pl

Roll-up

Roll-up Reklamowy
/Display/Rollup

Uniwersalny i popularny – rollup reklamowy

Tego nośnika reklamy chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, ale zawsze warto podkreślić jego walory. Rollup reklamowy jest lekki, przenośny, zapewnia dużą powierzchnię dla przekazu, a wachlarz możliwości wykorzystania pozostaje bardzo szeroki.

Roll Up Medium Czarno- Biały
Opis produktuSpecyfikacja
Rollup Reklamowy Szczepimy Się

Reklamowy hit – rollup

Rollup reklamowy już wielokrotnie potwierdził swoją przydatność, jest prawdziwym marketingowym hitem. Zawdzięcza tę pozycję wyjątkowej prostocie. To gładka powierzchnia reklamowa – baner rozwijany – którą możesz wykorzystać praktycznie w dowolny sposób.

Szeroki wachlarz rozmiarów umożliwia dostosowanie do potrzeb w zakresie wielkości grafik i ilości informacji. Dzięki niemu można szybko i łatwo zaaranżować przestrzeń wystawienniczą, by skutecznie, ale jednocześnie też niezbyt nachalnie wyróżnić się z tłumu.

Tego rodzaju dodatki eventowe często wykorzystywane są także w celach informacyjnych. Wiele osób decyduje się skorzystać z rollupów, by np. przekazać w sposób graficzny komunikat o godzinach funkcjonowania danego punktu usługowego, o charakterze jego działalności oraz wielu innych czysto technicznych kwestiach. Z tego powodu oferowane przez nas rollupy spotkać można m.in. w urzędach czy placówkach medycznych.

To miejsca, w których każdego dnia pojawia się mnóstwo osób, często poszukujących konkretnych informacji. Wystarczy ustawić w odpowiednim miejscu rollup, aby podstawowe kwestie były dostępne dla wszystkich, a przy tym przekazane w klarowny sposób. Dzięki temu wszystkie działania przebiegają znacznie sprawniej, a przy tym w ciszy, zachowanie której często jest wymagane w różnych placówkach.

Rollup – dlaczego warto?

Rollupy królują na wszystkich imprezach organizowanych poza siedzibą firmy. Skąd ich ogromna popularność? Na pewno jednym z powodów jest łatwość montażu. Dosłownie każdy sobie z tym poradzi, to przecież nic innego jak baner rozwijany. Wystarczy jedynie wysunąć wydruk z kasetonu, a następnie umocować za pomocą masztu!

Po zakończeniu eventu rollup możesz równie prędko zdemontować i wyruszyć z nim w dalszą drogę. Praktyczna torba ułatwia przenoszenie. W zasadzie nieograniczona dowolność pod względem projektowania wydruków i niski koszt nośnika powoduje natomiast, że nie musisz ciągle posługiwać się tą samą ścianką, lecz możesz dostosowywać ją do okoliczności.

Rollup
Roll Up Light

Inventini – sprawdzony producent rollupów

Dobry rollup musi spełniać 3 podstawowe warunki: być lekki, wytrzymały i estetyczny. Rollupy reklamowe z oferty Inventini (Light, Medium) świetnie łączą te cechy. Konstrukcję rollupów stanowi lekka, aluminiowa kaseta i maszt. Jednostronna grafika – baner zwijany – montowana jest w kasecie przy pomocy taśmy samoprzylepnej. Co ważne, dzięki wysokiej jakości grafika nie załamuje się na bokach.

Nadruk na zwijanym banerze wykonywany jest w technologii druku lateksowego, przy wykorzystaniu tuszy przyjaznych dla środowiska. Także aluminiowa kaseta może mieć swój wkład w ochronę Ziemi – nadaje się do recyklingu. Do zakupu dołączamy specjalną torbę, za sprawą której przenoszenie oferowanych ścianek jest wygodniejsze.

Gdzie rollupy sprawdzą się najlepiej?

Rollupy możesz stosować praktycznie wszędzie. Najlepiej sprawdzają się jednak w pomieszczeniach zamkniętych. Wykorzystaj je podczas:

  • szkoleń i konferencji,
  • spotkań sprzedażowych,
  • targów i wystaw,
  • webinarów.
Rollup Light Oko

Rollup Light

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Waga

Light 80

81,5 cm

208 cm

32 cm

2,3 kg

Light 100

101,5 cm

208 cm

32 cm

2,5 kg

Kasteta Rollup Light
Kaseta Detal Roll Up Light
Maszt Roll Up Light
Torba Rollup Light

Rollup Medium

Szerokość

Wysokość

Głębokość

Waga

Medium 80

86 cm

210,5 cm

28,5 cm

3 kg

Medium 100

106 cm

210,5 cm

28,5 cm

3,6 kg

Medium 150

156 cm

210,5 cm

28,5 cm

5 kg

Rollup Medium Kaseta
Roll Up Medium Kaseta Detal
Roll Up Medium Maszt
Rollup Medium Torba

Zainteresowały Cię nasze roll-upy?

Zapytaj handlowca o szczegóły oferty.

Najważniejsze informacje

Ikona Tkanina Poliestrowa

Baner

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk lateksowy

Ikona Konstrukcja

Konstrukcja aluminiowa

Zapytaj o produkt

Roll-up Light

Roll-up Medium

Nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies