pl

Balony reklamowe

Balony Reklamowe
/Dmuchańce reklamowe/Balony reklamowe

Znany kształt, który przyciąga uwagę – balon reklamowy

Ten kształt budzi same pozytywne skojarzenia i przykuwa wzrok z daleka – takie cechy po prostu trzeba wykorzystać w reklamie. Balon reklamowy stanowi piękną adaptację dawnego środka transportu i efektownie przenosi firmę na wyżyny marketingu eventowego.

Balony Reklamowe Isometric
Opis produktuSpecyfikacja
Balon Reklamowy Tężnia

Balony reklamowe – trochę reklamy, trochę marzeń

Balony wentylatorowe imponują swoimi rozmiarami i zapewniają przy tym ciekawą powierzchnię reklamową. Jej sedno stanowi pas na środku czaszy balonu, gdzie najlepiej wyeksponujesz główny przekaz reklamowy. Spore pole do popisu daje również podstawa. Pozostała część to przestrzeń dla graficznej fantazji. Przygotowanie takiej reklamy wymaga precyzji w projektowaniu i szyciu oraz doświadczenia, a efekt jest naprawdę spektakularny. Zdaj się na nas!

Balony Inventini dostępne są w dwóch kształtach: kuli o niskiej podstawie (balon Sphere) oraz żarówki, smuklejszej i o wyżej podstawie (balon Bulb). Każdy z nich może osiągnąć wysokość od 2 do 6 metrów. To mnóstwo miejsca na reklamę, która pozostanie widoczna z daleka.

Balon reklamowy – dlaczego warto?

Balon reklamowy posiada wiele cech funkcjonalnych idealnego produktu reklamowego. Po pierwsze, jest lekki, a co za tym idzie, także mobilny – łatwo przeniesiesz go z miejsca na miejsce. Po drugie, jego rozłożenie nie wymaga od Ciebie żadnych szczególnych umiejętności: po prostu włączasz wentylator i wbijasz kotwy. I w końcu po trzecie, po złożeniu – podobnie jak inne dmuchańce reklamowe –  jest w łatwy w transporcie i przechowywaniu. Słowem, efektowny i prosty w użytkowaniu – taki właśnie jest balon reklamowy.

Balon możesz ustawić zarówno na trawie, jak i twardym gruncie – wszystko zależy od zastosowanego sposobu mocowania. Proponujemy standardowy zestaw do kotwienia w gruncie (dołączony do każdego produktu) lub dodatkową opcję w postaci obciążników piaskowych lub żeliwnych.

Balon Reklamowy Topex
Balon Reklamowy GLS

Inventini – producent balonów reklamowych

Balon wentylatorowy to prosta, ale wymagająca konstrukcja. Ogromną rolę w jego przygotowaniu odgrywa precyzja projektowania i szycia, i właśnie na te elementy kładziemy nacisk w Inventini. Jako doświadczony producent balonów reklamowych, wiemy, że chcesz – dla pewności – zobaczyć efekt końcowy jeszcze przed rozpoczęciem produkcji. Pozwoli Ci na to przesłana przez nas wizualizacja 3D.

Nadruk wykonujemy metodą sublimacji z wykorzystaniem ekologicznych tuszy, co pozwala z jednej strony uzyskać piękny efekt wizualny, z drugiej zaś ogranicza wpływ na środowisko. Cały proces od projektu po kompletację możesz śledzić w naszym systemie ERP.

Gdzie balon reklamowy sprawdzi się najlepiej?

Ze względu na swój spory rozmiar balon pneumatyczny przyciąga wzrok odwiedzających już z dużej odległości. Sprawdzi się najlepiej podczas:

  • imprez sportowych,
  • festynów,
  • festiwali i koncertów,
  • plenerowych akcji promocyjnych marki.

Doskonale prezentuje się również przed siedzibą firmy, instytucji czy uczelni, gdzie może stanowić rodzaj szyldu lub drogowskazu na czas trwających akcji promocyjnych.

Balon Reklamowy Growbox

Balon Sphere

Wysokość

Średnica balonu

Średnica podstawy

Wymiary transportowe

Waga

2 m

1,7 m

1 m

70 x 45 x 45 cm

50 x 25 x 20 cm

11 kg

3 m

2,5 m

1,4 m

90 x 50 x 45 cm

50 x 25 x 20 cm

16 kg

4 m

3,4 m

1,9 m

90 x 50 x 45 cm

50 x 25 x 20 cm

21 kg

5 m

4,2 m

2,4 m

140 x 70 x 50 cm

50 x 25 x 20 cm

28 kg

6 m

5 m

2,8 m

140 x 70 x 50 cm

50 x 25 x 20 cm

39 kg

Balon Bulb

Wysokość

Średnica balonu

Średnica podstawy

Wymiary transportowe

Waga

2 m

1,4 m

o,7 m

70 x 45 x 45 cm

50 x 25 x 20 cm

11 kg

3 m

2,1 m

1,1 m

90 x 50 x 45 cm

50 x 25 x 20 cm

16 kg

4 m

2,8 m

1,5 m

90 x 50 x 45 cm

50 x 25 x 20 cm

21 kg

5 m

3,5 m

1,8 m

140 x 70 x 50 cm

50 x 25 x 20 cm

28 kg

6 m

4,2 m

2,2 m

140 x 70 x 50 cm

50 x 25 x 20 cm

39 kg

W skład zestawu wchodzi: konstrukcja z tkaniny poliestrowej, wentylator, zestaw kotwiący, młotek, torby.

Wentylator Balon Reklamowy
Mocowanie Kotew Balon Reklamowy
Mocowanie Odciągów Balon Reklamowy

Praktyczne dodatki

Oświetlenie LED

Oświetlenie LED

Obciążniki Piaskowe 20kg

Obciążniki piaskowe

Balon Reklamy Polska Smakuje Z Wymiennym Banerem

Wymienne banery na rzepy

Masz pytania dotyczące naszych balonów?

Zadzwoń lub napisz.

Najważniejsze informacje

Ikona Ilość Osób

Możesz rozstawić samodzielnie, ale wygodniej z pomocą innej osoby

Ikona Czas Rozkładania

Rozstawisz w ciągu 20 minut

Ikona Narzędzia

Wszystkie narzędzia w zestawie

Ikona Łatwe Rozkładanie

Łatwe rozkładanie

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona Wentylator

Wentylator 230 V

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Zapytaj o produkt

Balony Sphere

Balony Bulb

Nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Balony reklamowe pneumatyczne - najczęściej zadawane pytania

Czy balony reklamowe są trudne do ustawienia?

Nie, balony reklamowe to jedne z najprostszych do ustawienia nośników reklamowych. Cała trudność związana jest tylko i wyłącznie z ich rozmiarem. Im większe, tym bardziej przyda się pomoc. Każdy balon możesz jednak rozłożyć samodzielnie, po prostu będzie to łatwiejsze z udziałem innej osoby.

Po wyjęciu z torby, podstawę balonu trzeba zakotwić. warto też jeszcze przed włączeniem wentylatora przypiąć linki do czaszy balonu. Dlaczego? Bo potem oczka do przypinania będą wysoko, w zależności od rozmiaru balonu, nawet poza zasięgiem osoby na drabince. Po wypełnieniu balonu reklamowego powietrzem, każdą linkę należy naciągnąć i zakowić. Zamiast kotew możesz także użyć obciążników piaskowych.

Jak umocować balon reklamowy na twardym podłożu?

Balon możesz także ustawić na twardym podłożu, tj. takim, do którego nie wbijesz szpilek czy kotew. W tym celu wystarczy otworzyć zamek u podstawy balonu i wsunąć tam obciążniki – mogą być dowolne: piaskowe lub żeliwne. Obciążniki piaskowe możesz także przypiąć karabinkami do oczek u podstawy balonu.

Jaka jest zalecana waga obciążników u podstawy? To 60 kg (dwa obciążniki piaskowe 30 kg, 3 obciążniki piaskowe 20 kg lub 4 obciążniki żeliwne 15 kg). Obciążniki należy także wykorzystać do mocowania odciągów balonu. W przypadku małych balonów – 2 i 3 m – na każdy z trzech odciągów przygotuj obciążnik lub obciążniki o wadze co najmniej 30 kg. W balonach 4, 5 i 6 m, takie odciągi są 4 i na każdym z nich należy umocować obciążnik o wadze co najmniej 30 kg. Zobacz więcej o wymaganiach dotyczących obciążników – Tabela wykorzystanie obciążników.

Na co zwrócić uwagę, ustawiając balon reklamowy?

Ustawiając balon reklamowy, zwróć uwagę na to, by jego powierzchnia nie dotykała innych elementów np. różnego rodzaju linii napowietrznych, murów lub gałęzi. Może to grozić porażeniem, zapaleniem powłoki balonu lub przetarciem poszycia. Pamiętaj też, że duży, nawet poprawnie zakotwiony balon, rusza się pod wpływem wiatru. O tym jak umocować balon, przeczytasz w odpowiedziach powyżej.

Newralgicznym punktem dla działania balonu reklamowego jest jego wentylator. Przerwa w pracy może spowodować przewrócenie się nośnika i, co za tym idzie, inne nieprzewidziane szkody. Dlatego zabezpiecz kabel zasilający przed przypadkowym usunięciem czy wyrwaniem, a wentylator ustaw tak, by znajdował się po stronie z mniejszym nateżęniem ruchu pieszych.

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies