Kostki reklamowe

Inventini 9 Siedziska reklamowe 9 Kostki Reklamowe

Reklama do potęgi trzeciej

Kostki eventowe możesz wykorzystać na wiele sposobów. Sprawdzają się jako pufy, stoliki, reklama wisząca czy ścianki ekspozycyjne. Pod skromną nazwą kostki reklamowe ukrywa się zatem wiele możliwości. Potęguje je dodatkowo szeroka gama rozmiarów i kształtów.

Kostki Reklamowe Isometric

Wygoda, komfort, oryginalność

Kostki reklamowe

Nadruk sublimacyjny lub lateksowy

Wkład z pianki poliuretanowej lub styropianu

Tkanina poliestrowa lub eko-skóra

Zaproś swoich klientów i spraw, aby poczuli się jak u siebie w domu.

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

Inventini – czołowy producent puf reklamowych

Jako czołowy producent puf reklamowych, dokładamy największych starań, aby projektowane przez nas rozwiązania, mogły w pełni odpowiadać indywidualnym oczekiwaniom wszystkich klientów, zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, wiedzy oraz wieloletniego doświadczenia, tworzymy oryginalne pufy reklamowe wspierające działania marketingowe oraz promocyjne firmy.

Wyróżnij się z tłumu

Podobnie jak każdy reklamodawca chcesz, aby Twoi potencjalni klienci Cię zapamiętali. Liczy się dla Ciebie nie tylko to, żeby mówili, ale także to, aby mówili dobrze. Masz dość sztampowych materiałów reklamowych, które nie przynoszą żadnego efektu. Któreś z powyższych twierdzeń pasuje do Ciebie jak ulał? Mamy dla Ciebie propozycję – wyróżnij się, oferując swoim klientom coś więcej niż standardowe usługi i banalną reklamę. Spraw, żeby w Twojej siedzibie lub na stoisku poczuli się tak komfortowo, jak w domu. Jak to zrobić? Odpowiedź jest prosta! Stwórz strefę relaksu dzięki wygodnym pufom reklamowym z kolorowym nadrukiem. Te estetyczne, a zarazem funkcjonalne meble przenośne zwrócą uwagę Twoich potencjalnych klientów i sprawią, że wejdą z Twoją marką w interakcję, tym samym lepiej ją zapamiętując. Pufy reklamowe sprawdzą się przede wszystkim na różnego rodzaju wydarzeniach, w trakcie których każdy uczestnik potrzebuje chwili odpoczynku. Jeśli mu ją dasz, zwiększysz szansę na to, że właśnie ten uczestnik zostanie z Tobą na dłużej!

Wizualizacja 3D

Chcesz zobaczyć, jak będzie wyglądała Twoja kostka reklamowa? Zapytaj o darmową wizualizację!

Pufy kostki – jakość tkwi w ich wykonaniu

Proponujemy kostki o dwóch rodzajach konstrukcji. Pierwsza została oparta na specjalnie utwardzonej piance tapicerskiej, która zapewnia wyjątkową stabilność. Drugie rozwiązanie to lżejszy styropian, wspomagany pianką tapicerską. Konstrukcja kostek pozwala na długie zachowanie pierwotnego kształtu, zapewniając przy tym idealną prezentację grafik. Nadruki logotypów i grafik wykonywane są ekologicznym drukiem cyfrowym, którego jakość potwierdzają certyfikaty. Drukujemy głównie na tkaninach poliestrowych bądź na eko-skórze, która dla zabezpieczenia grafik przed ścieraniem poddawana jest procesowi laminacji. Najważniejszymi zaletami kostek są ich mobilność, na którą wpływa lekkość oraz niewielkie rozmiary, duże pole nadruku (od 0,96m2 aż do 2,5m2) oraz możliwość stworzenia dowolnego kształtu.

Specyfikacja

Wybierz kształt:

Kostki reklamowe

Wymiary transportowe
40 x 40 x 40cm
50 x 50 x 50cm

Waga
2 kg – 40cm
4,3 kg – 50cm

Prostokąty reklamowe

Wymiary transportowe
40 x 40 x 80cm
50 x 50 x 100cm

Waga
4,6 kg – 80cm
8,7 kg – 100cm

Walce reklamowe

Wymiary transportowe
40 x 40 x 40cm
50 x 50 x 50cm

Waga
1,8 kg – 40cm
3,4 kg – 50cm

Masz swoją wizję kostek reklamowych?

Opowiedz nam o niej, a my doradzimy i wspólnymi siłami stworzymy niepowtarzalne kostki.

Inventini – sprawdzony producent puf reklamowych z nadrukiem

Jako doświadczony producent puf z nadrukiem możemy pochwalić się szeregiem zrealizowanych projektów, których wynikiem jest zadowolenie naszych klientów. Dbamy o staranne wykonanie puf, a także szeroki wachlarz możliwości, spośród których możesz wybierać. Produkujemy pufy fotele, pufy sako, a także pufy worki w różnych kolorach i rozmiarach, pokryte wysokiej jakości nadrukiem o bardzo dużej wytrzymałości. Produkowane przez nas pufy z nadrukiem wytwarzane są z ekoskóry oraz poliestru. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś to Ty wybrał materiał, z którego je dla Ciebie zrobimy. Chętnie podejmiemy się nawet najbardziej nietypowych zleceń i stworzymy pufy reklamowe według Twojego pomysłu. Wykonujemy pufy jednokolorowe, jak i te ozdobione wielokolorowym nadrukiem na całej powierzchni – dzięki temu Twoje możliwości promocji są niemal nieograniczone. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim pomyśle, a podpowiemy Ci, w jaki sposób można go ulepszyć i zrealizujemy jego najlepszą wersję!

Gdzie kostki reklamowe sprawdzą się najlepiej?

Kostki reklamowe sprawdzą się podczas każdego eventu – są one bowiem jedną z najbardziej elastycznych form reklamy. Kostki nadają się idealnie na:

  • wystawy, targi branżowe,
  • imprezy sportowe,
  • strefy relaksu,
  • stoiska promocyjne,
  • festiwale i koncerty.
[gwiazdka]

Zobacz nasze przykładowe realizacje: