pl

Flagi reklamowe

Flagi Reklamowe
/Display/Flagi reklamowe

Flagi reklamowe – widoczne i ekonomiczne

Flagi reklamowe z nadrukiem to lekki i ekonomiczny gadżet reklamowy, który przyciąga uwagę ruchem i grafiką. Swą niesłabnącą popularność zawdzięczają temu, że są efektowne, mobilne, a jednocześnie zapewniają dużą powierzchnię reklamową. Sprawdzą się na targach, imprezach i wydarzeniach, jako idealny sposób promocji firmy zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniach.

Flagi reklamowe na zamówienie to rozwiązanie na wskroś praktyczne, jeden elastyczny maszt pozwala na wykorzystanie różnych kształtów flag. Co więcej, konstrukcja umożliwia szybkie złożenie i rozłożenie flagi z logo. To obecnie jednej z najbardziej efektywnych i efektownych sposobów na przyciągającą oko reklamę. Sprawdź, jakie fagi z nadrukiem w dowolnym rozmiarze możesz zamówić u nas i co wyróżnia nas na tle konkurencji!

Flagi reklamowe Isometric
Opis produktuSpecyfikacja
Flagi Reklamowe Fagi Windery Decathlon

Flaga reklamowa z masztem – reklama w ruchu

Ruch przyciąga ludzką uwagę, a flaga reklamowa doskonale wykorzystuje ten fakt. Wręcz instynktownie spoglądamy w kierunku łopoczącego na wietrze materiału. Teraz wystarczy już tylko intrygująca grafika i pierwszy krok w marketingu został wykonany – komunikat dotarł do adresata.

Inną, nomen omen, olbrzymią zaletą firmowych flag reklamowych jest to, że są naprawdę okazałe. Standardowe gadżety tego typu mogą osiągnąć wysokość nawet 400 centymetrów! Oznacza to, że Twoje flagi reklamowe będą czytelne z daleka, bo otrzymujesz dużą przestrzenią reklamową, na której możesz umieścić dowolny nadruk i wyeksponować swoje logo, hasło reklamowe oraz firmowe kolory.

W standardzie oferujemy flagi reklamowe z masztem w różnych rozmiarach M, L i XL, w kształcie łezki (flagi drop) i skrzydła (windery reklamowe, beachflagi). Jeżeli jednak to za mało, stworzymy dla Ciebie coś naprawdę oryginalnego, np. replikę Twojego produktu czy żagle reklamowe praktycznie w dowolnym rozmiarze. Specjalna flaga z logo na zamówienie? Producent Inventini z przyjemnością podejmie się realizacji zadania!

Flaga firmowa – dlaczego warto?

Flaga reklamowa z masztem to sprytne i bezproblemowe w użytkowaniu rozwiązanie. Jest bardzo lekka, a jednocześnie wytrzymała, więc możesz przenosić z miejsca na miejsce wiele takich gadżetów jednocześnie. Każdy elastyczny maszt – niezależnie od rozmiaru – wykorzystasz do flagi dowolnego kształtu. Pasuje on zarówno do flagi typu winder (flagi beach), jak i do flagi typu łezka (flagi drop). Składanie flagi jest tak proste i instynktowne, że nawet nie wymaga instrukcji. Wystarczy, że nasuniesz na siebie części stelaża, wsuniesz maszt w tunel flagi, jeszcze tylko zaczep gumkę i gotowe.

Flagi firmowe wymagają mocowania – różnych rozwiązań dostosowanych do sytuacji. W naszej ofercie znajdziesz wiele praktycznych propozycji – podstawy stalowe, krzyżowe, stopy wbijane do gruntu, uchwyty mocowane do namiotu. Podstawę flagi z logo możesz również dociążyć za pomocą obciążnika wodnego, który dodatkowo zabezpieczy flagę firmową przed przewróceniem. Szeroki wybór mocowań i akcesoriów sprawia, że liczba miejsc, w których zastosujesz flagę rośnie w zawrotnym tempie.

Flaga Reklamowa Inventini
Flagi Reklamowe I Leżaki Reklamowe

Flagi reklamowe – producent

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, a naszą pracę wyróżnia dbałość o każdy szczegół nawet niewielkiego zamówienia. Zabiegamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni, zarówno z jakości grafiki, wydruku, szycia, jak i całościowego efektu. Autorski system zarządzania produkcją pozwala nam sprawować kontrolę nad każdym etapem powstawania flagi firmowej. Co więcej, Ty również otrzymujesz na bieżąco informacje o kolejnych etapach produkcji, na których znajdują się twoje flagi reklamowe. Producent Inventini stawia na bezproblemową obsługę klienta.

Do produkcji naszych flag z nadrukiem oraz innych materiałów reklamowych używamy wyłącznie sprawdzonych materiałów oraz technik produkcji. Flagi reklamowe z masztem, które Ci oferujemy, wykonywane są z aluminium, włókna szklanego, a także poliestru. Flagi targowe szyjemy z wysokiej jakości, trwałej tkaniny poliestrowej o grubości 110 g/m2 z bardzo wysokim przebiciem, dzięki czemu grafika widoczna jest z każdej strony. Nasze flagi można prać i prasować. Do wydruku Twojego logo lub innego, wybranego przez Ciebie wzoru, stosujemy ekologiczny druk sublimacyjny, który jest nie tylko opcją trwałą, ale także przyjazną dla środowiska. Żywe kolory i precyzyjne detale będą się prezentować efektowanie i przyciągną uwagę klientów! Jakość materiałów zapewnia im wytrzymałość oraz odporność na warunki pogodowe.

Gdzie flaga sprawdzi się najlepiej?

Flagi reklamowe to doskonałe rozwiązanie marketingowe podczas wszelkiego rodzaju eventów oraz jako szyld przed siedzibą firmy. Stosuj je podczas:

  • zawodów sportowych – dla podkreślenia uroczystego charakteru mety lub wyznaczenia trasy,
  • pikników, spotkań zwłaszcza na plaży, gdzie zapewnią wakacyjny klimat,
  • przed siedzibą swojej firmy.

Flagi reklamowe z logo doskonale komponują się z innymi dodatkami eventowymi, jak banda reklamowa czy płotki reklamowe.

Flagi Reklamowe Flagi Drop Barvam

Szerokość

Wysokość całości

Wysokość flagi

Waga

Flaga Winder M

60 cm

260 cm

220 cm

0,6 kg

Flaga Winder L

70 cm

310 cm

270 cm

0,75 kg

Flaga Winder XL

80 cm

400 cm

360 cm

1 kg

Flaga Drop M

60 cm

230 cm

190 cm

0,5 kg

Flaga Drop L

70 cm

280 cm

240 cm

0,7 kg

Flaga Drop XL

80 cm

370 cm

330 cm

0,9 kg

W skład zestawu wchodzi: maszt, flaga, pokrowiec na maszt.

Maszt Flagi Składanie
Maszt Flagi Składanie
Zakończenie Masztu Flagi
Masz flagi

Poznaj modele flag

Flaga beach – winder reklamowy

Flaga winder przypomina kształtem wydłużone ptasie skrzydło, przez co zapewnia sporo przestrzeni do reklamowego wykorzystania. Obok logo i hasła na tego typu fladze reklamowej możesz umieścić także dodatkowe elementy graficzne, nawet zdjęcie.

Flagi Reklamowe Beach Diłaj

Flaga drop – flaga z logo

Flaga w kształcie łezki przyciąga uwagę dzięki intrygującemu kształtowi. Jest to jednak kształt wymagający uwagi podczas projektowania, gdyż przestrzeń mocno się zwęża. Z tego powodu na tego typu fladze najlepiej wyeksponować niewiele elementów – np. tylko logo.

Flagi Reklamowe Urban

Flaga na zamówienie

Jeśli potrzebujesz nietypowego rozmiaru, specjalnego masztu czy mocowania –  zapytaj! Chętnie poznamy Twoją wizję i zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie. U nas możesz zamówić flagi „na metry”.

Flagi Reklamowe Na Zamówienie Z Metra

Zapytaj o produkt

Masz pomysł na flagę z Twoim nadrukiem?

Opowiedz nam o nim.

Praktyczne dodatki

Podstawa krzyżowa do flagi

Podstawa krzyżowa

Podstawa Kwadratowa

Podstawa stalowa kwadratowa

Rotator

Rotator

Stopa Wbijana

Stopa wbijana z rotatorem

Uchwyt Do Flagi

Uchwyt do flagi (mocowanie do namiotu stelażowego)

Obciążnik Do Flagi

Obciążnik na podstawy flagi

Najważniejsze informacje

Ikona Ilość Osób

Rozstawisz samodzielnie

Ikona Czas Rozkładania

Rozstawisz w ciągu 2 minut

Ikona Narzędzia

Nie potrzebujesz żadnych narzędzi

Ikona Bardzo Łatwe Rozkładanie

Bardzo łatwe rozkładanie

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona Konstrukcja

Konstrukcja z aluminium i włókna szklanego

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Flagi reklamowe - najczęściej zadawane pytania

Jak wygląda flaga z drugiej strony?

Flagi reklamowe drukowane są jednostronnie, a ponieważ zostały wykonane z lekkiego poliestru o gramaturze około 110 g/m2, kolor nadruku widoczny jest także z drugiej strony. To tzw. przebicie. Druga strona flagi stanowi jednocześnie lustrzane odbicie strony z nadrukiem. Nadruki w Inventini charakteryzują się wysokim przebiciem, stąd kolory po „drugiej stronie” są wyraźne, ale jaśniejsze niż po stronie z nadrukiem.

Czy flaga reklamowa ma swoją torbę transportową?

Każdy maszt ma własny pokrowiec, dzięki czemu łatwiej zachowasz porządek i nie zgubisz elementów masztu. Jako opcja dodatkowa dostępna jest również torba z uchwytami, w której zmieścisz zarówno maszt, jak i samą flagę (materiał).

Czy mogę zmodyfikować wygląd swojej flagi reklamowej?

Oczywiście wygląd flag reklamowych możesz zmodyfikować. Dysponujemy własną szwalnią, dzięki czemu możemy przygotować dowolną flagę na specjalne zamówienie. Modyfikacji można poddać także kształt flagi do standardowych masztów – np. zaokrąglić dół flagi Winder.

Z czego zrobiony jest maszt flagi reklamowej?

Maszt flagi reklamowej zrobiony jest w większości z dwóch materiałów: aluminium i włókna szklanego, i składa się z kilku części (ich ilość jest uzależniona od wielkości flagi). Dolną cześć stanowi rurka aluminiowa, pozostałe zostały wykonane z włókna szklanego. Włókno szklane jest elastyczne, dzięki czemu maszt wygina się, gdy zostanie na niego nałożona flaga – materiał. Zgodnie z kształtem materiału przyjmuje on kształt odpowiedni dla flagi drop lub flagi beach. Szczyt masztu ma zabezpieczenie, które uniemożliwia rozdarcie zakończenia tunelu flagi. Maszt składasz, wsuwając jeden element w kolejny – od najgrubszego, do najcieńszego.

Jaką metodą zadrukowane są flagi?

Flagi firmowe drukowane są metodą sublimacji na białym materiale poliestrowym. Metoda ta polega na tym, że najpierw nadruk wykonywany jest na papierze tzw. transferowym czy sublimacyjnym, a następnie za pomocą prasy/kalandra przenoszony na materiał. Ponieważ materiał jest stosunkowo cienki, tusz widoczny jest także z drugiej strony, jest to tzw. przebicie. Dzięki temu nadruk pozostaje czytelny z obu stron.

Czy flaga nie będzie się owijała wokół masztu?

Kształt flag beach i drop uniemożliwia owijanie się flagi wokół masztu. Materiał flagi drop jest napięty na całej powierzchni, więc flaga nie może się zawinąć. Z kolei w przypadku flag beach luźny dół flagi jest zbyt wąski, by flaga owinęła maszt i pozostała na dłużej w tej pozycji.

Czy flagi mogą być użytkowane podczas wietrznej pogody?

Flagi mogą być użytkowane podczas umiarkowanego wiatru (4 w skali Beauforta). Przy większym wietrze, trzeba je bezwzględnie złożyć. Warto w tym miejscu poczynić jednak pewne rozróżnienie. Czym innym jest wytrzymałość masztu i flagi (materiału), a czym innym mocowania. Aby flaga nie uległa zniszczeniu nawet przy umiarkowanym wietrze, musi być prawidłowo zabezpieczona przed przewróceniem.

Jak usuwać zabrudzenia z flag reklamowych?

Flaga reklamowa – czyszczenie

Flagi reklamowe są bardzo proste w czyszczeniu. Niewielkie zabrudzenia możesz usunąć za pomocą gąbki lub szmatki z środkiem przeznaczonym do tkanin. Następnie wypłucz detergent i gotowe. Oczywiście, flagę możesz także wyprać – najlepiej ręcznie lub w programie do prania ręcznego, w temperaturze 40 stopni Celsjusza. Nie obawiaj się, pranie nie szkodzi kolorom na fladze. Pierz flagi regularnie. Jeśli znajdują się na zewnątrz, pierz je co trzy tygodnie. Pamiętaj, że jeśli flaga nie będzie długo prana i mocno się wybrudzi, możesz nie usunąć w całości zabrudzeń.

Flag nie należy suszyć w suszarce bębnowej czy wirować. Po lekkim odciśnięciu, najlepiej nałożyć ją na maszt, by wyschła w stanie rozwieszonym. Jeśli po takim wysuszeniu flaga mimo wszystko będzie wymagała prasowania, zrób to żelazkiem ustawionym na niską temperaturę (jedna kropka).

Flag nie należy czyścić chemicznie, ani z użyciem wybielaczy. Stosuj się zawsze do zaleceń z metki pielęgnacyjnej!

Jak dbać o flagę reklamową?

Flagi reklamowe – bieżące użytkowanie

Podczas codziennego użytkowania flagi reklamowej musisz zadbać o kilka prostych kwestii. Po pierwsze, flaga powinna być dobrze umocowana. Skorzystaj w tym celu z proponowanych przez nas rozwiązań takich jak: podstawa krzyżowa, podstawa kwadratowa, holder do flagi mocowany do namiotu, stopa wbijana lub wkręcana. Prawidłowe zastosowanie tych dodatków pozwoli chronić flagę przed przewróceniem. Tymczasem to właśnie z powodu upadku na ziemię flaga może się wybrudzić, podrzeć lub uszkodzić swój maszt.

Po drugie, nie korzystaj z flagi przy dużym wietrze – może to prowadzić do złamania masztu lub rozerwania materiału.

Po trzecie, regularnie sprawdzaj stan flagi. Niewielkie uszkodzenie materiału można łatwo naprawić (zszyć), jednak pozostawione bez reakcji, będzie się powiększać.

Po czwarte, czyść lub wypierz flagę, gdy ulegnie zabrudzeniu. Jak to zrobić? Przeczytaj wpis: Jak usuwać zabrudzenia z flag reklamowych – flagi reklamowe czyszczenie.

Po piąte, flaga nie powinna dotykać innych elementów – ścian, rynien, słupów, linii. Ustaw ją tak, by miała możliwość rotacji.

Flagi reklamowe – przechowywanie

Podczas przechowywania chroń swoją flagę przed wilgocią i zabrudzeniem. Przyda się w tym celu torba, którą możesz u nas dodatkowo zakupić. Przed schowaniem flagi do torby wyczyść ją i dobrze wysusz. Jeśli nie masz takiej torby, maszt pozostaw w oryginalnym pokrowcu, a flagę przechowuj tak jak każdy inny materiał. Możesz wykorzystać materiałową siatkę, worek foliowy, kartonik lub po prostu schować do szafy.

Flagi reklamowe konserwacja

Flagi reklamowe z masztem nie wymagają specjalnej konserwacji. Wykonany z aluminium i włókna szklanego maszt jest odporny na rdzę. Z kolei sposobem na utrzymanie materiału flagi w eleganckim stanie jest regularne pranie i niedopuszczenie do nadmiernych zabrudzeń. Stosuj się zawsze do zaleceń z metki pielęgnacyjnej!

Ile kosztuje flaga reklamowa?

Na cenę flagi reklamowej składa się koszt masztu i samej flagi (tj. materiału z nadrukiem). To jeden z najtańszych nośników reklamowych, a ceny są zróżnicowane z uwagi na wielkość i ilość zamówionych sztuk. Przy małym zamówieniu (do 6 sztuk) rozpoczynają się od stu kilkudziesięciu złotych.

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies