pl
Pomysły Na Wykorzystanie Kostek Reklamowych

5 pomysłów jak wykorzystać kostki reklamowe?

Kostki reklamowe to bardzo uniwersalne gadżety, które można wykorzystać na różne sposoby. Poznaj kilka nietypowych rozwiązań!

/Blog/5 pomysłów jak wykorzystać kostki reklamowe?

1.Kostka Rubika – inspiracja wszechczasów

Kostka Rubika od lat pozostaje źródłem inspiracji dla wielu marek. Można do niej nawiązać w bardzo różny sposób. Zrobiła to Honda CR-V Hybrid (kostka Rubika jako Ziemia), McDonald’s, PlayStation czy National Geographic (logo na kostce) i wielu innych. Przykładem może być również Port Anaklia, który ułożył kostkę z kontenerów, aby podkreślić znaczenie transportu morskiego dla gospodarki Gruzji.

Taka kostka nie musi być wirtualna czy graficzna (na rysunku) – możesz nadać jej realny kształt. Kostki reklamowe Inventini mogą tworzyć ogromną kostkę Rubika – część ścianek zostanie oznaczona kolorami, jak tradycyjna kostka, a pozostałe możesz wykorzystać do celów reklamowych. To także ciekawy punkt wyjścia do wspólnej zabawy.

Wyobraźmy sobie grę w składanie lub rozkładanie kostki. Celem graczy będzie albo ułożenie tradycyjnej kostki, albo określonego wzoru, który kryje się wewnątrz. Można również pokusić się o inne rozwiązanie – środkowa kostka będzie niczym skarb z nadrukowanym najważniejszym hasłem lub logiem firmy. Taka kostka składa się z 27 elementów.

2. Scrabble 3D – potęga haseł reklamowych

Scrabble od lat inspirują do tworzenia ciekawym kampanii. Napisy z wykorzystaniem charakterystycznych kosteczek zna chyba każdy – dekorują one setki blogów, wpisów w social mediach itp. Ale kto powiedział, że scrabble muszą być płaskie. Naszym zdaniem nic nie stoi na przeszkodzie, by literki pojawiały się na każdym z 6 boków kostki. Oczywiście zasady gry trzeba zmodyfikować, a najwyżej punktowane będą te litery, które tworzą nazwę wydarzenia, firmy lub hasło promocyjne. Ilość elementów może być nieograniczona, ważne jednak, by znalazł się na niej cały zestaw liter potrzebnych do ułożenia kluczowego przesłania. 

 

3. Puzzle – ścianka jak obraz

Tym razem nie chodzi nam o tradycyjne kształty puzzli (z wcięciami i wypustkami), lecz raczej o znaną z dzieciństwa ich uproszczoną wersję – układankę z kostek. To rozwiązanie łatwo przeskalować do większego rozmiaru.

Co ciekawe, najchętniej sięgają po nie placówki kultury lub muzealne. Można na nich umieścić zdjęcia słynnych miejsc lub repliki znanych obrazów. Dzięki temu uczestnicy zabawy skupią się na szczegółach i jeszcze lepiej poznają prezentowane obiekty i arcydzieła. Sami możecie zdecydować, jak wiele kostek będzie tworzyło obraz. Minimalna ilość to dwie, dobra zabawa zaczyna się naszym zdaniem od 9, a potem… sky is the limit.

W analogiczny sposób można także zaprojektować “kostkę Rubika”.

Obraz Z Kostek

4. Story Cubes – kostkowy storytelling i relaks

Znacie na pewno Story Cubes, które wykorzystuje się do opowiadania historii. A może małe kosteczki zastąpić dużymi? Jeszcze ciekawiej będzie, jeśli dostosujesz obrazki na kostkach do potrzeb wydarzenia lub marki.
PS Możesz także stworzyć dużą biurową kostkę antystresową z propozycjami form odpoczynku, która znajdzie się na wyposażeniu firmowej strefy relaksu.

5. Baaardzo duże kostki

Kostki mogą być duże, choć trzeba przyznać, że wtedy również są dość ciężkie i zajmują sporo miejsca w transporcie. Niektórych to jednak wcale nie zniechęca. Przykład poniżej.

Duże Kostki Reklamowe

Nasze kostki reklamowe

Zobacz także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies