Totemy reklamowe

Inventini 9 Display 9 Totemy reklamowe

Totemy reklamowe – zamiast szyldu

Totem reklamowy to nośnik, który jak sama nazwa wskazuje, ma na celu wyeksponowanie faktu, że właśnie tu znajduje się dana marka. Pełni on zatem podobną rolę jak szyld reklamowy, lecz umieszczony na ziemi. Odpowiednia wysokość naszych nośników sprawia, że znajdą się one dokładnie na wysokości wzroku. Twój klient nie musi zadzierać głowy, aby zauważyć Twoją firmę. Wykorzystaj tę przewagę!

Totem reklamowy kawiarnia
Totem reklamowy z oświetleniem

Liczy się pomysł – nasz projekt

Słup – totem reklamowy Inventini to nasz własny produkt, który powstał na bazie doświadczeń z rajdami samochodowymi. Ich organizatorzy chcieli w prosty i elegancki sposób oznaczyć miejsca przeznaczone dla poszczególnych ekip. Do tego celu wybrali właśnie formę totemu. Dlaczego, bo poszukiwali nośnika lekkiego, łatwego w montażu, niezbyt dużego, a jednocześnie widocznego z daleka. Projektując nasz totem, kierowaliśmy się właśnie tymi przesłankami. A ponieważ produkt miał być wykorzystywany na zewnątrz, dodatkowo zadbaliśmy, by był odporniejszy na warunki atmosferyczne.

Totem reklamowy z oświetleniem

Darmowy projekt 3D Twojego totemu

Skontaktuj się z doradcą klienta Inventini i otrzymaj gratisową wizualizację 3D Twojego totemu reklamowego.

Specyfikacja

Totem reklamowy wymiary

Totem reklamowy

Wymiary
50x50x207 cm

Wymiary transportowe
50x50x25 cm
200x10x10 cm
 

Waga
14 kg

Totem reklamowy wymiary
Totem reklamowy wizualizacja 360

Totem reklamowy – jak jest zbudowany?

Totem reklamowy Inventini posiada solidną, trwałą konstrukcję. Podstawę stanowi skrzynka ze sklejki drewnianej. To swoista baza całego totemu, gdyż do niej przymocowane jest oświetlenie z zasilaniem oraz konstrukcja nośna grafiki – składany aluminiowy szkielet. Całość jest wyjątkowo prosta w montażu i łatwa do transportowania. Produkt wyposażony jest w wygodne torby do przenoszenia.

Możliwości reklamowe totemu

Każdy element naszego totemu wykonany z tkaniny daje możliwość zamieszczenia przekazu reklamowego. Dotyczy to zarówno bazy, jak i głównej części nośnika. W sumie do dyspozycji jest ponad 3m2 dobrze wyeksponowanej powierzchni. Wysokiej jakości nadruk wykonany metodą sublimacji pozwala na realizację nawet najbardziej oryginalnych projektów, a oświetlenie LED dodatkowo wzmocni efekt wizualny. Co więcej, poszycie totemu stanowi niezależny element, więc można je wymieniać na takie, które jest w danej chwili potrzebne.

Ważne informacje

ikona liczba osób

Rozstawisz samodzielnie

ikona czas montażu

Rozłożysz w ciągu 10 minut

ikona narzędzia do montażu

Nie potrzebujesz żadnych narzędzi

Tkanina poliestrowa

Druk sublimacyjny

ikona23-01

Oświetlenie LED

ikona11-01

Dbamy o środowisko

Zarządzaj plikami cookies