Lady reklamowe

Inventini 9 Display 9 Lady reklamowe

Czym jest i do czego służy lada, wszyscy doskonale wiemy. Nie każda z nich musi jednak wyglądać jednakowo i być wykorzystywana w tym samym, jednym celu. W końcu nawet powszechnie stosowany mebel może zostać zaprojektowany w taki sposób, by odróżniał się od pozostałych. I właśnie taką usługę  oferuje Ci Inventini. Skontaktuj się z nami i przedstaw swój projekt, a już niebawem lada reklamowa według Twojego konceptu będzie reprezentować Twoją markę – wszędzie tam, gdzie zechcesz znaleźć dla niej odpowiednie miejsce.

Każda marka może zyskać na korzystaniu z lad z nadrukiem

Lada reklamowa jest coraz częściej spotykanym nośnikiem reklamowym. Swą popularność zawdzięcza połączeniu funkcji użytkowej z reklamową, mobilności oraz efektownej prezentacji. Poznaj nasze lady!

Lada Prostokątna Formulate Reklamowa
Lada Reklamowa Lada Eventowa Lada Dla Firmy Lada Display Lada Inventini

Bez względu na to, czy działasz w doskonale znanej firmie, która chce docierać do nowych Klientów, czy w dopiero raczkującej, poszukującej skutecznego sposobu na zaistnienie na rynku, gwarantujemy, że dzięki ladzie reklamowej zdołasz przybliżyć się do zamierzonego celu. Wystarczy jedynie przygotować ją w odpowiedni sposób, np. stosując nadruk z logo własnego przedsiębiorstwa.

Lada z nadrukiem może stanowić punkt centralny spotkania z klientami, a zatem wyeksponowany na niej przekaz z pewnością zapadnie w pamięć jego uczestnikom. Dodatkowo możesz na niej umieścić inne artykuły reklamowe: foldery, ulotki, gadżety do wręczania uczestnikom wydarzenia, itp.

Lada Reklamowa Lada Eventowa Lada Dla Firmy Lada Display Lada Inventini

Darmowy projekt 3D Twojej lady

Skontaktuj się z doradcą klienta Inventini i otrzymaj gratisową wizualizację 3D Twojej lady reklamowej.

Specyfikacja

80 101 Specyfikacje Display Lada Just Wymiary

Lada Moment

Wymiary
101,5 x 60 x 80 cm

Waga
13,8 kg

80 101 Specyfikacje Display Lada Just Wymiary
Specyfikacje Display

Lada Just

Wymiary
101,5 x 39,5 x 59,5 cm

Waga
8,5kg

Specyfikacje Display

Łatwe w transportowaniu lady reklamowe od Inventini

Projektowane przez zespół Inventini lady reklamowe charakteryzują się ponadczasowym, minimalistycznym designem. Najważniejszym elementem jest nadruk tworzony według wytycznych naszych Klientów. Decydując na nasze usługi, zyskujesz praktyczne, dostosowane do obecnych trendów nośniki reklamowe. Co więcej, lady zachowają swój perfekcyjny wygląd przez długi czas.

Lada z nadrukiem nie tylko przykuwa wzrok doskonałą grafiką, ale również jest prosta w obsłudze i wygodna do transportowania.  To bardzo ważne podczas organizacji różnego rodzaju eventów, zwłaszcza poza siedzibą firmy, gdzie liczy się i wygoda, i czas.  Zaskocz swoich konkurentów i postaw na praktyczną, funkcjonalną reklamę w wyjątkowej odsłonie. Powierz nam wykonanie dla Ciebie lady z nadrukiem, która będzie przyciągać klientów na przyjemne rozmowy przy kawie.

Lady z nadrukiem – idealne do degustacji

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę w przypadku lad reklamowych Inventini? Wszystkie są trwałe i stabilne, gdyż zostały wykonane z wytrzymałych materiałów odpornych na uszkodzenia (aluminium i płyta MDF). W standardzie naszym Klientom proponujemy lady o kształcie okrągłego stolika cateringowego lub tradycyjne kwadratowe, które sprawdzą się np. w roli punktu informacyjnego czy recepcji.

Lady stanowią  doskonałe uzupełnienie stoiska reklamowego, wraz ze znajdującymi się również w naszej ofercie ściankami reklamowymi lub rollupami. Korzystając z tych artykułów, szybko i łatwo stworzysz efektowną przestrzeń reklamową, która skuteczniej  przyciągnie uwagę przechodzących w pobliżu osób. Co więcej, odpowiednio dobrane grafiki zapewnią pożądaną spójność wizualną i niezapomniany styl.

Lada z nadrukiem świetnie sprawdzi się nie tylko w hali targowej, ale też w wielu innych miejscach – również plenerowych. Warto pamiętać o tym, że proponowane przez nas artykuły chętnie wykorzystywane są w celach degustacyjnych. Jeśli więc prowadzisz np. stoisko gastronomiczne i chcesz zaproponować uczestnikom danej imprezy swoje wyroby, lada reklamowa pozwoli Ci zrobić to w efektowny sposób.

Pozwól nam stworzyć Twoją wymarzoną ladę reklamową

Projektując lady z nadrukiem, posługujemy się nowoczesnymi technologiami i wzorami, co sprawia, że otrzymujesz produkt zgodny z najnowszymi trendami, wygodny w użytkowaniu i efektowny.

Chętnie podejmiemy się realizacji najtrudniejszych lub nietypowych zleceń.  Wiemy, w jaki sposób stworzyć produkt łączący w sobie efektowny wygląd oraz wysoką funkcjonalność. Pomagają nam w tym wieloletnie doświadczenie, a także bieżące obserwowanie ciągle zmieniających się trendów. Lady reklamowe są zdecydowanie na topie, dlatego polecamy je jako doskonały produkt do ekspozycji różnego rodzaju przekazów reklamowych. W końcu każda firma potrzebuje odpowiedniej oprawy, by zainteresować swoimi usługami lub produktami jak najwięcej potencjalnych nabywców. 

Nie czekaj więc i skontaktuj się z nami, przedstawiając własny pomysł na ladę reklamową, a my postaramy się jak najprędzej wcielić go w życie, byś mógł już niebawem sprawdzić osobiście, jak wiele korzyści niesie za sobą ta forma pozyskiwania nowych klientów.