pl

Bramy reklamowe

/Dmuchańce reklamowe/Bramy reklamowe

Bramy reklamowe – tak, to tu

Bramy reklamowe pojawiają się w naszym krajobrazie wraz z nastaniem sezonu na biegi czy wyścigi. Są doskonałym sygnałem, że to właśnie tu, już za chwilę wydarzy się coś fantastycznego. Przykuwają więc naszą uwagę niczym magnes, gromadzą wokół siebie zawodników, widzów i relacjonujące wydarzenie media. Tego zjawiska nie można lekceważyć, trzeba je wykorzystać do celów reklamowych.

W ofercie Inventini znajduje się kilka rodzajów bram o różnych kształtach, rozmiarach i technologiach przygotowania. Największe z nich mają ponad 11 metrów szerokości, co stwarza olbrzymie możliwości reklamowe. Przekaz reklamowy możesz umieścić zarówno na belce, nogach bramy, jak i specjalnie tworzonych banerach czy ekranach, umieszczanych w świetle bramy. Poznaj nasze bramy, by wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Brama Reklamowa Działoszyn

Brama reklamowa Fan

Potężna sylwetka bramy Fan góruje nad ulicami i chodnikami. Ten typ bramy może mieć ponad 11 metrów szerokości i swobodnie zmieszczą się pod nią dwa pasy ruchu. Pomimo imponujących rozmiarów, bramy są lekkie i łatwe do rozłożenia. Ich kształt zapewnia wbudowany w poszycie wentylator. Masywne nogi, a przede wszystkim górna belka bramy to wymarzone miejsce do prezentacji logotypów organizatorów i sponsorów wydarzenia. Brama reklamowa Fan dostępna jest w trzech rozmiarach i dwóch kształtach: prostokąta oraz wielokąta.

Brama reklamowa Pascal

Bramy reklamowe Pascal nie są tak ogromne jak bramy Fan, charakteryzują się wysmukłą sylwetką i zajmują mniej miejsca u podstawy. Taki zgrabny kształt oraz gazoszczelna konstrukcja umożliwiają ich wykorzystanie w trudnych warunkach: w ciasnych uliczkach czy też z dala od źródeł prądu. Po napompowaniu brama pozostaje sztywna, a wszystkie elementy graficzne doskonale się na niej prezentują. Brama reklamowa Pascal dostępna jest w 3 rozmiarach i dwóch kształtach: prostokąta i wielokąta.

Bramy Reklamowe Kaczmarek
Bramy Reklamowe Brama Zip

Brama wielofunkcyjna

Brama wielofunkcyjna ZIP to zmodyfikowana brama Pascal. W sumie prosty zabieg pozwolił nam na uzyskanie produktu, który możesz wykorzystać jako standardową bramę lub trzy osobne reklamy stojące. To takie reklamowe rozwiązanie 4w1, dzięki któremu możesz dostosować swój produkt do aktualnej sytuacji. Przyda się zwłaszcza, gdy nie do końca wiesz, jakich warunków możesz się spodziewać na miejscu wydarzenia. Brama dostępna jest w dwóch wersjach: prostokąta i wielokąta oraz w dwóch rozmiarach.

Inventini – producent bram reklamowych

Jako doświadczony producent bram reklamowych zdajemy sobie sprawę, że pojawiają się one w newralgicznych punktach wydarzeń. Właśnie dlatego muszą być bezpieczne i niezawodne. Każdą bramę wykonujemy z wytrzymałych materiałów: mocnego, impregnowanego poliestru, a w przypadku bram Pascal również grubszej folii TPU. Szczególną uwagę zwracamy na trwałość mocowań – sposób wszycia oczek do linek odciągowych i kotew.

Dzięki temu nasze dmuchańce reklamowe odporne na uszkodzenia nawet w miejscu o dużym natężeniu ruchu. Co więcej, proponujemy różne rodzaje mocowania bram: za pomocą kotew, obciążników piaskowych czy obciążników żeliwnych. To sprawia, że bramę możesz postawić zarówno na trawie, jak i betonie czy asfalcie. U nas znajdziesz takie rozwiązanie, jakiego potrzebujesz.

Zapytaj o najchętniej kupowane bramy reklamowe

Nasze realizacje

Bramy reklamowe - najczęściej zadawane pytania

Czy bramy reklamowe są proste w obsłudze?

Tak, bramy reklamowe są proste w obsłudze. Wystarczy je napełnić powietrzem i zakotwić. Musisz jednak pamiętać, że zwykle bramy reklamowe mają znaczne rozmiary i ich wypełnienie powietrzem może chwilę zająć. Bramy – niezależnie od ich modelu – najlepiej rozkładać z pomocą innej osoby lub osób.

Czy bramy reklamowe można prać?

Generalnie można prać samo poszycie bramy. Wymaga to jednak zdemontowania bądź to wkładu z folii TPU (bramy Pascal), bądź wentylatora (bramy Fan). Samo poszycie pierz zgodnie ze wskazaniami na metce. Takie rozwiązanie to jednak ostateczność, lepiej czyść bramę na bieżąco z wykorzystaniem gąbki i łagodnego środka piorącego. Pamiętaj przy tym o starannym wypłukaniu miejsca czyszczenia z detergentu – również użyj do tego gąbki. Tkaniny nigdy nie należy szorować ostrymi gąbkami lub ściereczkami, ani czyścić za pomocą myjek wysokociśnieniowych. Jeśli nie jesteś pewny/pewna co do siły środka piorącego – wypróbuj go na niewidocznym fragmencie materiału. W podobny sposób – za pomocą gąbki – należy czyścić elementy wykonane z PVC.

Jak sprawić, by moja brama reklamowa była uniwersalna?

Bramy bardzo często stanowią powierzchnię, na której umieszczasz nazwy i logotypy sponsorów lub nazwę imprezy. To może spowodować, że Twój nośnik zastosujesz tylko podczas jednego, konkretnego wydarzenia. Możesz jednak sprawić, że brama reklamowa będzie miała bardziej uniwersalny charakter. Wystarczy zamówić bramę z rzepami lub oczkami do mocowania karabinków. Pozwalają one na zastosowanie wymiennych banerów. Czasami w podobny sposób wykorzystuje się również specjalne rękawy zakładane na poprzeczną belkę bramy reklamowej.

Czym różnią się bramy reklamowe Pascal i Fan

Bramy reklamowe Pascal i Fan różnią się sposobem wypełniania powietrzem. Bramy Pascal działają na zasadzie balonu z zaworem, po napełnieniu powietrzem zamykasz zawór i gotowe.

Do ustawienia bramy Pascal potrzebujesz pompki. Teoretycznie może to być nawet prosta pompka ręczna, ale musisz pamiętać, że napełnienie bramy z jej użyciem będzie czasochłonne i męczące. Zdecydowanie rekomendujemy tutaj pompki elektryczne.

Z kolei bramy Fan działają z wykorzystaniem wentylatora. Pracuje on w sposób ciągły, jeśli zostanie wyłączony, brama opada.

Bramy Pascal lepiej sprawdzą się we wnętrzach (brak szumu wentylatora) oraz w miejscach, gdzie nie ma stałego dostępu do prądu, a jedynie można czasowo skorzystać z generatora. Z kolei bramy Fan są bardziej okazałe i można je łatwiej modyfikować do potrzeb klienta np. zmieniając kształt.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies