzenia mobilne: łatwe do złożenia, dzięki ponumerowanym elementom, lekkie i proste do przenoszenia. Poszycie standu stanowi niezależny element, więc możesz zamówić kilka różnych grafik i dostosować przekaz do okoliczności.

Zainteresowały Cię nasze rollupy, standy, ścianki?

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub innych podobnych rozwiązań, zapytaj naszego handlowca.

Lada – reklamowe miejsce obsługi

Lada to niezbędny element miejsca do szybkich spotkań z klientem. Dzięki niej zaaranżujesz punkt degustacji, tymczasową recepcję lub przenośne biuro obsługi. Umieszczając na poszyciu lady firmowe nadruki, sprawisz jednocześnie, że stanie się ona nośnikiem reklamy. Lada Just charakteryzuje się ponadczasowym, minimalistycznym designem, który kieruje całą uwagę na zaprojektowaną dla Ciebie grafikę. Produkt jest przenośny, łatwy do złożenia, a jednocześnie wytrzymały.

Dodatki Eventowe Lada
Dodatki Eventowe Totem Inventini

Totem – mobilny szyld Twojej firmy

Efektowny i praktyczny nośnik informacji, który z powodzeniem zastąpi tradycyjny szyld. Sprawdzi się nie tylko jako stały element w galeriach czy w holach biurowców, ale również podczas wydarzeń, gdzie pożądane jest oznaczenie tymczasowego miejsca zajmowanego przez daną markę. Składana, lecz solidna konstrukcja oraz zasilanie z akumulatora pozwala na wykorzystanie produktu “w terenie”, nawet wówczas gdy nie ma stałego dostępu do prądu. Poszycie słupa można dowolnie zmieniać, dzięki czemu jego przekaz będzie zawsze odpowiedni i aktualny.

Ekspozytor – stojak na piłki lub puchary

Ten niewielki ekspozytor pozwala w sposób elegancki i praktyczny wyeksponować trofea sportowe podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń, a także w siedzibie klubu czy firmy. Jednocześnie zapewnia on doskonałą powierzchnię reklamową dla organizatorów, sponsorów, tym bardziej użyteczną, że medale czy puchary są wyjątkowo chętnie fotografowane lub nagrywane. Dodatkowy atut stojaka stanowi możliwość podświetlenia całości, dzięki LED-om zasilanym z akumulatora. Oświetlenie może być obsługiwane za pomocą pilota.

Ekspozytor SPNGG

Potrzebujesz innego niestandardowego rozwiązania?

Zapytaj handlowca o możliwość realizacji zamówień specjalnych.

Dodatki Eventowe Jahn Ballschule

Banda – na boisko i nie tylko

Banda to produkt, który już dawno opuścił areny sportowe i na dobre zagościł na wydarzeniach o niesportowym charakterze. Możesz ją wykorzystać na wszelkiego rodzaju imprezach, zarówno wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu. Aby doskonale spełniała swoją funkcję, umieść na niej własną grafikę – zaprojektujemy i wydrukujemy ją zgodnie z Twoimi wymaganiami. W ofercie Inventini posiadamy bandy z wypełnieniem piankowym, miękkie bandy składane oraz bandy typu sandwich.

Flaga – zwiewna forma reklamy

Flaga to prawdziwa mistrzyni reklamy zewnętrznej. Zapewnia dużą powierzchnię reklamową, która dodatkowo przyciąga wzrok dzięki łopotaniu na wietrze. Ustawiona solo lub w szpalerze tworzy miłe tło dla innych działań czy nośników reklamy. Flaga to rozwiązanie lekkie, łatwe do przenoszenia i magazynowania, a dzięki szerokiej ofercie różnorodnych mocowań, można ją stosować przy wielu okazjach.

Dodatki Eventowe Flaga
Stoisko reklamowe Premium

Kompletne stoisko reklamowe

Pojedyncze elementy reklamowe przyciągają wzrok, ale dopiero kompletne stoisko reklamowe robi prawdziwe wrażenie. Eleganckie meble, gustowne ścianki w brandowych kolorach i patternach prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. W Inventini proponujemy stoiska w 100% przenośne, szybkie do rozkładania i składania oraz łatwe w transporcie. To idealne rozwiązanie, gdy potrzebujesz prostej recepcji, praktycznego punktu informacyjnego, tymczasowego biura obsługi klienta albo kompletnego stoiska na targi branżowe.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies