×

Wypełnij formularz odpowiemy w 15 minut

Doradca klienta

Dorota Kozieł

+48 531 146 005

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Słupy
reklamowe

Słupy reklamowe dmuchane to bardzo efektowny sposób na ubarwienie naszego stoiska czy dziedzińca w siedzibie firmy. Dzięki swojej wysokości słupy są widoczne z daleka, zapewniając odpowiednią ekspozycję dla grafik i znaków towarowych. Ustawienie kilku produktów tego typu sprawi, że stoisko będzie pozytywnie wyróżniać się na tle innych wystawców.

Słupy eventowe od producenta - Inventini.

Jesteśmy doświadczonym producentem dmuchanych produktów marketingowych, takich jak słupy, namioty czy balony. Naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw jego oczekiwaniom i robimy wszystko, by zrealizować każdy jego pomysły. Produkowane przez nas dmuchane słupy handlowe cechuje wysoka jakość wykonania i staranny projekt przygotowany w porozumieniu z klientem. Każdy etap produkcji jest monitorowany przez klienta w autorskim systemie ERP dzięki czemu na bieżąco może śledzić etapy produkcji. Nasi graficy dołożą wszelkich starań, by efekt finalny był efektowny i zgodny z oczekiwaniami klienta.

Prosty kształt pozwala na dowolne modyfikacje, potrafiące zmienić słupek eventowy w puszkę bądź butelkę z dowolnymi nadrukami.

Dmuchany słup reklamowy to prosty sposób na sukces

Czy myślałeś kiedyś o promocji swojego biznesu za pomocą kolorowych, dmuchanych słupów reklamowych? Jeżeli nie, najwyższa pora to zmienić! Słupy reklamowe z nadrukiem mają całą masę zalet i zastosowań – oferują Ci dużą przestrzeń reklamową, którą możesz zaprojektować według swojego pomysłu, gwarantują łatwy i szybki montaż oraz efektywne oddziaływanie na szerokie grono odbiorców. Co więcej, możesz je modyfikować w dowolny sposób, dzięki czemu przybiorą naprawdę oryginalne kształty. Dowiedz się więcej! Owalna forma słupa reklamowego to doskonała baza do tego, aby stworzyć efektywną reklamę. Dzięki rozmiarom i sposobie montażu słupa możesz zastosować go niemal wszędzie – zarówno podczas wydarzeń na otwartym powietrzu, na dziedzińcu swojej siedziby, jak i wewnątrz budynku, tworząc tym samym ciekawy wystrój wnętrza i przyciągając uwagę potencjalnych klientów. Dobrze wyeksponowane logo, oryginalny projekt i nośnik oraz świetnie odwzorowane kolory Twojej firmy to pierwszy krok do tego, aby zachęcić ludzi do zapoznania się z Twoją ofertą.

Ogromne możliwości stworzenia atrakcyjnego przekazu wizualnego.

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produkt

Słupy reklamowe
Prosty montaż, szeroki wybór kształtów, dodatkowe oświetlenie

Reklamowe słupy wystawowe są lekkie i łatwe w montażu. Są bardzo lekkie, dzięki czemu możesz przenosić je samodzielnie, a złożone są niewielkie i bardzo proste w transporcie. Aby było Ci łatwiej, do zamówionego słupa reklamowego dołączymy specjalną torbę zapinaną na zamek błyskawiczny, która pozwoli Ci na swobodne przenoszenie słupa na ramieniu. Co więcej, rozłożenie słupa nie zajmie Ci więcej niż 180 sekund! Wystarczy, że podepniesz do niego specjalny wentylator, a słup reklamowy z Twoim logotypem samoczynnie napełni się powietrzem.Słupy reklamowe Inventini mogą być dowolnie modyfikowane, dzięki czemu osiągniesz dokładnie taki efekt, jakiego potrzebujesz. Chciałbyś, aby Twój reklamowy słup handlowy przypominał puszkę lub butelkę dowolnego napoju? Nie ma problemu! Potrzebujesz nośnika marketingowego, który jest podświetlany? To również da się zrobić! Jako jedyni stworzymy dla Ciebie słup podświetlany za pomocą oświetlenia akumulatorowego z możliwością sterowania pilotem. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach, a zrealizujemy niemal każdy Twój pomysł. Zapraszamy!

Wymiary słupów reklamowych
Słup reklamowy wentylatorowy

Podane wymiary są tylko propozycjami, jesteśmy w stanie wykonać dowolny słup o wysokości max 10mZestaw zawiera: słup reklamowy, instrukcję obsługi, szpilki i linki odciagowe, młotek, wentylator, torbę.Słup eventowy potrzebuje stałego zasilania w celu utrzymania kształtu.

WYMIARY TRANSPORTOWE
60 x 40 x 85cm

WAGA
3kg – 4kg

Sprawdź również słupy Pascal

Słupy pascal to słupy stałociśnieniowe. Warto, abyś sprawdził wszystkie nasze rozwiązania i wybrał najlepsze dla Ciebie.

×
Wymiary słupów reklamowych Pascal
Słup reklamowy stałociśnieniowy

Produkt można opcjonalnie wyposażyć o oświetlenie, dzięki czemu słup Pascal będzie jeszcze bardziej widoczny.Zestaw zawiera: słup reklamowy, baner, instrukcję obsługi, pompkę ręczną, torbę.Słup handlowy wystarczy raz nadmuchać i ustawić w dowolnym miejscu!

WYMIARY TRANSPORTOWE
43 x 43 x 30cm
64 x 64 x 30cm
84 x 84 x 30cm

WAGA
6kg - 15kg

Ważne informacje

Tkanina poliestrowa lub PVC

Nadruk sublimacja lub lateksowy

Troszczymy się o środowisko

Jesteśmy świadomi wpływu produkcji na środowisko. Dlatego minimalizujemy nasz wpływ na otoczenie naturalne. Wykorzystując nowoczesne technologie oraz automatyzację produkcji.

Masz swoją wizję słupa?

Opowiedz nam o niej a my doradzimy i wspólnymi siłami stworzymy niepowtarzalny słup reklamowy.

Słupy reklamowe
Solidne słupy reklamowe z nadrukiem

Słupy z nadrukiem wykonujemy z wysokiej jakości tkanin poliestrowych lub PVC w zależności od wersji. Tkaniny wyróżniają się odpornością na warunki atmosferyczne oraz dużą wytrzymałością na rozrywanie i inne uszkodzenia. Dzięki niewielkiej wadze oraz wygodnemu sposobowi rozkładania, ich transport oraz użytkowanie jest niezwykle proste i praktyczne. Przy zachowaniu minimalnej ostrożności można być pewnym, że słupy eventowe będą nam służyć latami bez żadnych oznak zużycia. Ogromną zaletą słupków w porównaniu do innych form reklamy zewnętrznej, jest fakt, że mimo swej wysokości zajmują stosunkowo niewiele miejsca na ziemi, w związku z tym idealnie sprawdzają się w sytuacji, gdy nasza przestrzeń wystawowa jest ograniczona.

Zainteresowały Cię nasze produkty?
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj co jeszcze mamy dla Ciebie!
Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?
Umów się na spotkanie
prezentacyjne