Rollupy reklamowe do zagospodarowania przestrzeni wystawienniczej

Inventini 9 Display 9 Roll-upy reklamowe

Roll-up – sprawdza się

Chcąc zainteresować jak największe grono osób własnymi usługami lub produktami, kolejne firmy sięgają po coraz bardziej nowoczesne formy reklamy. Rozdawanie papierowych ulotek, nagrywanie filmów czy rozwieszanie wielkich billboardów to jedne z częściej wykorzystywanych sposobów na przyciągnięcie nowych klientów. Istnieją jednak sytuacje, w których zdecydowanie lepszym pomysłem jest sięgnięcie po rollup reklamowy.

Dzięki niemu można szybko i łatwo zaaranżować przestrzeń wystawienniczą, by skutecznie, ale jednocześnie też niezbyt nachalnie wyróżnić się z tłumu, co akurat zawsze stanowi dobre połączenie.

Roll-up Light
Roll Up Medium

Duża różnorodność wymiarowa rollupów jedną z ich zalet

Jeżeli nie przepadasz za kalkami z języka angielskiego i wolisz stosować polskie słowa, określając poszczególne przedmioty, pamiętaj, że rollup to nic innego, jak ścianka wystawiennicza. Chętnie sięgają po nią wszystkie firmy, które chcą efektywnie wyeksponować własną ofertę, szczególnie w sytuacji, gdy w danym miejscu obecni są również przedstawiciele innych marek.

Produkowane przez Inventini akcesoria pozwalają osiągnąć zamierzony cel, ponieważ są na tyle duże, że bez problemu można zauważyć je nawet ze znacznej odległości. Nie wszystkie charakteryzują się przy tym jednakową wielkością, co powoduje, że nasi Klienci mogą zamówić najbardziej odpowiedni pod względem gabarytów rollup. Wymiary proponowanych przez nas produktów to nawet ponad dwa metry wysokości i ponad 150 cm szerokości.

Roll Up Medium

Zamów już teraz!

Napisz do nas, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Specyfikacja

81,5 101,5 Specyfikacje Display Rollup Light Reklamowy

Roll-up Light

Wymiary
208 x 81,5 x 32cm
208 x 101,5 x 32cm

Waga
2,3kg – 81,5cm
2,5kg – 101,5cm

81,5 101,5 Specyfikacje Display Rollup Light Reklamowy
86 106 156 Specyfikacje Display Rollup Medium Reklamowy

Roll-up Medium

Wymiary
210,5 x 86 x 28,5cm
210,5 x 106 x 28,5cm
210,5 x 156 x 28,5cm

Waga
3kg – 86cm
3,6kg – 106cm
5kg – 156cm

86 106 156 Specyfikacje Display Rollup Medium Reklamowy
Roll-up - obrót

Ważny jest przy tym fakt, że roll-upy nie ważą na tyle dużo, by transportowanie ich stanowiło problem. Rollupy reklamowe z oferty Inventini (Light, Medium) są także bardzo trwałe, ponieważ powstają przy użyciu aluminium oraz tworzywa sztucznego. Jednostronna grafika montowana jest w kasecie przy pomocy taśmy samoprzylepnej. Co ważne, dzięki wysokiej jakości grafika nie zawija się na bokach.  Z kolei aluminiowa kaseta nadaje się do recyklingu. Do zakupu dołączamy także specjalną torbę, za sprawą której przenoszenie oferowanych ścianek jest wygodniejsze i bardziej estetyczne.

Oferujemy rollupy wykonywane w zgodzie z nowoczesnym wzornictwem

Rollupy reklamowe, których dystrybucję prowadzimy, wyróżnia przede wszystkim nowoczesne wzornictwo I wysoka jakość wykonania. Dzięki temu są w stanie zadowolić nawet wyjątkowo wymagających Klientów. Jeżeli więc poszukujesz sposobu na zaistnienie podczas m.in. targów branżowych bez konieczności krzyczenia do megafonu w celu zwrócenia na siebie uwagi, nasze rollupy na pewno Ci w tym pomogą. W zasadzie nieograniczona dowolność pod względem projektowania wydruków powoduje natomiast, że nie musisz ciągle posługiwać się tą samą ścianką, lecz możesz dostosowywać ją do okoliczności.

Aktualnie obecność ścianek wystawienniczych w czasie trwania różnego typu wydarzeń stanowi już praktycznie standard. Skąd ich ogromna  popularność?  Na pewno jednym z powodów jest łatwość montażu. Dosłownie każdy sobie z tym poradzi: wystarczy jedynie wysunąć wydruk z kasetonu, a następnie umocować za pomocą masztu! Po zakończeniu eventu rollup można równie prędko zdemontować i wyruszyć z nim w dalszą drogę.

Rollup – trwały nośnik reklamowy

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, rollup jest formą reklamy bardzo popularną m.in. ze względu na brak nachalności w przekazywaniu treści. Z drugiej strony każdy może podejść do niego, by spokojnie zapoznać się z komunikatem widocznymi na wydruku, a następnie – w razie potrzeby – poznać więcej szczegółów oferty np. od osób obecnych przy danym stanowisku.

Większość ludzi nie lubi być atakowana komunikatami płynącymi z głośników lub ulotkami wręcz wciskanymi do dłoni. Dlatego właśnie polecamy zakup ścianek wystawienniczych od Inventini, które odbierane są znacznie bardziej przychylnie.

Z rollupów reklamowych można korzystać z nich przez długi czas, należą bowiem do trwałych nośników reklamowych. Najlepiej sprawdzają się jednak w pomieszczeniach zamkniętych.

Sprawne przekazywanie informacji za pomocą rollupów reklamowych

Czy rollup reklamowy to produkt, który rzeczywiście ma służyć wyłącznie zachęcaniu do zapoznania się asortymentem korzystających z niego firm? Niekoniecznie. Tego rodzaju akcesoria często wykorzystywane są także w celach informacyjnych. Wiele osób decyduje się skorzystać z roll-upów, by np. przekazać w sposób graficzny komunikat o godzinach funkcjonowania danego punktu usługowego, o charakterze jego działalności oraz wielu innych czysto technicznych kwestiach.

Z tego powodu oferowane przez nas rollupy spotkać można m.in. w urzędach czy placówkach medycznych. To miejsca, w których każdego dnia pojawia się mnóstwo osób, często poszukujących konkretnych informacji. Wystarczy ustawić w odpowiednim miejscu rollup, aby podstawowe kwestie były dostępne dla wszystkich, a przy tym przekazane w klarowny sposób. Dzięki temu wszystkie działania przebiegają znacznie sprawniej, a przy tym w ciszy, zachowanie której często jest wymagane w różnych placówkach.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości służymy profesjonalnym doradztwem. Warto skontaktować się z nami, aby omówić wszelkie szczegóły. Z chęcią doradzimy najlepsze rozwiązanie. Satysfakcja naszych klientów jest bowiem dla nas priorytetem!

Zarządzaj plikami cookies