Słupy reklamowe Fan

Inventini 9 Dmuchańce reklamowe 9 Słup Wentylatorowy

Słupy reklamowe dmuchane

to bardzo efektowny sposób na uatrakcyjnienie Twojego  stoiska czy dziedzińca w siedzibie firmy. Dzięki swojej wysokości słupy są widoczne z daleka, zapewniając odpowiednią ekspozycję dla grafik i znaków towarowych. Ustawienie kilku produktów tego typu sprawi, że stoisko będzie pozytywnie wyróżniać się na tle innych wystawców.

Słup Fan Isometric

Prosty kształt, dowolne modyfikacje

Słup Fan

Czy myślałeś kiedyś o promocji swojego biznesu za pomocą kolorowych, dmuchanych słupów reklamowych? Jeżeli nie, najwyższa pora to zmienić!

Słupy reklamowe z nadrukiem mają całą masę zalet i zastosowań – oferują Ci dużą przestrzeń reklamową, którą możesz zaprojektować według swojego pomysłu, gwarantują łatwy i szybki montaż oraz efektywne oddziaływanie na szerokie grono odbiorców.

Co więcej, możesz je modyfikować w dowolny sposób, dzięki czemu przybiorą naprawdę oryginalne kształty. Dowiedz się więcej!

Owalna forma słupa reklamowego to doskonała baza do tego, aby stworzyć efektywną reklamę. Dzięki rozmiarom i prostemu montażowi możesz zastosować go niemal wszędzie – zarówno podczas wydarzeń na otwartym powietrzu, na dziedzińcu swojej siedziby, jak i wewnątrz budynku, tworząc tym samym ciekawy wystrój wnętrza i przyciągając uwagę potencjalnych klientów.

Słupy eventowe od producenta – Inventini

Jesteśmy doświadczonym producentem dmuchanych produktów marketingowych takich jak słupy, namioty czy balony. Naszym celem jest zadowolenie klienta, dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw jego oczekiwaniom i robimy wszystko, by zrealizować każdy jego pomysł. Produkowane przez nas dmuchane słupy handlowe cechuje wysoka jakość wykonania i staranny projekt przygotowany w porozumieniu z klientem. Każdy etap produkcji jest monitorowany przez klienta w autorskim systemie ERP, dzięki czemu na bieżąco możesz śledzić postępy produkcji. Nasi graficy dołożą wszelkich starań, by efekt finalny był efektowny i zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

 

Ogromne możliwości stworzenia atrakcyjnego przekazu wizualnego.

Zapytaj, na kiedy może być przygotowany Twój produkt

Prosty montaż, szeroki wybór kształtów, dodatkowe oświetlenie

Reklamowe słupy wystawowe są efektowne i łatwe w montażu. Ich niewielka waga sprawia, że możesz przenosić je samodzielnie, a złożone są niewielkie i bardzo proste w transporcie. Aby było Ci łatwiej, do zamówionego słupa reklamowego dołączymy specjalną torbę zapinaną na zamek błyskawiczny. Pozwoli  Ci ona na swobodne przenoszenie słupa na ramieniu. Co więcej, rozłożenie słupa nie zajmie Ci więcej niż kilka minut! Wystarczy, że podepniesz do niego specjalny wentylator, a słup reklamowy z Twoim logotypem samoczynnie napełni się powietrzem. Słupy reklamowe Inventini mogą być dowolnie modyfikowane, dzięki czemu osiągniesz dokładnie taki efekt, jakiego potrzebujesz. Chciałbyś, aby Twój reklamowy słup handlowy przypominał puszkę lub butelkę dowolnego napoju? Nie ma problemu! Potrzebujesz nośnika marketingowego, który jest podświetlany? To również da się zrobić! Jako jedyni stworzymy dla Ciebie słup podświetlany za pomocą oświetlenia akumulatorowego z możliwością sterowania pilotem. Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach, a zrealizujemy niemal każdy Twój pomysł. Zapraszamy!

Słupki Reklamowe

Specyfikacja

Specyfikacja

Wymiary Słupy Fan

Słup reklamowy wentylatorowy

Podane wymiary są tylko propozycjami, jesteśmy w stanie wykonać dowolny słup o wysokości max 10m. Zestaw zawiera: słup reklamowy, instrukcję obsługi, szpilki i linki odciągowe, młotek, wentylator, torbę. Słup eventowy potrzebuje stałego zasilania w celu utrzymania kształtu.

Wymiary transportowe
60 x 60 x 25cm, 50 x 20 x 25cm – 2m
80 x 80 x 25cm, 50 x 20 x 25cm – 3m
90 x 90 x 25cm, 50 x 20 x 25cm – 4m

Waga
9,5kg – 2m
10,5kg – 3m
11,5kg – 4m

Słup Fan z podówjnym dnem

Obciążnik

Podwójna sztywna podstawa pozwala na umieszczenie wewnątrz obciążnika 15kg umożliwiającego używanie słupa na zewnątrz bez odciągów.

Wentylator

Centralne zamontowanie wentylatora pozwala na naniesienie grafiki na całym obwodzie oraz eliminuje przeginanie słupa z powodu ciężaru wentylatora. Dodatkowo konstrukcja ta pozwala na obniżenie hałasu z wentylatora poprzez dolne zassanie powietrza.

Grafika

Wymienna grafika mocowana zamkiem błyskawicznym.

Nóżki

Regulowane nóżki pozwalające na wypoziomowanie słupa na nierównym podłożu.

Sprawdź również słupy Pascal

Słupy Pascal to słupy stałociśnieniowe, niewymagające stałego zasilania.
Warto, abyś sprawdził wszystkie nasze rozwiązania i wybrał najlepsze dla Ciebie.

Ważne informacje

Tkanina poliestrowa lub PVC

Nadruk sublimacyjny lub lateksowy

Troszczymy się o środowisko

Masz swoją wizję słupa?

Opowiedz nam o niej, a my doradzimy i wspólnymi siłami stworzymy niepowtarzalny słup reklamowy.

Dmuchaniec Reklamowy Majonez

Solidne słupy reklamowe z nadrukiem

Słupy z nadrukiem wykonujemy z wysokiej jakości tkanin poliestrowych lub PVC w zależności od wersji. Tkaniny wyróżniają się odpornością na warunki atmosferyczne oraz dużą wytrzymałością na rozrywanie i inne uszkodzenia. Dzięki niewielkiej wadze oraz wygodnemu sposobowi rozkładania,  transport oraz użytkowanie słupów jest niezwykle proste i praktyczne. Przy zachowaniu minimalnej ostrożności można być pewnym, że słupy eventowe będą nam służyć latami bez żadnych oznak zużycia. Ogromną zaletą słupków w porównaniu do innych form reklamy zewnętrznej jest fakt, że mimo swej wysokości zajmują stosunkowo niewiele miejsca na ziemi, w związku z tym idealnie sprawdzają się w sytuacji, gdy nasza przestrzeń wystawowa jest ograniczona.

Gdzie słup reklamowy
sprawdzi się najlepiej?

Słup reklamowy sprawdzi się najlepiej na wszelkich eventach, gdzie zechcesz, żeby Twoje logo było dobrze widoczne zarówno za dnia, jak i w nocy.

  Gdzie słup reklamowy
  sprawdzi się najlepiej?

  Słup reklamowy sprawdzi się najlepiej na wszelkich eventach, gdzie zechcesz, żeby Twoje logo było dobrze widoczne zarówno za dnia, jak i w nocy.

   Zobacz nasze przykładowe realizacje:

   Zobacz, co jeszcze oferujemy:

   Zarządzaj plikami cookies