×

Wypełnij formularz odpowiemy w 15 minut

Doradca klienta

Dorota Kozieł

+48 531 146 005

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Balony reklamowe

Balony reklamowe to sprawdzona i efektywna metoda komunikacji wizualnej. Wyróżniają się one atrakcyjną estetyką i są rozpoznawalne z daleka. Ze względu na swój spory rozmiar, balon pneumatyczny będzie dominantą naszego stanowiska, przyciągając wzrok odwiedzających. Warto więc zadbać o to, by eksponował nasze logo i ważne informacje przykuwające wzrok potencjalnych klientów, na których nam zależy.

Inventini – producent balonów reklamowych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji materiałów promocyjnych, w tym również balonów reklamowych. Przykładamy najwyższą wagę do jakości i trwałości naszych produktów, gdyż naszym celem jest zadowolenie klienta. Dołożymy wszelkich starań, by efekt naszej pracy był dokładnie taki, o jakim marzył klient. Balony z nadrukiem to skuteczny i praktyczny środek do osiągnięcia celu, gdyż pozwalają one na doskonałą ekspozycję naszego logo. Dzięki nim stanowisko firmy na targach, festynach czy festiwalach będzie przyciągać wzrok i wzbudzać zainteresowanie.

Pokaż się swoim klientom z jak najlepszej strony i wyróżnij spośród konkurencji.

Pomimo sporych rozmiarów ostatecznych (balony 3m, 4m, 5m, 6m), oferowane przez nas duże balony z nadrukiem cechuje praktyczność i łatwość w transporcie. Dzięki dołączonemu systemowi pompowania można je szybko rozłożyć w pożądanym miejscu i jeszcze łatwiej zapakować do samochodu by przewieźć na kolejny event.

Spełnij swoją wizję!

Przedstaw nam swój pomysł abyśmy wspólnie znaleźli rozwiązanie.

duże balony reklamowe, balony wentylatorowe, linia fan, producent Inventini, SEKO
Balony reklamowe z kolorowym nadrukiem – daj się zapamiętać!

Balon pneumatyczny to jedna z najciekawszych form reklamy. Dzięki swoim rozmiarom balon zwraca uwagę Twoich potencjalnych klientów i dobrze eksponuje logo lub reklamę Twojej firmy. Efektywność i skuteczność tej metody możesz zaobserwować przede wszystkim podczas imprez masowych i wydarzeń na świeżym powietrzu, takich jak koncerty, wyścigi czy targi handlowe. Podczas takich eventów Twój balon reklamowy może stać się dominantą całej przestrzeni, ściągając wzrok odwiedzających właśnie na Twoje stanowisko.Balony eventowe to fantastyczne rozwiązanie, ponieważ pomimo dużych rozmiarów ostatecznych i doskonałej ekspozycji Twoich firmowych barw oraz reklamowych haseł, po złożeniu balon jest niewielki i bardzo prosty w transporcie. Wraz z zamówionym przez Ciebie balonem reklamowym otrzymasz także solidną torbę zapinaną na zamek błyskawiczny, który ułatwi Ci przenoszenie balonu w wybrane przez Ciebie miejsce. Transport olbrzymich materiałów reklamowych jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Wymiary balonów reklamowych
Balon reklamowy Bulb

WYMIARY TRANSPORTOWE
140x70x50cm

WAGA
15kg – 20kg

Wymiary balonów dmuchanych
Balon reklamowy Sphere

WYMIARY TRANSPORTOWE
140x70x50cm

WAGA
15kg – 20kg

Ważne informacje

Tkanina poliestrowa lub PVC

Nadruk sublimacja lub lateksowy

Troszczymy się o środowisko

Jesteśmy świadomi wpływu produkcji na środowisko. Dlatego minimalizujemy nasz wpływ na otoczenie naturalne. Wykorzystując nowoczesne technologie oraz automatyzację produkcji.

Masz swoją wizję balonu?

Opowiedz nam o niej a my doradzimy i wspólnymi siłami stworzymy niepowtarzalne balony reklamowe.

duże balony reklamowe, balony wentylatorowe, linia fan, producent Inventini, SEKO
Balony pneumatyczne – uniwersalność, wytrzymałość, efektywność

Duże balony z nadrukiem to także prostota obsługi i łatwość montażu. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że kolorowy balon 3m rozłożysz zaledwie w 60 sekund! Wystarczy, że postawisz złożony balon w dowolnym miejscu i podłączysz do niego wentylator, a balon samoczynnie napełni się powietrzem. Jedyną rzeczą, którą należy zrobić, to przybicie namiotu do podłoża za pomocą dołączonych do zestawu szpilek i linek odciągowych. To wszystko! Twój balon pneumatyczny jest gotowy, aby reklamować Twój biznes zaledwie w kilka chwil.Tworzone przez nas balony pneumatyczne są produkowane wyłącznie przy użyciu najlepszych materiałów i technologii. Wszystkie balony wykonujemy z wytrzymałego poliestru i polichlorku winylu, który jest wytrzymały, wodoszczelny, a ponadto bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Nasi specjaliści dbają także o najwyższą jakość wydruku. Stosowane przez nas metody są ekologiczne, a jednocześnie bardzo trwałe, dzięki czemu kolory Twojego balonu są żywe, intensywne i nie blakną na słońcu.

Zainteresowały Cię nasze produkty?
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapytaj co jeszcze mamy dla Ciebie!
Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?
Umów się na spotkanie
prezentacyjne