Kostki eventowe wykorzystywane są w dowolny sposób, sprawdzają się jako pufy, stoliki, reklama wisząca, ścianki ekspozycyjne lub w dowolny inny sposób. Pod nazwą kostki reklamowe ukrywamy różne kształty i formy wykonane z pianki. Standardowe takie jak eventowe kostki kwadratowe, prostokątne, walce oraz nietypowe formy. Dowolność kształtu oraz rozmiarów które można uzyskać z pianki jest wręcz niewyobrażalna, wystarczy określić co potrzebujesz a resztę zrobimy my. Standardowe wymiary to 40 i 50, jednak dla potrzeb naszych klientów jesteśmy w stanie wykonać kostki handlowe większe bądź jeszcze mniejsze.
Kostki z nadrukami sprawdzają się podczas eventów, imprez targowych, w salonach sprzedaży, restauracjach, pubuch oraz przymierzalniach gdzie szczególnie docenią ją Panowie wyczekujące swoich dam 😉

Alternatywą dla reklamowych puf kostek wykonanych są kostki Yoga Cube

Kolorowe kostki reklamowe z nadrukiem. Wyróżnij się na evencie!

Jesteś organizatorem eventu sportowego? A może szukasz ciekawej formy reklamy zewnętrznej, która wyróżni Cię na tle innych wystawców podczas targów branżowych? Kostki z Twoim firmowym nadrukiem to dokładnie to, czego szukasz! Te oryginalne produkty reklamowe sprawdzą się jako reklama wisząca lub stojąca, ale przede wszystkim jako funkcjonalne siedzisko lub stolik. Twarde, zgrabne i estetyczne pufy-kostki przyciągną uwagę uczestników Twojego wydarzenia i sprawią, że zapamiętają Twoją firmę jako prawdziwego profesjonalistę. Olbrzymią zaletą kostek z nadrukiem jest ich wielofunkcyjność. Pojedyncze egzemplarze mogą tworzyć przyjemną strefę relaksu dla zmęczonych uczestników Twojego wydarzenia, z kolei zestawione w grupę, będą pełnić funkcję puzzli, które po ułożeniu utworzą reklamową ściankę, będącą punktem orientacyjnym na mapie eventu. Brzmi jak dobry sposób na to, aby wyróżnić się z tłumu innych reklamodawców? Masz rację – rzeczywiście tak jest!

Inventini – doświadczony producent kostek i walców reklamowych

W trosce o zadowolenie naszych klientów produkujemy najwyższej jakości kostki reklamowe z nadrukiem wykonywanym ekologiczną techniką druku sublimacyjnego. Każda wyprodukowana przez nas kostka posiada solidną konstrukcję wzmocnioną dzięki specjalistycznej piance tapicerskiej. Dzięki temu rozwiązaniu każda pufa kostka wygląda bardzo estetycznie, jest mocna i wytrzymała, a ponadto przez bardzo długi czas zachowuje swój pierwotny kształt. Podczas produkcji kostek z nadrukiem reklamowym wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały i techniki produkcji. Nasze pufy kostki wykonywane są z pianki tapicerskiej lub styropianu i pokryte wysokiej jakości ekoskórą lub poliestrem. Oferujemy także duży wybór kształtów i rozmiarów. Oprócz typowych kostek o równobocznych ścianach produkujemy także walce reklamowe o okrągłej podstawie. Wygodne pufy reklamowe w połączeniu z Twoim kolorowym nadrukiem będą świetną reklamą Twojej firmy.

Zobacz więcej zdjęć w GALERIIzobacz

Pufy kostki wykonanie

Kostki posiadają konstrukcję opartą na specjalnie utwardzonej piance tapicerskiej zapewniającej im wyjątkową stabilność bądź lżejszym styropianie, wspomaganym pianką tapicerską. Konstrukcja kostek pozwala na długie zachowanie pierwotnego kształtu zapewniając przy tym idealną prezentację grafik na kostkach. Nadruki logotypów i grafik wykonywane są ekologicznym drukiem cyfrowym potwierdzonym certyfikatami. Drukujemy głównie na tkaninach poliestrowych bądź na eko-skórze, która dla zabezpieczenia grafik przed ścieraniem, poddawana jest procesowi laminacji. Najważniejszą zaletą kostek jest ich mobilność, na którą wpływa lekkość, niewielkie rozmiary, przy dużym polu nadruku (od 0,96m2 aż do 2,5m2) oraz możliwość stworzenia dowolnego kształtu.

rozkładanie: 0 sekund

dostawa: 7-10 dni

wystarczy ułożyć w wybranym miejscu i są gotowe do siedzenia

pufy kostki ścianki reklamowe

Kostki reklamowe

STELAŻ pianka tapicerska lub styropian
TKANINA eko-skóra lub poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 2kg -40
2,5kg -50
WYMIARY TRANSPORTOWE 40 x 40 x 40cm
50 x 50 x 50cm

kostki reklamowe

Zapytaj na kiedy może być przygotowany Twój produktzapytaj

prostokaty reklamowe

Prostokąty reklamowe

STELAŻ pianka tapicerska lub styropian
TKANINA poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 4kg -40
5kg -50
WYMIARY TRANSPORTOWE 40 x 40 x 80cm
50 x 50 x 100cm

Walce reklamowe

STELAŻ pianka tapicerska lub styropian
TKANINA eko-skóra lub poliester
NADRUKI ekologiczny druk sublimacyjny
WAGA 1,8kg -40
2,3kg -50
WYMIARY TRANSPORTOWE 40 x 40 x 40cm
50 x 50 x 50cm

kostki reklamowe

Pufy kostki – ścianki eventowe

pufy kostki ścianki reklamowe

Kostki eventowe dają mnóstwo możliwości zastosowania. Pojedynczo sprawdzają się jako wygodne siedzisko, stolik bądź podnóżek. Natomiast w towarzystwie kilku kostek stają się puzzlami które można dowolnie łączyć, ułożyć w ściankę, bądź inny wzór. Wykonujemy ścianki gdzie grafika umieszczona jest z każdej strony wtedy mała kostka reklamowa zamienia się w ogromny nośnik reklamy.
Kostki handlowe idealnie nadają się do połączenia z innymi naszymi produktami. Współgrają w komplecie z fotelami i sofą, jako stolik kawowy, bądź podnóżek.

Jesteśmy w stanie wykonać dowolny kształt. Jedynie co nas ogranicza to własna wyobraźnia.

Masz swój pomysł na nietypowy kształt? Przedstaw go nam a wspólnie dostosujemy rozwiazanie odpowiadające Twojemu pomysłowi.

Produkty które mogą Cię zainteresować

Zainteresowały CIĘ nasze produkty?

CHCESZ dowiedzieć się więcej?

ZAPYTAJ co jeszcze
mamy dla CIEBIE!

KONTAKT