×

Wypełnij formularz odpowiemy w 15 minut

Doradca klienta

Dorota Kozieł

+48 531 146 005

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

Siedziska reklamowe

Siedziska reklamowe

Siedziska reklamowe to określenie całej gamy produktów, nietypowych nośników reklamy które można w pełni spersonalizować. Swoją strefę relaksu możesz wyposażyć w wygodne pufy i fotele, kostki i walce, krzesła i leżaki oraz całe zestawy mebli tapicerowanych czyli sofy, fotel oraz stoliki.

Chcesz zaprosić swoich klientów i sprawić aby poczuli się jak w domu? Zaprojektujmy Twoją własną strefę relaksu!

A jeżeli potrzebujesz czegoś unikalnego to zaprojektujemy siedzisko dedykowane specjalnie dla Ciebie. Siedziska reklamowe można wykorzystać wewnątrz pomieszczeń oraz na imprezach outdoorowych. Dzięki możliwości umieszczenia swojego logotypu skutecznie wyróżnisz się na tle konkurencji.

Leżaki reklamowe

Nie wiesz, jak zachęcić klientów, aby odwiedzili stoisko podczas targów? Musisz nie tylko wyróżniać się na tle konkurencji, ale zaproponować coś więcej. Leżaki reklamowe są zaproszeniem dla klienta do zatrzymania się przy ofercie promocyjnej oraz okazją do rozpoczęcia rozmowy. Na leżakach można umieścić logo lub inny nadruk kojarzony z marką.

Krzesła reklamowe

Krzesła reklamowe oferowane przez firmę Inventini powstają z bardzo dobrych jakościowo materiałów. Dzięki temu każdy nadruk kojarzony z marką będzie się dobrze prezentować na tym gadżecie. Ponadto krzesła są nowoczesnym narzędziem służącym do reklamowania. Można je wykorzystać w plenerze, biurze bądź innym miejscu, według bieżących potrzeb.

Pufy reklamowe

Szukasz nowoczesnych i niekonwencjonalnych narzędzi do promowania własnej marki. Nie chcesz korzystać z tradycyjnych ulotek? Dobrym pomysłem na reklamę będą pufy reklamowe. Firma Inventini zapewnia gadżety tylko wysokiej jakości, na których logo firmy będzie estetycznie wyeksponowane.

Siedziska reklamowe – miejsce relaksu z Twoim nadrukiem

Potrzebujesz oryginalnej reklamy dla Twojej firmy, usługi lub produktu? Siedziska reklamowe to Twój strzał w dziesiątkę! Tego rodzaju reklama jest nie tylko estetyczna, ale także bardzo praktyczna. Wystarczy, że rozłożysz leżaki i pufy ze swoim logotypem w dowolnym miejscu, a ludzie sami zaczną wchodzić z nimi w interakcje i kojarzyć Twoją firmę z czymś miłym i przyjemnym. Przekonaj się sam, to naprawdę działa!

Stwórz strefę relaksu, wypełnij siedziskami reklamowymi salę konferencyjną lub ustaw je na trawie w parku podczas wydarzenia sportowego i spraw, że Twoi klienci poczują się ważni i docenieni. Siedziska eventowe sprawdzą się zarówno jako reklama outdoorowa, jak i skuteczny nośnik reklamowych treści w każdym wnętrzu. Wystarczy, że wybierzesz kształt, kolor i nadruk, a my dopilnujemy, aby Twoje krzesła i pufy wyglądały estetycznie, były wygodne i przykuwały uwagę uczestników wydarzenia, a nawet przypadkowych przechodniów. Satysfakcja gwarantowana!

Kostki reklamowe

Kostki reklamowe mają wiele zastosowań. Wykorzystywane są jako pufy, stoliki, reklama wisząca czy ścianki ekspozycyjne. Są to nowoczesne gadżety stanowiące ciekawą alternatywę dla tradycyjnych materiałów promocyjnych. Pufy wykonane są z dobrych jakościowo materiałów i zapewniają właściwe wyeksponowanie logotypu marki.

Kostki Yoga Cube

Kostki Yoga Cube wykonane są z dobrej jakości materiałów, dzięki czemu logo firmy zostaje na nich estetycznie wyeksponowane. Poza funkcją reklamową kostki spełniają również funkcję użytkową. Wykorzystywane są w różnych celach, jako puf, stolik, schowek czy miejsce ekspozycji. Doskonale sprawdzają się na różnych eventach organizowanych w plenerze.

Inventini – doświadczony producent siedzisk reklamowych

Zadbaj o spójną i skuteczną identyfikację wizualną swojej firmy razem z nami! Jesteśmy doświadczonym producentem siedzisk reklamowych i innych materiałów marketingowych, dlatego warto nam zaufać. Stworzymy dla Ciebie wygodne i solidne leżaki reklamowe, pufy, kostki, a nawet krzesełka reżyserskie, sofy i fotele. Rozbudowana oferta kształtów, wzorów i kolorów sprawi, że na pewno znajdziesz u nas coś dla siebie.

Podczas realizacji każdego zamówienia dbamy o jakość i solidne wykonanie. Wykorzystujemy odporne na uszkodzenia materiały, a także wysokiej jakości druk, który gwarantuje Ci idealne odwzorowanie barw oraz wysoką wytrzymałość na ścieranie i blaknięcie. Twoje zamówienie zrealizujemy szybko i sprawnie, a przed jego wykonaniem stworzymy dla Ciebie projekt graficzny i wizualizację, dzięki której będziesz miał pewność, że efekt końcowy na pewno Cię zadowoli.