pl
Wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem odbywające się w plenerze to rozwiązanie dotychczas znane w naszym kraju głównie z amerykańskich filmów. Jednak w ostatnim czasie, z powodu pandemii Covid-19, gwałtownie zyskuje ono na popularności. Sprawdź dlaczego!

/Blog/Wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem – zalety

Wesele w namiocie ma szereg zalet widocznych zwłaszcza w obecnym okresie. Głównym walorem jest możliwość organizacji wesela w dowolnym momencie, bez konieczności brania pod uwagę wolnych terminów w restauracjach czy domach weselnych. Jest to szczególnie ważne dla tych par, które z powodu kwarantanny musiały już przekładać swoje pierwotne terminy.

Kolejną zaletą przemawiająca za użyciem namiotu weselnego jest swoboda wyboru przez parę młodą pleneru do ceremonii. Może to być ogród rodzinny czy ważne dla ich związku miejsce. W tym drugim przypadku należy jednak pamiętać o niezbędnej zgodzie właściciela bądź zarządcy terenu.

Namiot weselny może być dowolnie personalizowany nie tylko w kwestii wystroju wewnętrznego, ale również poszycia namiotu. Druk metodą sublimacyjną zapewnia trwałość grafiki, a także możliwość wykorzystania dowolnej ilości kolorów czy wzorów.

Startent

Wesele w namiocie – o czym należy pamiętać

Głównym wyzwaniem, stojącym przed przyszłymi małżonkami, którzy chcą zorganizować wesele plenerowe, są oczywiście czynniki atmosferyczne, czyli najkrócej mówiąc – pogoda. W naszej szerokości geograficznej tego typu imprezy mogą odbywać się praktycznie tylko w sezonie letnim pomiędzy czerwcem a sierpniem, choć w ostatnim czasie również końcówka maja i początek września mogą być brane pod uwagę. W trakcie organizacji namiotu weselnego warto pamiętać o kilku rzeczach.

Podsumowując, wesele pod namiotem na pewno nie należy do rozwiązań najtańszych – trzeba się liczyć z kosztem wynajmu bądź kupna namiotu, przygotowania cateringu, wynajęcia kontenera sanitarnego itd. Jednak wszystkie koszty tracą na znaczeniu, gdy weźmiemy pod uwagę, jakie wrażenie na gościach wesela zrobi pięknie przystrojony namiot w plenerze.

Przeczytaj także: Namioty bankietowe na imprezy firmowe w plenerze

Z naszej strony jako namiot weselny możemy rekomendować namiot Startent, który nie tylko zapewnia ogromną zadaszoną powierzchnię, ale również przyciąga uwagę lekkim, nietypowym designem.
W sprawie namiotu weselnego skontaktuj się z naszym handlowcem.

Startent

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies