pl

Namioty administracyjne

Namioty Administracyjne Hero
/Namioty branżowe/Namioty administracyjne

Profesjonalne namioty dla instytucji

Urzędy, organy administracji publicznej i wszelkie inne tego typu instytucje potrzebują odpowiedniej promocji w stopniu nie mniejszym niż komercyjne firmy. Świetną okazją do promowania takiej działalności są różnego rodzaju imprezy plenerowe – uroczystości związane z celebrowaniem świąt państwowych i lokalnych, festyny, dni osiedla i wiele innych. Podczas takich wydarzeń wręcz niezastąpione okażą się namioty firmowe z nadrukiem. Pomogą one w aranżacji przestrzeni i stworzą miejsce do ekspozycji różnego rodzaju broszur i innych materiałów reklamowych. Namioty reklamowe możesz wykorzystać jako stoiska sprzedażowe albo wystawowe – wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Namiot Administracyjny Gmina Bliżyn
Namioty Administracyjne Marki

Indywidualne nadruki

Namioty firmowe są ciekawym środkiem promocji głównie ze względu na nadruki, które możemy na nich umieścić. Mogą je ozdabiać godło, herb, różnego rodzaju logotypy czy inne grafiki związane z działalnością danej instytucji. Nic nie stoi na przeszkodzie, by ściany wykorzystać jak banery informacyjne, np. w celu umieszczenia instrukcji postępowania. W przypadku namiotów stelażowych nadruk możemy wykonać zarówno na zewnętrz, jak i w środku namiotu: na dachu, falbanach i ścianach.

Inventini poleca namioty dla gmin i powiatów

Namioty administracyjne spod szyldu Inventini przydadzą się na wszelkich imprezach organizowanych przez gminy czy powiaty. Charakteryzują się one profesjonalnym wykonaniem i odpornością na wszelkie warunki atmosferyczne. Dzieje się tak za sprawą odpowiednio dobranych materiałów, których używamy do produkcji naszych namiotów.

Do wykonania poszycia wykorzystujemy wytrzymały, impregnowany poliester. Stanowi on również doskonałą bazę do wykonania nadruków. Dzięki zastosowaniu technologii druku cyfrowego – sublimacyjnego wszystkie elementy graficzne są precyzyjnie odzwierciedlone, a kolory żywe i trwałe.

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona Czas Rozkladania

Szybkie rozkładanie

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Co oprócz namiotów stelażowych?

Samorządy i instytucje państwowe najchętniej wybierają:

Nie znalazłeś na stronie wszystkiego, czego potrzebujesz?

Nic nie szkodzi. Zamówimy dla Ciebie potrzebne produkty i dostarczymy wraz z resztą zamówienia. Inne sprawy do rozwiązania? Nie krępuj się, dzwoń! Wszystko wspólnie omówimy.

Nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies