pl
Zmieniamy Trybunki

Odpowiadamy na potrzeby – trybunki i stoliki jeszcze lepsze

W Inventini kierujemy się zasadą, że zarówno proces realizacji zamówienia, jak i samo użytkowanie produktów powinno być problemowe. Nasze nośniki mają być po prostu smart. Czasem oznacza to niewielkie zmiany, które mają poprawić komfort pracy. Przykłady? Oto kilka z nich.

/Smart by Inventini/Odpowiadamy na potrzeby – trybunki i stoliki jeszcze lepsze

Słuchamy stałych klientów – stoliki i trybunki Pascal

Pilnie wsłuchujemy się w opinie naszych klientów o produktach. Staramy się uzyskać konkretny feedback i wprowadzić stosowne zmiany. Czasem dzieje się to w drodze codziennych kontaktów, a w przypadku nowych produktów ma charakter procesu. Tym razem jednak będzie o pierwszej ze wspomnianych sytuacji. Jeden z naszych partnerów sprzedaje stoliki Pascal na potrzeby festynów piwnych. Potrzebował zatem produktu bardziej stabilnego – nawet na nierównym terenie –  na którym można postawić ciężkie piwo, a jednocześnie odpornego na przemakanie, w przypadku rozlania złotego napoju.

Zgodnie ze zgłoszoną potrzebą wprowadziliśmy do wersji standardowej stolików – ale także trybunek – dwie ważne funkcjonalności. Po pierwsze, mebelki zaopatrzyliśmy w regulowane nóżki, dzięki czemu nawet nierówna powierzchnia nie jest im straszna. Ten drobny zabieg wpłynął na stabilność dmuchanych mebli. Po drugie, stoliki Pascal zostały wyposażone w dodatkową folię zabezpieczającą przed zamoknięciem płyty blatu. Folia to została umieszczona pod poszyciem.

Ale to nie wszystko, poszliśmy w tej kwestii jeszcze dalej. Teraz jako dodatek proponujemy przeźroczystą folię naszywaną na wierzch blatu. Efekt jest naprawdę elegancki. Folia nie zasłania nadruku, ale zapewnia gładką, błyszczącą powierzchnię stolika lub trybunki Pascal. Już wiemy, że propozycja spotkała się z uznaniem, bo klienci coraz częściej proszą właśnie o takie rozwiązanie.

Przeczytaj także: Zalety nowoczesnych trybunek wystawienniczych

Blat Z Folii
Blat Z Folii

Inne przypadki – namioty

Część zmian wynika natomiast z potrzeb klientów, które artykułowane są jeszcze na etapie składania  zamówienia. Dostosowując konkretny projekt do potrzeb konkretnego klienta, odkrywamy, że zaproponowane zmiany warto wprowadzić do wersji standardowej. Tak było z dachem z dwustronnym nadrukiem do namiotu stelażowego. Przygotowaliśmy to rozwiązanie dla konkretnego klienta, lecz aktualnie oferujemy je jako dodatek w stałej ofercie. Najnowszy przykład to namiot Pascal w wersji 3×3. Było pytanie, teraz jest nowy produkt standardowy!

Dach Z Dwustronnym Nadrukiem
Dach Z Dwustronnym Nadrukiem

Jeśli Ty również zauważyłeś potrzebę modyfikacji któregoś z naszych produktów, daj nam znać!

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies