Standy reklamowe – funkcjonalne i atrakcyjne dla oka nośniki reklamowe

Inventini 9 Display 9 Standy reklamowe

Stand reklamowy

Będąc w  galerii czy mniejszym punkcie handlowym na pewno niejednokrotnie natknąłeś się na standy reklamowe. Tego rodzaju nośniki są bowiem jednymi z najczęściej spotykanych, a ich ogromna popularność wynika z całej gamy zalet, którymi się wyróżniają.

Zadaniem standów jest przede wszystkim zaintrygowanie potencjalnych klientów – złapanie ich uwagi, a następnie zachęcenie ich do podjęcia pożądanych przez Ciebie działań. Możesz więc umieścić na nim wybraną grafikę w ciekawy sposób prezentującą usługę lub np. wizerunek Twój oraz Twoich współpracowników.

W Inventini wykonamy dla Ciebie stand reklamowy według Twojego pomysłu

Czym jest stand reklamowy? To prosty nośnik informacji, o lekkiej lecz stabilnej konstrukcji. Jego główną zaletą jest znaczna powierzchnia zadruku, którą można wykorzystać w celach informacyjnych lub promocyjnych. Swoboda w doborze grafiki zapewnia wręcz nieograniczone możliwości prezentacji Twojej firmy, usługi czy produktu. To daje ogromne pole do popisu.

Simple Stand

Dowiedz się więcej o naszych standach reklamowych.

Napisz do nas. Odpowiemy w ciągu 15 minut.

Specyfikacja

Simply Stand

Wymiary
238 x 60 x 30cm
238 x 90 x 30cm
238 x 120 x 30cm
238 x 150 x 30cm

Waga
6,4kg – 60cm
8kg – 90cm
10kg – 120cm
10,9kg – 150cm

Roll Pion Inventini

Warto korzystać z proponowanych przez nas akcesoriów przede wszystkim ze względu na fakt, że doskonale wykorzystują dostępną przestrzeń. Specjaliści tworzący team Inventini mogą zaprojektować praktycznie dowolny stand reklamowy.  Co więcej, stand daje sporą powierzchnię przeznaczoną na wydruk graficzny, a przy tym sam nie zajmuje zbyt wiel miejsca. To duży atut, kiedy chcemy umieścić go w małym pomieszczeniu (głębokość Standu Simple to zaledwie 30 cm).

W jakich miejscach najczęściej można spotkać standy reklamowe?

Standy reklamowe spotkać można nie tylko we wspomnianej na wstępie galerii handlowej, ale też w wielu innych miejscach, m.in. urzędach, muzeach czy podczas różnego rodzaju targów (np. pracy). To proste, sprawdzone produkty, gwarantujące znaczną powierzchnię nadruku, która, będąc wykorzystaną w odpowiedni sposób, doskonale rzuca się w oczy nawet z dużej odległości.

Simply Stand wyróżnia nieskomplikowana, tradycyjna forma. Decydując się na jego zakup, możesz być pewien, że będzie służyć Ci należycie przez wiele lat. 

Łatwe w montażu i przenoszeniu standy reklamowe

Warto również zauważyć, że proponowane standy reklamowe różnią się pod względem wymiarów czy wagi. W efekcie mając do wyboru wiele różnych opcji, możesz sięgnąć po dokładnie taki nośnik jakiego potrzebujesz. Co więcej, korzystanie z niego jest wręcz dziecinnie proste.  Montaż odbywa się następująco: na aluminiową ramę wystarczy naciągnąć grafikę tekstylną i zapiąć za pomocą zamka błyskawicznego. Transport całości ułatwia zaś specjalna, wzmocniona torba. Standy są nie tylko lekkie, ale również wytrzymałe, dzięki czemu o zakupie nowych pomyślisz dopiero za jakiś czas.

Korzystając ze sprawdzonych technik i akcesoriów, sprawiamy, że każdy wyprodukowany przez nas stand reklamowy cieszy oko swego nabywcy i przyciąga wzrok innych osób doskonałej jakości wydrukami. Bez względu na to czy są to zdjęcia, rysunki czy napisy wydrukowane grafiki świetnie oddają jakość i kolory pierwowzoru. Z tego powodu na skorzystanie z naszych usług zdecydowało się tak wiele firm z różnych branż.

Popularna forma nienachalnej reklamy – stand reklamowy

Wykonywane przez nas standy reklamowe pozwalają skutecznie zagospodarować również nadmiar wolnej przestrzeni, czyniąc ją nie tylko efektowną, ale również efektywną pod względem reklamowym.  Eksponują, przyciągają i angażują nowych i starych klientów.

Stand sprawdzi się w miejscach o większym natężeniu ruchu. Stalowa podstawa zapewnia pełną stabilność całej konstrukcji. Grafika może być jednostronna bądź dwustronna – wszystko zależy od Twoich potrzeb i preferencji.

Na zakup standów decydują się chętnie marki dopiero rozpoczynające własną działalność, jak i te, które na rynku funkcjonują od wielu lat. Każdy bowiem ceni sobie przystępne cenowo, nienachalne i długotrwałe nośniki reklamowe. Jeśli Ty również chcesz dołączyć do szerokiego grona ich użytkowników, polecamy nasze usługi. Zamów stand reklamowy, a już wkrótce będziesz cieszył się nowym, doskonałym nośnikiem reklamy, który przygotujemy skrupulatnie według Twoich wytycznych.

Zarządzaj plikami cookies