pl
Kula Pascal

Kula Pascal – nasz sposób na reklamę na okrągło

Szukasz nietypowej reklamy na eventy? Koniecznie poznaj zalety naszej kuli Pascal.

/Smart by Inventini/Kula Pascal – nasz sposób na reklamę na okrągło

Kula to kształt, który fascynował nas od dawna. W naszej ofercie jakiś czas temu pojawiły się bombki Pascal, chcieliśmy jednak nieco rozwinąć ten pomysł i sprawić, by był bardziej uniwersalny. W ten sposób powstała kula Pascal.

Kula dmuchana – konstrukcja

Kula dmuchana Pascal to produkt stałociśnieniowy. Oznacza to, że drukowane, poliestrowe poszycie skrywa wewnątrz szczelny balon wykonany z folii TPU (termoplastycznego poliuretanu). Folia jest zgrzewana w taki sposób, aby uzyskać pożądany kształt i szczelnie wypełnić poszycie. W standardzie kula dostępna jest w dwóch rozmiarach – o średnicy 2m oraz 1,5m.

Każda kula posiada dwa zawory – zawór pompujący i zawór bezpieczeństwa. Ten pierwszy służy do pompowania i usuwania powietrza, ten drugi chroni przed przepompowaniem. Gdy powietrza jest za dużo, zawór bezpieczeństwa otwiera się i usuwa jego nadmiar. Do zestawu została dołączona dedykowana dla tego produktu niewielka pompka elektryczna.

Kula posiada praktyczne uchwyty z przezroczystej folii. Taka konstrukcja sprawia, że można ją łatwo przenosić, a jednocześnie uchwyt nie zasłania grafiki, wydrukowanej na powierzchni kuli.

Niezależnym elementem jest stojak kuli. To bardzo wytrzymała konstrukcja – przy jej budowie skorzystaliśmy z masztu do naszych największych i najbardziej wytrzymałych namiotów – Startentów. Masz posiada nogi, które po rozłożeniu stabilizują konstrukcję oraz talerz podtrzymujący samą dmuchaną kulę.

Cały stojak ma wysokość 2,1 m. Ponieważ standardowo maszt składa się z kilku elementów, można modyfikować jego wysokość – usuwając jedną z rur: krótszą lub dłuższą.

Jako opcja dodatkowa dostępne jest oświetlenie akumulatorowe kuli. Dzięki temu kula pozostanie widoczna także po zmierzchu.

Zainteresował Cię temat dmuchanych reklam? Sprawdź, co musisz wiedzieć o produktach Pascal, zanim przystąpisz do ich użytkowania.

Kula Pascal
Kula Pascal

Reklama sferyczna – zastosowanie

Kule reklamowe to nośniki  do specyficznego zastosowania. Ich kształt zarówno narzuca, jak i podpowiada wiele ciekawych rozwiązań. Kula doskonale prezentuje się z samym logo marki, ale jeszcze lepiej sprawdza się jako replika określonych produktów: piłek, owoców, kul do kąpieli itp.

Kula może z powodzeniem zastąpić sporej wielkości balon wentylatorowy, lecz w przeciwieństwie do niego nie wymaga stałego podłączenia do prądu. To często ważny atut, zwłaszcza podczas imprez w plenerze.

Sposób kotwienia kuli został tak opracowany, że można ją stosować zarówno na gruncie typu ziemia, jak na twardszym podłożu – we wnętrzach, na asfalcie itp. W standardzie kula posiada zestaw do kwietnia na zewnątrz, w miękkim gruncie. Aby można ją było bezpiecznie wykorzystać na twardym podłożu, potrzebne będą dodatkowo obciążniki piaskowe. Możesz je zarówno przypiąć do stóp stojaka, jak i wykorzystać do mocowania linek odciągowych.

Kula to nośnik dość wysoki – do wysokości stojaka, trzeba dodać jeszcze wysokość samej kuli. W efekcie produkt może mieć ponad 4 m wysokości.

 

Kula Pascal
Kula Pascal

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies