Producent pneumatycznych balonów reklamowych

Balony reklamowe to sprawdzona i efektywna metoda komunikacji wizualnej. Wyróżniają się one atrakcyjną estetyką i są rozpoznawalne z daleka. Ze względu na swój spory rozmiar, balon pneumatyczny będzie dominantą naszego stanowiska, przyciągając wzrok odwiedzających. Warto więc zadbać o to, by eksponował nasze logo i ważne informacje przykuwające wzrok potencjalnych klientów, na których nam zależy.

Pokaż się swoim klientom z jak najlepszej strony i wyróżnij spośród konkurencji.

Pomimo sporych rozmiarów ostatecznych (balony 3m, 4m, 5m, 6m), oferowane przez nas duże balony z nadrukiem cechuje praktyczność i łatwość w transporcie. Dzięki dołączonemu systemowi pompowania można je szybko rozłożyć w pożądanym miejscu i jeszcze łatwiej zapakować do samochodu by przewieźć na kolejny event.

 

Balony reklamowe z kolorowym nadrukiem – daj się zapamiętać!

Balon pneumatyczny to jedna z najciekawszych form reklamy. Dzięki swoim rozmiarom balon zwraca uwagę Twoich potencjalnych klientów i dobrze eksponuje logo lub reklamę Twojej firmy. Efektywność i skuteczność tej metody możesz zaobserwować przede wszystkim podczas imprez masowych i wydarzeń na świeżym powietrzu, takich jak koncerty, wyścigi czy targi handlowe. Podczas takich eventów Twój balon reklamowy może stać się dominantą całej przestrzeni, ściągając wzrok odwiedzających właśnie na Twoje stanowisko.Balony eventowe to fantastyczne rozwiązanie, ponieważ pomimo dużych rozmiarów ostatecznych i doskonałej ekspozycji Twoich firmowych barw oraz reklamowych haseł, po złożeniu balon jest niewielki i bardzo prosty w transporcie. Wraz z zamówionym przez Ciebie balonem reklamowym otrzymasz także solidną torbę zapinaną na zamek błyskawiczny, który ułatwi Ci przenoszenie balonu w wybrane przez Ciebie miejsce. Transport olbrzymich materiałów reklamowych jeszcze nigdy nie był tak prosty!

 

Balony pneumatyczne – uniwersalność, wytrzymałość, efektywność

Duże balony z nadrukiem to także prostota obsługi i łatwość montażu. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że kolorowy balon 3m rozłożysz zaledwie w 60 sekund! Wystarczy, że postawisz złożony balon w dowolnym miejscu i podłączysz do niego wentylator, a balon samoczynnie napełni się powietrzem. Jedyną rzeczą, którą należy zrobić, to przybicie namiotu do podłoża za pomocą dołączonych do zestawu szpilek i linek odciągowych. To wszystko! Twój balon pneumatyczny jest gotowy, aby reklamować Twój biznes zaledwie w kilka chwil.Tworzone przez nas balony pneumatyczne są produkowane wyłącznie przy użyciu najlepszych materiałów i technologii. Wszystkie balony wykonujemy z wytrzymałego poliestru i polichlorku winylu, który jest wytrzymały, wodoszczelny, a ponadto bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Nasi specjaliści dbają także o najwyższą jakość wydruku. Stosowane przez nas metody są ekologiczne, a jednocześnie bardzo trwałe, dzięki czemu kolory Twojego balonu są żywe, intensywne i nie blakną na słońcu.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Producent balonów reklamowych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji materiałów promocyjnych, w tym również balonów reklamowych.

Przykładamy najwyższą wagę do jakości i trwałości naszych produktów, gdyż naszym celem jest zadowolenie klienta.

Dołożymy wszelkich starań, by efekt naszej pracy był dokładnie taki, o jakim marzył klient. Balony z nadrukiem to skuteczny i praktyczny środek do osiągnięcia celu, gdyż pozwalają one na doskonałą ekspozycję naszego logo. Dzięki nim stanowisko firmy na targach, festynach czy festiwalach będzie przyciągać wzrok i wzbudzać zainteresowanie.

rozkładanie

sekund

dostawa

7-10

dni

wystarczy ułożyć w wybranym miejscu, podłączyć wentylator i gotowe!

balony reklamowe, eventowe, handlowe, z nadrukiem

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

balony reklamowe wymiary

Balon reklamowy

TKANINAPVC,
poliester
NADRUKIekologiczny druk lateksowy,
ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA15kg - 20kg
WYMIARY TRANSPORTOWE140 x 70 x 50cm

Zestaw zawiera: instrukcję obsługi, szpilki i linki odciagowe, młotek, wentylator, torbę, balon.

Solidne pneumatyczne balony reklamowe z nadrukiem

Balon reklamowy o charakterystycznym kształcie może zdefiniować strategię marketingową firmy, będąc rozpoznawalnym wszędzie tam, gdzie tylko się pojawi. Balony stacjonarne są wykonane z tkanin poliestrowych o wysokiej odporności na uszkodzenia i warunki atmosferyczne, które mogą zostać ozdobione dowolnym wzorem i logotypem. Stosujemy metodę druku cyfrowego, która pozwala uzyskać każdy możliwy wzór i cechuje się wyjątkową trwałością jak i jakością nadruków.


Balony eventowe są doskonałą inwestycją, która posłuży przez długie lata, stając się charakterystycznym elementem promocji firmy.

Nasi graficy dopilnują, by każde życzenie klienta zostało spełnione, przedstawiając na bieżąco wizualizacje i oferując porady. Dokładamy największych starań, aby efekt końcowy był jak najbardziej efektowny.

balony reklamowe, eventowe, handlowe, z nadrukiem

Produkty które mogą Cię zainteresować

ikona namioty reklamowe

namioty

ikona parasole reklamowe

parasole

ikona flagi reklamowe

flagi

ikonka siedziska reklamowe

siedziska

ikonka dodatki reklamowe

dodatki eventowe

ikonka dmuchańce reklamowe

dmuchance

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT