Czołowy​​ producent​​ bram reklamowych

Bramy pneumatyczne wykorzystywane są jako niezwykle przydatny element scenografii wielu wydarzeń, zarówno sportowych jak i kulturalnych. Największą jej zaletą jest trwałość i szeroki zasięg, a także bezpośrednie i długotrwałe działanie. Duże rozmiary sprawiają że bramy eventowe wraz z nadrukowanymi markami, bądź hasłami promocyjnymi widoczne są z bardzo daleka.

Dmuchane nośniki reklamowe to nowoczesna forma przekazu, budująca i utrwalająca wizerunek medialny marki, a także przyciągająca potencjalnych klientów.

Pneumatyczne nośniki reklamy outdoorowej są szybkie w montażu, mobilne, lekkie i niezwykle efektowne. Można je z łatwością przewozić i stosować na różnego rodzaju imprezach plenerowych. Reklamowe bramy startowe to nieodłączny element wielu emocjonujących wydarzeń, zwłaszcza sportowych, podczas których doskonale sprawdzają się jako punkt określający start i metę.

 

Wytrzymałe i estetyczne dmuchane bramy startowe

Dmuchane bramy startowe ozdobione logotypami i hasłami reklamowymi to doskonała forma promocji organizatorów, głównych sponsorów oraz patronów medialnych różnego rodzaju wydarzeń. Dzięki gabarytom bramy każdy przechodzień zwróci na nią uwagę. Warto pamiętać, że brama startowa stanowi ważny punkt w czasie wyścigu. Oznacza to, że w jej okolicy zbiorą się tłumy, aby kibicować swoim ulubionym sportowcom. Co więcej, jej fragmenty pojawią się na setkach fotografii, które następnie ukażą się w gazetach, na stronach internetowych i portalach społecznościowych. Wykorzystaj ten moment i potencjał reklamowy dmuchanych bram z nadrukiem i daj się poznać z jak najlepszej strony!Olbrzymim atutem reklamowych bram startowych jest ich wielkość – odpowiednio dobrana brama daje Ci aż 158 metrów kwadratowych przestrzeni, którą możesz wykorzystać do reklamowania swojej firmy. Nie oznacza to jednak, że brama jest trudna w przechowywaniu, ciężka lub kłopotliwa w transporcie. Wręcz przeciwnie! Bez względu na wielkość i kształt dmuchane bramy nie ważą więcej niż 20 kg i rozkładają się w zaledwie 180 sekund! Wystarczy, że postawisz złożoną bramę w wybranym przez Ciebie miejscu i włączysz dołączony do zestawu wentylator, a brama reklamowa napompuje się samoczynnie, eksponując wszystkie logotypy.

 

Dmuchane bramy reklamowe – wiele wariantów do wyboru

Bramy startowe, które produkujemy, występują w trzech różnych wariantach. Dopasuj bramę reklamową do swoich potrzeb, wybierając produkt w Twoim ulubionym kształcie – bramę wielokątną, prostokątną lub bramę w kształcie łuku. Każda brama reklamowa może być wykorzystywana wielokrotnie, bez względu na zmieniających się sponsorów – wystarczy zamówić bramę z miejscami na banery i wymieniać je w dowolnym momencie.Wszystkie produkowane przez nas bramy z nadrukiem wykonane są z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Wysokiej jakości chlorek winylu, z którego stworzona jest ich powierzchnia, jest bardzo odporna na uszkodzenia mechaniczne i nie nasiąka wodą. Na jakość bram ma  także wpływ wykorzystywana przez nas ekologiczna technologia druku, dzięki której wybrane przez Ciebie kolory są świetnie odwzorowane i żywe, a wzory nie blakną na słońcu.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Producent bram​​ reklamow​ych

Produkujemy bramy pneumatyczne w trzech możliwych do wyboru wariantach: brama okrągła, kwadratowa oraz prostokątna. Pakujemy je w poręczne torby wraz z wentylatorem, umożliwiając tym samym łatwy i szybki montaż na świeżym powietrzu. Wystarczy podłączyć wentylator do źródła zasilania i po chwili można zobaczyć unoszącą sie nad głową bramę. Wykonujemy profesjonalny druk cyfrowy na tkanianch. Powierzchnia zadruku bram startowych może wynieść aż do 158 m2. Bramy eventowe mogą być wykorzystywane wiele razy, wystarczy zamówić bramę w dowolnym kolorze wraz z miejscem na banery, które będzie można swobondie zmieniać i wymieniać. Jedna brama a tak wiele rozwiazań!

rozkładanie

sekund

dostawa

7-10

dni

brama reklamowa prostokatna

Brama prostokąt

TKANINApoliester
NADRUKIPVC
WAGA15kg - 20kg
WYMIARY TRANSPORTOWE140 x 70 x 50cm

Zestaw zawiera: brama prostokątna, instrukcję obsługi, szpilki i linki odciagowe, młotek, wentylator, torbę.

brama prostokątna wymiary

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

brama wielokątna wymiary

Brama wielokąt

TKANINApoliester
NADRUKIPVC
WAGA15kg - 20kg
WYMIARY TRANSPORTOWE140 x 70 x 50cm

Zestaw zawiera: brama wielokątna, instrukcję obsługi, szpilki i linki odciagowe, młotek, wentylator, torbę.

Brama łuk

TKANINApoliester
NADRUKIPVC
WAGA15kg - 20kg
WYMIARY TRANSPORTOWE140 x 70 x 50cm

Zestaw zawiera: brama łukowa, instrukcję obsługi, szpilki i linki odciagowe, młotek, wentylator, torbę.

brama łukowa wymiary

Solidne​​ bramy startowe z​​ nadrukiem

Brama startowa musi być nie tylko atrakcyjna pod względem wizualnym, ale także solidna. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wszystkie oferowane przez nas bramy pneumatyczne wykonane są z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej, wykazującej dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, jak i warunki atmosferyczne.

Brama z nadrukiem może z powodzeniem zostać wykorzystana przy okazji różnego rodzaju imprez sportowych i kulturalnych, począwszy od biegów maratońskich, poprzez zjazdy narciarskie, aż po imprezy okolicznościowe. Produkowane przez nas bramy startowe są lekkie, mobilne i bardzo funkcjonalne. Za ich pomocą błyskawicznie oznaczysz miejsce startu i mety, w subtelny sposób podkreślając jednocześnie obecność swojej marki.


Aby brama stała się jeszcze bardziej uniwersalnym narzędziem reklamy można wyposażyć ją w rzepy dzięki czemu wystarczy zmieniać banery z nadrukami!

reklamowe pufy fotele

Produkty które mogą Cię zainteresować

ikona namioty reklamowe

namioty

ikona parasole reklamowe

parasole

ikona flagi reklamowe

flagi

ikonka siedziska reklamowe

siedziska

ikonka dodatki reklamowe

dodatki eventowe

ikonka dmuchańce reklamowe

dmuchance

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT