pl

Totem reklamowy – mobilny szyld dla Twojej firmy

Są takie projekty, które rozwijają się naturalny sposób. Takim produktem jest w Inventini totem - słup aluminiowy. Poznajcie go!

/Smart by Inventini/Totem reklamowy – mobilny szyld dla Twojej firmy

Dawno, dawno temu… – czyli słup dla rajdowych teamów

Klienci przychodzą do nas z różnymi potrzebami. Wiele z nich można zaspokoić za pomocą standardowych produktów, lecz czasem sytuacja wymaga zaprojektowania i wykonania nośnika od początku do końca. Tak właśnie było z naszymi słupami aluminiowymi. Z pytaniem o możliwość realizacji zadania specjalnego w imieniu organizatora rajdów samochodowych zgłosiła do nas zaprzyjaźniona agencja reklamowa.

Organizator rajdów potrzebował oznaczania miejsc dla poszczególnych teamów. Znak miał być mobilny, stabilny i widoczny z daleka, także po zmierzchu. Co więcej, poszycie takiego słupa powinno być wymienne, aby umożliwić wielokrotne wykorzystanie tej samej bazy.

Zmiany i udoskonalenia…

Początkowo, co oczywiste z racji wykorzystania w terenie, słup miał zasilanie akumulatorowe, przy kolejnym zamówieniu klient uznał jednak, że lepsze będzie zasilanie z sieci. W efekcie powstały dwa rodzaje słupów o różnych podstawach – większy i nieco cięższy z akumulatorem i lżejszy zasilany “z gniazdka”.

W tym roku pojawiła się natomiast propozycja, by nadruk firmowy umieszczać nie tylko na zdejmowanym poszyciu, ale także na podstawie. Tak powstała dodatkowa powierzchnia reklamowa, która doskonale nadaje się do umieszczenia logotypu marki.

Przez ostatnie lata wyprodukowaliśmy ponad 200 podstaw i 400 poszyć. Skoro produkt tak ewidentnie potwierdził swoją efektywność, postanowiliśmy udostępnić go dla szerokiego grona odbiorców.

Zapytaj handlowca o totem reklamowy z Twoim nadrukiem!

Gdzie słup sprawdzi się najlepiej?

Słup powstał z myślą o oznaczeniu miejsca, w którym można odnaleźć dany team czy markę. Miało ono tymczasowy charakter, więc i słup musiał być łatwy do ustawienia. Z tego powodu nośnik sprawdzi się np. w galeriach czy dużych biurowcach, gdzie świetnie spełni rolę oznaczenia np. niewielkiego punktu handlowego, punktu realizacji konkursów czy organizacji eventów.

Totem reklamowy kawiarnia Totem reklamowy z oświetleniem

Totem został tak przygotowany, że można go również okazjonalnie wykorzystywać na zewnątrz, np. podczas wydarzeń na świeżym powietrzu. Sprzyja temu akumulatorowe zasilanie oraz możliwość zakotwienia za pomocą szpilek.

Więcej na temat konstrukcji słupa przeczytacie na dedykowanej stronie: totem reklamowy

Przeczytaj także wpis, o tym jak udoskonalamy nasze produkty: Odpowiadamy na potrzeby – trybunki i stoliki jeszcze lepsze

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies