pl

Sofy reklamowe

Sofy Reklamowe

Dla dwojga, dla grupy – dmuchane sofy reklamowe

Jeśli ideą Twojego eventu firmowego jest integracja, sofy z nadrukiem to strzał w marketingową 10. Sofa dmuchana zapewni miejsce do wspólnego wypoczynku czy biesiadowania, a jednocześnie będzie w nienachalny sposób reklamować Twój brand.

Sofy Dmuchane Isometric
Opis produktuSpecyfikacja
Sofa Dmuchana Elektrolux

Wypoczynkowa powierzchnia reklamowa – sofy dmuchane z nadrukiem

Nie od dziś wiadomo, że siedziska doskonale pełnią także funkcję reklamową. Ustawione w „wygodnym” miejscu mebelki przyciągają złaknionych odpoczynku klientów, a jednocześnie w nienachalny sposób zapewniają reklamę marki. Ta sama zasada działa w przypadku naszej sofy, która wręcz została stworzona z myślą o marketingu.

W przypadku dmuchanej kanapy tradycyjnej cała jej powierzchnia, z wyjątkiem dna, może stanowić tło dla przekazu reklamowego. Szczególnie dobrze prezentuje się on na wysokiej podstawie siedziska oraz oparciu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by komunikat marketingowy pojawił się także wprost na miejscu przeznaczonym do siedzenia. Z kolei Sofa U może zostać pokryta grafiką na całej powierzchni, bez wyjątku.

Sofy z nadrukiem – dlaczego warto?

Lekkie, wygodne, łatwe do rozłożenia, przenoszenia i transportowania – oto główne zalety sof reklamowych Pascal. Taki zestaw walorów sprawia, że są idealne na wszelkiego rodzaju eventy na świeżym powietrzu. Dmuchane kanapy Pascal zostały stworzone w dwóch różnych wersjach. Sofa klasyczna to tradycyjne rozwiązanie przypominające meble domowe, wręcz zachęca do wspólnej kawy. Właśnie dlatego możesz ją wykorzystać do rozmów biznesowych.

Z kolei Sofa U to nowoczesny, designerski pomysł, który przyciąga wzrok i zachęca do wypoczynku. Ma kształt podkowy, a zatem umożliwia kontakt wzrokowy osobom, które wybrały ją jako miejsce relaksu. Dobierz odpowiedni kształt sofy, odpowiadający charakterowi Twojej imprezy!

Sofa Dmuchana Sofa U Linz
Sofa Dmuchana Kreuz

Inventini – sprawdzony producent sof reklamowych

Sofy Pascal to produkty bardzo starannie zaprojektowane i wykonane. By uzyskać piękne linie i oczekiwany kształt mebla musieliśmy precyzyjnie dopasować konstrukcję z folii TPU do kroju poszycia. Efekt? Klienci nie mogą uwierzyć, że to meble dmuchane, a nie tradycyjne – tapicerowane. Walory estetyczne sof podkreśla nadruk, który wykonujemy metodą sublimacji. Zapewnia on piękne odwzorowanie kolorów i precyzję grafik, a przy tym jest bezpieczny dla środowiska. Design to jednak nie wszystko, ważna jest również wytrzymałość. Tę gwarantuje mocna tkanina poliestrowa oraz gruby wkład z folii TPU.

Gdzie sofy reklamowe sprawdzą się najlepiej?

Dmuchane sofy Pascal sprawdzą się przede wszystkim podczas wszelkich wydarzeń organizowanych poza stałą siedzibą firmy. Zastosuj je, gdy zechcesz, aby Twoi klienci zaznali chwili przyjemnego relaksu, np. podczas:

  • targów branżowych,
  • eventów na świeżym powietrzu.

Nasze meble wspaniale prezentują się w zestawach – dmuchane sofy i fotele wraz z hockerami i stolikami stanowią ciekawe, kompleksowe rozwiązanie dla stref relaksu.

Sofa Dmuchana Meet & Chill

Szerokość

Głębokość

Wysokość

Wymiary transportowe

Waga

Sofa – kanapa

160 cm

90 cm

75 cm

50 x 40 x 25 cm

6,5 kg

Sofa U

220 cm

185 cm

45 cm

50 x 40 x 25 cm

4 kg

W skład zestawu wchodzi: wkład z folii TPU, poszycie z tkaniny poliestrowej, zestaw naprawczy, torba.

Poznaj modele sof

Sofa tradycyjna

Swoim kształtem Sofa Pascal nawiązuje do tradycyjnych sof tapicerowanych. Można w niej przyjąć wygodną, ale wciąż formalną pozycję, więc możesz ją wykorzystać w trakcie rozmów biznesowych w plenerze. Taki mebel zapewni odpowiednią, elegancką oprawę spotkania na świeżym powietrzu, a jednocześnie jest wyjątkowo prosty do rozłożenia i transportu.

Sofa Reklamowa Kanapa Schlueter

Sofa w kształcie litery U

Sofa U to mebel dmuchany zaprojektowany z myślą o spotkaniach grupowych, o mniej formalnym charakterze. Kształt litery U sprawia, że wszystkie korzystające z siedziska osoby, będą zwrócone twarzą do siebie. Jest to rozwiązanie np. do przeprowadzenia burzy mózgów czy zabaw integracyjnych. Sofę polubią również dzieci.

Sofy Reklamowe Pascal Jeep Kopia

Praktyczne dodatki

Pompka Elektryczna 1300W

Pompka elektryczna 1300 W

Pompka Elektryczna 600 W

Pompka elektryczna 600 W

Pompka Ręczna Żółta

Pompka ręczna

Masz już pomysł na wykorzystanie naszych sof?

Opowiedz nam o nim, a wspólnie zrealizujemy Twoją wizję.

Najważniejsze informacje

Ikona Ilość Osób

Rozstawisz samodzielnie

Ikona Czas Rozkładania

Rozstawisz w ciągu 4 minut

Ikona Narzędzia

Potrzebujesz pompki

Ikona Łatwe Rozkładanie

Łatwe rozkładanie - zerknij do instrukcji

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona TPU

Wkład z folii TPU

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Zapytaj o produkt

Szukasz innych dmuchanych siedzisk?

Poznaj całą linię siedzisk Pascal

Nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies