pl

Namioty gastronomiczne

Namioty Gastronomiczne Hero
/Namioty branżowe/Namioty gastronomiczne

Namioty gastronomiczne – reklama i ochrona

Jedzenie na świeżym powietrzu to niesłychana frajda, lecz czasem pogoda może pokrzyżować szyki. Na taką okoliczność przygotowaliśmy namioty gastronomiczne. Posłużą one zarówno do przygotowania i wydawania smakowitości, jak i zapewnią przyjemny azyl konsumentom.

Namiot cateringowy nie tylko zabezpieczy Ciebie i Twoich gości przed ostrym słońcem, deszczem czy wiatrem, ale również zada szyku Twojej marce. Namioty gastronomiczne Inventini są niczym efektowne banery reklamowe. Możesz im nadać dowolny styl – drewnianej chaty, naturalnej łąki czy stalowej konstrukcji. Dzięki indywidualnym nadrukom efekt będzie smakowity!

Namiot gastronomiczny Sausage
Namioty Gastronomiczne Burger

Namioty cateringowe – na festyn i do ogródka

Dzięki szerokiej ofercie dodatków namioty cateringowe możesz wykorzystać w rozmaity sposób. Te z ladą i półbokiem sprawdzą się jako kioski – punkty do wydawania smakołyków. Jeśli wykorzystasz możliwość umieszczenia okien lub moskitier z roletami, otrzymasz eleganckie miejsce do konsumpcji – świetne w przypadku ogródków letnich. Namioty możesz również łączyć w większe całości – ustawiając kilka w rzędzie i łącząc łącznikami i rynnami.

Namiot gastronomiczny – producent Inventini

Tworzone przez nas namioty cateringowe odznaczają się wysoką jakością i precyzyjnym wykonaniem. Do przygotowania poszycia używamy trwałej tkaniny poliestrowej, dzięki czemu są odporne na szkodliwe działanie promieni słonecznych, deszczu i niskich temperatur. Możesz więc z powodzeniem korzystać z nich o każdej porze roku. Dotyczy to zarówno tkaniny, jak i indywidualnych nadruków. Te drugie wykonujemy w innowacyjnej technice druku cyfrowego sublimacyjnego, dzięki czemu masz pewność, że kolory nie wyblakną, a logo Twojej firmy będzie dobrze widoczne.

Nasze namioty gastronomiczne tworzymy z myślą o tym, żeby służyły Ci przez wiele lat i podczas różnych wydarzeń. Właśnie dlatego zadbaliśmy o to, aby ich transport nie sprawiał najmniejszych problemów. Lekkość namiotów i to, jak mało miejsca zajmują po złożeniu, na pewno się do tego przyczynia. Równie bezproblemowy jest ich montaż – nie potrzebujesz do tego żadnych specjalistycznych narzędzi, ani umiejętności. Namioty reklamowe są gotowe do użycia w kilka minut. Przekonaj się sam!

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona Czas Rozkladania

Szybkie rozkładanie

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies