pl

Stand reklamowy

Stand Reklamowy
/Display/Stand reklamowy

Po prostu reklama stojąca – standy reklamowe

Prostota, efektywność, uniwersalność to największe walory standu reklamowego. Możesz go ustawić dosłownie w każdym wnętrzu, w którym pojawi się Twój klient czy kontrahent, a z pewnością zostanie zauważony.

Standy Reklamowe Stand Simple Dziewczyna
Opis produktuSpecyfikacja
Standy Reklamowe Stand Silmpy 150 Kameleon

Stabilna powierzchnia reklamowa – stand reklamowy

Stand reklamowy to prosty nośnik informacji, o lekkiej lecz stabilnej konstrukcji. Jego główną zaletą jest znaczna powierzchnia zadruku, którą można wykorzystać w celach informacyjnych lub promocyjnych. Swoboda w doborze grafiki zapewnia wręcz nieograniczone możliwości prezentacji Twojej firmy, usługi czy produktu. Fakt, że poszycie możesz zmienić, sprawia, że jest to nośnik bardzo uniwersalny.

Co więcej, sam stand reklamowy nie zajmuje zbyt wiele miejsca. To duży atut, kiedy chcesz umieścić go w małym pomieszczeniu (głębokość Standu Simple to zaledwie 30 cm). Dzięki stabilnej stalowej podstawie stand możesz wykorzystać w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego.

Stand reklamowy – dlaczego warto?

Rozkładanie standu jest szybkie i proste, wystarczy złożyć stelaż (wsuwając jedną rurkę, w drugą zgodnie z numeracją), przymocować podstawę, nałożyć poszycie i zasunąć zamek. Całość zabierze Ci nie więcej niż kilka minut, więc docenisz stand w sytuacji, gdy niezbędna jest szybka zmiana „scenografii”. Praktyczna torba transportowa pozwala sprawnie przenosić konstrukcję z miejsca na miejsce.

Co odróżnia stand od ścianki reklamowej? W przypadku dodatków eventowych oferowanych przez Inventini jest to sposób zapewnienia stabilności konstrukcji: ścianki proste mają stalowe stopy, a w standach pojawia się solidna podstawa na całej szerokości standu z nadrukiem.

Stand reklamowy
Standy Reklamowe Stand Simply 120 Koty

Inventini – producent standów reklamowych

Z doświadczenia wiemy, że w niektórych sytuacjach musisz wybierać między stabilnością i lekkością reklamy stojącej. W przypadku standów reklamowych szala przechyla się na rzecz stabilności. Zapewnia ją po pierwsze, stalowa postawa na całej szerokości standu, po drugie, wewnętrzny wspornik dodatkowo łączący ramę nośnika.

Wymienne poszycie standu zostało wykonane ze stretchu poliestrowego, co zapewnia odpowiednią wytrzymałość i elastyczność materiału. Dzięki temu poszycie łatwo się zakłada i elegancko opina ramę. Taki materiał stanowi również świetną bazę pod nadruk sublimacyjny. Warto przy tym wspomnieć, że ten typ nadruku wykonujemy przy użyciu ekologicznych tuszy, a efekt to żywe kolory i precyzyjnie oddane detale grafiki.

Gdzie stand z nadrukiem sprawdzi się najlepiej?

Stand reklamowy powstał z myślą o wnętrzach, również tych, które bywają zatłoczone. Możesz więc z niego korzystać podczas:

  • targów branżowych,
  • konferencji,
  • w przejściach i korytarzach prowadzących do miejsc spotkań czy wydarzeń.
Simply Stand Flower 60

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Waga

Simply 60

60 cm

238 cm

30 cm

6,4 kg

Simply 90

90 cm

238 cm

30 cm

8 kg

Simply 120

120 cm

238 cm

30 cm

10 kg

Simply 150

150 cm

238 cm

30 cm

10,9 kg

Stand Simply Konstrukcja
Stand Simply Podstawa
Stand Simply Łączenie
Stand Simply Torba

Masz już pomysł na swój stand reklamowy?

Chętnie zaprojektujemy dla Ciebie grafikę.

Najważniejsze informacje

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa - stretch

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona Konstrukcja

Konstrukcja z aluminium i stali

Zapytaj o produkt

Nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies