pl

Namioty targowe

Namioty Targowe
/Namioty branżowe/Namioty targowe

Namioty targowe – elegancka prezentacja Twoich produktów

Nie od dziś wiadomo, że prezentacja produktów to kluczowy element handlowego sukcesu. Dotyczy to nie tylko sklepów w galerii czy e-commerce, ale także punktów targowych o tymczasowym charakterze. Tu pojawia się przestrzeń dla namiotów targowych, które pozwolą wyeksponować Twoje produkty lub usługi, a jednocześnie zapewnią schronienie przed warunkami atmosferycznymi. Namioty targowe z nadrukiem wyróżnią Twoją firmę spośród tłumu innych sprzedających.

Namiot Targowy MTB
Namiot Targowy Lidl

 Namiot targowy – pozwól się zauważyć

Namioty targowe pełnią nie tylko funkcję praktyczną – chronią, zapewniają miejsce do magazynowania i ekspozycji produktów, stanowią także wyjątkową formę reklamy. Dzięki indywidualnym nadrukom namiot targowy stanie się nośnikiem informacji. Da oczywisty sygnał, kto i co sprzedaje w tym właśnie miejscu. Profesjonalnie przygotowana grafika, sprawia, że Twoje miejsce handlowe przyciąga wzrok i klientów. Wykorzystaj taką przewagę, przygotowując namiot reklamowy na targi, festyny, jarmarki czy inne okolicznościowe imprezy połączone ze sprzedażą. Po namioty targowe sięgają najwięksi gracze!

Namiot na targi od Inventini – praktyczny i wytrzymały

Niezależnie od tego czy wystawiasz swoje stoisko okazjonalnie, czy też codziennie, niezwykle ważna jest praktyczna strona użytkowania namiotu. Naszym zdaniem namiot targowy powinien być lekki, łatwy do przenoszenia, rozkładania i magazynowania, a jednocześnie odporny na warunki atmosferyczne. Namioty targowe od Inventini spełniają wszystkie te wymagania. Są lżejsze od namiotów stalowych, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Jako producent namiotów targowych posiadający wieloletnie doświadczenie jesteśmy tego pewni, więc na konstrukcję PRO udzielamy 3-letniej gwarancji, zaś Premium PRO – 5-letniej.

Namiot łatwo się rozkłada, stąd jego nazwa namiot ekspresowy, wystarczy zaledwie kilka minut. W jego przenoszeniu pomoże Ci praktyczny pokrowiec na stelaż i dach oraz torby na ściany. Namiot targowy Inventini możesz umocować zarówno na podłożu twardym (stosując obciążniki piaskowe lub wodne), jak i na miękki gruncie. W komplecie znajduje się podstawowy zestaw kotwiący. Nadruki wykonujemy metodą sublimacji, co zapewnia nie tylko żywe kolory, trwałość barw, ale także jest bezpieczne dla Ciebie i środowiska. Do druku wykorzystujemy ekologiczne tusze wysokiej klasy.

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona Czas Rozkladania

Szybkie rozkładanie

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Nasze realizacje namiotów targowych

Polecane namioty

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies