pl

Namioty techniczne

Namioty Techniczne Hero
/Namioty branżowe/Namioty techniczne

Namioty techniczne – dla specjalistów

Wiele prac o serwisowym czy specjalistycznym charakterze odbywa się na zewnątrz, poza budynkami. Wtedy pojawia się konieczność zapewnienia odpowiednich warunków pracy, a zabezpieczania potrzebują nie tylko pracownicy, ale także narzędzia i sprzęt. Namioty techniczne to sprawdzony i, co najważniejsze, prosty sposób na realizację tych celów. Chronią przed ostrym słońcem, chłodem, deszczem czy wiatrem i można je ustawić praktycznie wszędzie.

Namioty robocze docenią zwłaszcza przedstawiciele branży budowlanej czy serwisanci instalacji. Na Twoje życzenie możemy umieścić na namiotach nadruki, które skutecznie będą realizować funkcję marketingową – to świetny sposób na reklamę dla deweloperów oraz firm budowlanych czy naprawczych.

Namiot Serwisowy Rotex
Namiot Serwisowy Kme

Namiot serwisowy – przenośne centrum obsługi

Namiot serwisowy to instalacja przydatna nie tylko podczas prac awaryjnych na terenie miasta, ale także niezbędny składnik niektórych wydarzeń. Mowa tu oczywiście o rajdach: rowerowych, samochodowych czy motorowych. Wówczas niemal każda ekipa potrzebuje miejsca, w którym może błyskawicznie przeprowadzić niezbędne naprawy. Kluczowy pozostaje przy tym fakt, żeby było to miejsce spokojniejsze: osłonięte, suche. W roli namiotów serwisowych idealnie sprawdzają się zarówno namioty ekspresowe, jak i namioty stałociśnieniowe.

Namiot roboczy – producent Inventini

Namioty reklamowe do zadań specjalnych, jakimi na pewno są wszelkiego rodzaju prace budowlane i konstrukcyjne, muszą cechować się wysoką jakością i wytrzymałością. W Inventini doskonale rozumiemy te potrzeby, dlatego do produkcji namiotów roboczych wykorzystujemy materiały odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Mocna, impregnowana tkanina poliestrowa sprawia, że namiotom nie straszne ani nadmierne nasłonecznienie, ani opady deszczu, ani nawet niskie temperatury. Co więcej, poszycia mogą zostać wykonane z materiału spełniającego normy trudnopalności B1.

Ale namioty to nie tylko poszycie, to przede wszystkim konstrukcja. W przypadku namiotów stelażowych Inventini jest ona wykonana z lekkiego aluminium, a w przypadku namiotów stałociśnieniowych – z mocniejszej folii TPU. To oczywiste, że namioty są instalacją tymczasową – dlatego zadbaliśmy o to, abyś mógł je w łatwy sposób transportować w różne miejsca. Także rozkładanie namiotów nie przysporzy żadnych trudności – to na pewno prostsze niż prace, które będą się odbywać pod ich osłoną. Ustawienie namiotu roboczego zajmuje od kilku do kilkunastu minut, pamiętaj jednak, by później prawidłowo go zamocować.

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona Czas Rozkladania

Szybkie rozkładanie

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Zobacz nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies