Producent pneumatycznych balonów reklamowych

Balony reklamowe to sprawdzona i efektywna metoda komunikacji wizualnej. Wyróżniają się one atrakcyjną estetyką i są rozpoznawalne z daleka. Ze względu na swój spory rozmiar, balon pneumatyczny będzie dominantą naszego stanowiska, przyciągając wzrok odwiedzających. Warto więc zadbać o to, by eksponował nasze logo i ważne informacje przykuwające wzrok potencjalnych klientów, na których nam zależy.

Pokaż się swoim klientom z jak najlepszej strony i wyróżnij spośród konkurencji.

Pomimo sporych rozmiarów ostatecznych (balony 3m, 4m, 5m, 6m), oferowane przez nas duże balony z nadrukiem cechuje praktyczność i łatwość w transporcie. Dzięki dołączonemu systemowi pompowania można je szybko rozłożyć w pożądanym miejscu i jeszcze łatwiej zapakować do samochodu by przewieźć na kolejny event.

Balony reklamowe z kolorowym nadrukiem – daj się zapamiętać!

Balon pneumatyczny to jedna z najciekawszych form reklamy. Dzięki swoim rozmiarom balon zwraca uwagę Twoich potencjalnych klientów i dobrze eksponuje logo lub reklamę Twojej firmy. Efektywność i skuteczność tej metody możesz zaobserwować przede wszystkim podczas imprez masowych i wydarzeń na świeżym powietrzu, takich jak koncerty, wyścigi czy targi handlowe. Podczas takich eventów Twój balon reklamowy może stać się dominantą całej przestrzeni, ściągając wzrok odwiedzających właśnie na Twoje stanowisko.Balony eventowe to fantastyczne rozwiązanie, ponieważ pomimo dużych rozmiarów ostatecznych i doskonałej ekspozycji Twoich firmowych barw oraz reklamowych haseł, po złożeniu balon jest niewielki i bardzo prosty w transporcie. Wraz z zamówionym przez Ciebie balonem reklamowym otrzymasz także solidną torbę zapinaną na zamek błyskawiczny, który ułatwi Ci przenoszenie balonu w wybrane przez Ciebie miejsce. Transport olbrzymich materiałów reklamowych jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Producent balonów reklamowych

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji materiałów promocyjnych, w tym również balonów reklamowych.
Przykładamy najwyższą wagę do jakości i trwałości naszych produktów, gdyż naszym celem jest zadowolenie klienta.
Dołożymy wszelkich starań, by efekt naszej pracy był dokładnie taki, o jakim marzył klient. Balony z nadrukiem to skuteczny i praktyczny środek do osiągnięcia celu, gdyż pozwalają one na doskonałą ekspozycję naszego logo. Dzięki nim stanowisko firmy na targach, festynach czy festiwalach będzie przyciągać wzrok i wzbudzać zainteresowanie.

rozkładanie: 60 sekund

składanie: 1-2 minut

dostawa: 10-14 dni

wystarczy wyjąć z torby, rozłożyć w wybranym miejscu, podłączyć wentylator i balon reklamowy gotowy do użycia

duże balony reklamowe, balony wentylatorowe, linia fan, producent Inventini, SEKO

Balon reklamowy BULB

TKANINA PVC,
poliester
TKANINA ekologiczny druk lateksowy,
ekologiczny druk sublimacyjny
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 15-20 kg
WYMIARY TRANSPORTOWE 140x70x50cm

W skład zestawu wchodzi: balon z wentylatorem, torba, zestaw kotwiący (szpilki i linki odciągowe + młotek).

wymiary dmuchane balony reklamowe fan

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

duże balony reklamowe, balony wentylatorowe, linia fan, producent Inventini, SEKO

Balon reklamowy Sphere

TKANINA PVC,
poliester
TKANINA ekologiczny druk lateksowy,
ekologiczny druk sublimacyjny
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 15-20 kg
WYMIARY TRANSPORTOWE 140x70x50cm

W skład zestawu wchodzi: balon z wentylatorem, torba, zestaw kotwiący (szpilki i linki odciągowe + młotek).

Balony pneumatyczne – uniwersalność, wytrzymałość, efektywność

duże balony reklamowe, balony wentylatorowe, linia fan, producent Inventini, SEKO

Duże balony z nadrukiem to także prostota obsługi i łatwość montażu. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że kolorowy balon 3m rozłożysz zaledwie w 60 sekund! Wystarczy, że postawisz złożony balon w dowolnym miejscu i podłączysz do niego wentylator, a balon samoczynnie napełni się powietrzem. Jedyną rzeczą, którą należy zrobić, to przybicie namiotu do podłoża za pomocą dołączonych do zestawu szpilek i linek odciągowych. To wszystko! Twój balon pneumatyczny jest gotowy, aby reklamować Twój biznes zaledwie w kilka chwil.Tworzone przez nas balony pneumatyczne są produkowane wyłącznie przy użyciu najlepszych materiałów i technologii. Wszystkie balony wykonujemy z wytrzymałego poliestru i polichlorku winylu, który jest wytrzymały, wodoszczelny, a ponadto bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Nasi specjaliści dbają także o najwyższą jakość wydruku. Stosowane przez nas metody są ekologiczne, a jednocześnie bardzo trwałe, dzięki czemu kolory Twojego balonu są żywe, intensywne i nie blakną na słońcu.

Urzeczywistnij swoją wizję!

Przedstaw nam swój pomysł abyśmy wspólnie znaleźli rozwiązanie.

Produkty które mogą Cię zainteresować

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT