pl

Słupy reklamowe

/Dmuchańce reklamowe/Słupy reklamowe

Słupy reklamowe – tam, gdzie gromadzą się ludzie

Totemiczna budowa słupa reklamowego pobudza „instynkty plemienne”, co sprawia, że ludzie chętnie gromadzą się wokół tego nośnika. Przyciąga on uwagę z daleka, a dobrze dobrany rozmiar i grafika odgrywają w tym dużą rolę. Perfekcyjnie przygotowany słup będzie również eleganckim i jednocześnie ciekawym elementem kadru do zdjęć czy filmów.

Dlatego warto zainwestować w słup reklamowy, który będzie nie tylko wytrzymały, stabilny, ale również efektowny. Tu najlepiej sprawdzi się doświadczony producent słupów reklamowych, taki jak my! W ofercie Inventini dostępne są słupy wykonane w różnych technologiach i o różnych rozmiarach. Sprawdź, co przygotowaliśmy!

Słupy reklamowe Mar-Mar

Słup reklamowy Fan

Ten rodzaj słupa reklamowego wyróżnia się potężną sylwetką i wyjątkowo prostą obsługą. Zawdzięcza to technologii, która została wykorzystana do jego przygotowania. „Serce” słupa stanowi wentylator, dzięki któremu utrzymuje on swój kształt – powietrze napina poliestrową tkaninę i słup praktycznie wstaje sam. Jego rozkładanie jest więc dziecinnie proste. Jednocześnie słup z wentylatorem zapewnia dużą powierzchnię, na której może zostać umieszczony Twój przekaz reklamowy. Chętnie przygotujemy dla Ciebie coś wyjątkowego!

Słup reklamowy Pascal

Naszych klientów często zaskakuje fakt, że jest to słup dmuchany. Po napompowaniu pozostaje sztywny, a tkanina zewnętrzna jest idealnie napięta. Dzięki temu słup stanowi doskonałe tło do zamieszczenia różnego rodzaju przekazów o reklamowym charakterze. Te cechy zawdzięcza wykorzystanej do jego powstania technologii stałociśnieniowej. Konstrukcję słupa stanowi balon z folii, na który nasunięta została perfekcyjnie dopasowana tkanina poliestrowa. Słup posiada sztywne dno, dzięki czemu jest łatwy do ustawienia i mocowania.

Słupy Pascal Fi

Słupy reklamowe – producent Inventini

W Inventini przykładamy dużą wagę do tego, aby nasze dmuchańce reklamowe były bezproblemowe i łatwe w użytkowaniu. Dlatego stawiamy na jakość rozwiązań i materiałów. Stosujemy różne technologie, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. Słupy reklamowe są tego świetnym przykładem: są wytrzymałe, lekkie, bardzo łatwe w rozkładaniu i transporcie.

Jednocześnie, pomimo swej lekkości, mogą mieć naprawdę imponujące rozmiary  – nawet 6m. Jako doświadczony producent słupów reklamowych możemy również zaproponować rozwiązania nietypowe, np. słup w kształcie puszki, butelki czy tubki. Szukasz bardziej skomplikowanego kształtu? Zapytaj o ofertę!

Słupy reklamowe – nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies