pl

Namioty dla służb mundurowych

Namioty Dla Służb Mundurowych Hero
/Namioty branżowe/Namioty dla służb mundurowych

Namioty dla służb mundurowych

Praca przedstawicieli służb mundurowych bez wątpienia nie należy do najłatwiejszych. Wierzymy, że nasze namioty mogą ją choć w minimalnym stopniu ułatwić. Namioty Inventini świetnie sprawdzą się w zabezpieczeniu miejsca przestępstwa czy miejsca oględzin. Ochronią je przed słońcem, deszczem i wścibskimi spojrzeniami przechodniów, tworząc ekipie optymalne warunki do pracy. Są one niezastąpione również w trakcie ćwiczeń i wyjazdów wojskowych, odgrywają ważną rolę podczas akcji ratowniczych.

Namioty tworzą bezpieczną i czystą przestrzeń do ratowania ludzkiego życia, gdy z różnych względów nie ma czasu na transport do szpitala. Odpowiednio oznaczone – profesjonalny nadruk – pozostaną widoczne z daleka, dzięki czemu spełnią także rolę informacyjną. W naszej ofercie znajdziesz: namioty dla wojska, namioty policyjne, namioty strażackie, a także namioty ratownicze.

Namiot Ratowniczy Na Imprezy Masowe
Namiot Ratowniczy Biały Segmentowy

Namioty dla wojska i nie tylko – gdzie można zastosować namioty dla służb mundurowych?

Namioty dla służb mundurowych zgrupowaliśmy w jedną całość, która obejmuje szeroką gamę zastosowań w różnych instytucjach. W naszej ofercie znajdziesz:

  • namioty policyjne służące jako namioty operacyjne dla drogówki, kryminalistyki
  • namioty strażackie, które sprawdzą się jako zaplecza techniczne, mobilne punkty operacyjne, namioty do pracy na lodzie
  • namioty ratownicze użytkowane jako przenośne punkty ratownicze oraz zaplecza pod imprezy masowe
  • namioty dla wojska przydatne w zapleczu, podczas ćwiczeń, ale również w czasie akcji pomocowych wśród cywilów.

W ofercie posiadamy zarówno standardowe, wielofunkcyjne namioty stelażowe, jak i namioty stałociśnieniowe. Na uwagę zasługują zwłaszcza namioty segmentowe, które sprawdzą się przede wszystkim jako namioty ratownicze.

Inventini – niezawodne namioty ratownicze

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że namioty dla służb mundurowych powinny cechować się wysoką jakością i precyzją wykonania. Dokładamy wszelkich starań, aby nie były to tylko puste słowa. Nasze namioty reklamowe wykonujemy z wytrzymałych i odpornych na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych materiałów, dzięki czemu sprawdzają się we wszystkich warunkach. Zadbaliśmy również o to, aby nasze produkty były łatwe w transporcie i montażu.

Większość oferowanych modeli niewielki zespół ustawi w ciągu kilku minut. Nasze namioty można rozłożyć praktycznie wszędzie, co jest szczególnie ważne w przypadku namiotów ratowniczych. Zwłaszcza namioty Pascal są stosowane jako namioty do akcji na lodzie. Nadruk na namiotach przygotowujemy według indywidualnych potrzeb lub zgodnie z ogólną księgą znaku określonej służby.

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona Czas Rozkladania

Szybkie rozkładanie

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Zobacz nasze realizacje

Zobacz więcej zdjęć

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies