pl

Namioty eventowe – namioty na festyn

Namioty Eventowe Hero
/Namioty branżowe/Namioty eventowe

Namioty eventowe – na każde wydarzenie

Pojęcie namioty eventowe jest niesłychanie pojemne, bo przecież samo słowo event może oznaczać wiele różnego rodzaju imprez. W Inventini proponujemy szeroką gamę namiotów eventowych z nadrukiem, które możesz wykorzystać podczas wystaw, targów, festynów, festiwali czy innych imprez plenerowych. To co je wyróżnia – bez względu na wybrany model – to staranne wykonanie i łatwość użytkowania.

Namioty eventowe sprawią również, że przestrzeń imprez plenerowych będzie wyglądać atrakcyjnie. Po pierwsze, pomogą w jej uporządkowaniu, a po drugie, będą tworzyć ciekawą ozdobę każdego wydarzenia. Na namiotach śmiało można umieszczać różnego rodzaju nadruki – na przykład logo firmy lub inną grafikę związaną z jej działalnością. Wykorzystanie go do promocji swojej marki lub podziękowania sponsorom to idealne rozwiązanie.

Namiot Startent Różowy Noc
Namiot Festynowy Nadleśnictwo Bielsk

Namiot festynowy – namiot na lokalne spotkania

Jeśli potrzebujesz wielofunkcyjnego lekkiego namiotu na różne spotkania, namiot ekspresowy to doskonałe rozwiązanie. Świetnie sprawdzi się jako namiot festynowy. Jego konstrukcja zapewnia wygodne użytkowanie: składanie, rozkładanie, przenoszenie i magazynowanie, a poszycie umożliwia stworzenie indywidualnej, dopasowanej do Ciebie reklamy. Wszystkie elementy poszycia: dach, falbana, ściany mogą stać się Twoimi banerami reklamowymi. Co więcej, nadruk możemy wykonać z obu stron!

Namiot wystawowy – pokaż się innym podczas wystaw i targów branżowych

Wystawy i imprezy branżowe wymagają szczególnie starannej oprawy. Twoje stoisko powinno przyciągać uwagę z daleka. Jeśli prezentacja odbywa się na świeżym powietrzu, warto sięgnąć po efektowny namiot wystawowy, na przykład intrygujący namiot stałociśnieniowy Pascal lub imponujący posturą namiot wentylatorowy Fan. Takie dmuchane namioty wystawowe zapewniają wyjątkowy efekt – budzą zaciekawienie, zarówno kształtem, jak i nadrukami. Dodatkowo, ich montaż i demontaż jest bardzo prosty, więc nie wymagają specjalistycznej obsługi.

Namiot Wystawowy Uniwersytet Adama Mickiewicza
Namiot Imprezowy Startent Scena

Wybierz namiot eventowy i postaw na gwiazdę imprez

Nowoczesne namioty imprezowe muszą być po pierwsze przenośnie, po drugie obszerne. Powinny pomieścić tłum osób spragnionych dobrej zabawy lub wręcz przeciwnie – chwili odpoczynku. W tej roli warto obsadzić naszą gwiazdę: namiot Startent. Jego strzelista konstrukcja zapewnia wiele miejsca i jednocześnie wrażenie przestrzenności. Co więcej, w zależności od potrzeb, jest także dostępna w kilku wariantach: z jednym, dwoma lub trzema masztami oraz jako namiot imprezowy typu scena.

 

 Namioty festynowe i eventowe od Inventini

Jako wieloletni producent namiotów eventowych, dbamy o staranne wykonanie i dobór materiałów. W pierwszej kolejności zależy nam, by użytkowanie naszych produktów było bezproblemowe, a to oznacza trwałość i praktyczne, sprytne rozwiązania. Poszycie wykonujemy z wysokiej jakości tkaniny poliestrowej, która została dodatkowo zaimpregnowana.

Z kolei do realizacji nadruków używamy innowacyjnej techniki druku cyfrowego, dzięki czemu grafiki nie blakną i zawsze zachwycają swoim profesjonalnym wyglądem. Wszystkie namioty reklamowe są wyposażone w praktyczne torby do przenoszenia i magazynowania oraz odpowiednie zestawy kotwiące.

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies