pl

Bramy reklamowe

/Dmuchańce reklamowe/Bramy reklamowe

Bramy reklamowe – tak, to tu

Bramy reklamowe pojawiają się w naszym krajobrazie wraz z nastaniem sezonu na biegi czy wyścigi. Są doskonałym sygnałem, że to właśnie tu, już za chwilę wydarzy się coś fantastycznego. Przykuwają więc naszą uwagę niczym magnes, gromadzą wokół siebie zawodników, widzów i relacjonujące wydarzenie media. Tego zjawiska nie można lekceważyć, trzeba je wykorzystać do celów reklamowych.

W ofercie Inventini znajduje się kilka rodzajów bram o różnych kształtach, rozmiarach i technologiach przygotowania. Największe z nich mają ponad 11 metrów szerokości, co stwarza olbrzymie możliwości reklamowe. Przekaz reklamowy możesz umieścić zarówno na belce, nogach bramy, jak i specjalnie tworzonych banerach czy ekranach, umieszczanych w świetle bramy. Poznaj nasze bramy, by wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada.

Brama Reklamowa Działoszyn

Brama reklamowa Fan

Potężna sylwetka bramy Fan góruje nad ulicami i chodnikami. Ten typ bramy może mieć ponad 11 metrów szerokości i swobodnie zmieszczą się pod nią dwa pasy ruchu. Pomimo imponujących rozmiarów, bramy są lekkie i łatwe do rozłożenia. Ich kształt zapewnia wbudowany w poszycie wentylator. Masywne nogi, a przede wszystkim górna belka bramy to wymarzone miejsce do prezentacji logotypów organizatorów i sponsorów wydarzenia. Brama reklamowa Fan dostępna jest w dwóch rozmiarach i 3 kształtach: prostokąta, wielokąta i łuku.

Brama reklamowa Pascal

Bramy reklamowe Pascal nie są tak ogromne jak bramy Fan, charakteryzują się wysmukłą sylwetką i zajmują mniej miejsca u podstawy. Taki zgrabny kształt oraz gazoszczelna konstrukcja umożliwiają ich wykorzystanie w trudnych warunkach: w ciasnych uliczkach czy też z dala od źródeł prądu. Po napompowaniu brama pozostaje sztywna, a wszystkie elementy graficzne doskonale się na niej prezentują. Brama reklamowa Pascal dostępna jest w 3 rozmiarach i dwóch kształtach: prostokąta i wielokąta.

Bramy Reklamowe Kaczmarek
Bramy Reklamowe Brama Zip

Brama wielofunkcyjna

Brama wielofunkcyjna ZIP to zmodyfikowana brama Pascal. W sumie prosty zabieg pozwolił nam na uzyskanie produktu, który możesz wykorzystać jako standardową bramę lub trzy osobne reklamy stojące. To takie reklamowe rozwiązanie 4w1, dzięki któremu możesz dostosować swój produkt do aktualnej sytuacji. Przyda się zwłaszcza, gdy nie do końca wiesz, jakich warunków możesz się spodziewać na miejscu wydarzenia. Brama dostępna jest w dwóch wersjach: prostokąta i wielokąta oraz w dwóch rozmiarach.

Inventini – producent bram reklamowych

Jako doświadczony producent bram reklamowych zdajemy sobie sprawę, że pojawiają się one w newralgicznych punktach wydarzeń. Właśnie dlatego muszą być bezpieczne i niezawodne. Każdą bramę wykonujemy z wytrzymałych materiałów: mocnego, impregnowanego poliestru, a w przypadku bram Pascal również grubszej folii TPU. Szczególną uwagę zwracamy na trwałość mocowań – sposób wszycia oczek do linek odciągowych i kotew.

Dzięki temu nasze dmuchańce reklamowe odporne na uszkodzenia nawet w miejscu o dużym natężeniu ruchu. Co więcej, proponujemy różne rodzaje mocowania bram: za pomocą kotew, obciążników piaskowych czy obciążników żeliwnych. To sprawia, że bramę możesz postawić zarówno na trawie, jak i betonie czy asfalcie. U nas znajdziesz takie rozwiązanie, jakiego potrzebujesz.

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies