pl
Linia Fan - reklama mobilna

Linia Fan – mobilne dmuchańce reklamowe wentylatorowe

Reklama pneumatyczna to już stały element każdego dużego eventu. Zobaczysz ją podczas najważniejszych wydarzeń sportowych, kulturalnych czy  transmisji telewizyjnych. Dlaczego jest tak chętnie wykorzystywana? Poznaj argumenty, które przemawiają za reklamą pneumatyczną!

/Blog/Linia Fan – mobilne dmuchańce reklamowe wentylatorowe

W tym wpisie omawiamy zalety dmuchańców wentylatorowych. Jeśli chcesz lepiej poznać produkty stałociśnieniowe, przeczytaj nasz artykuł: Linia Pascal – komplet nośników reklamy zewnętrznej dla Twojej firmy

Duża – atrakcyjne wizualnie namioty pneumatyczne, bramy i balony

Imponują kształtem i wielkością to chyba największa zaleta, jaką mogą pochwalić się namioty pneumatyczne i inne produkty z tej grupy. Dzięki wykorzystanej technologii dmuchańce wentylatorowe mają znaczące gabaryty i pozostają widoczne nawet z daleka.

Kilkunastometrowe bramy, wysokie na 6 metrów balony pneumatyczne nie ujdą uwagi przechodniów. Nic więc dziwnego, że coraz częściej wykorzystywane są nie tylko w celach reklamowych, ale także informacyjnych – by przekazać ważne komunikaty np. o pandemicznym charakterze.

Namiot pneumatyczny wentylatorowy w standardzie ma nawet 8 metrów długości, ale oczywiście możliwe jest wykonanie większego produktu. Nasz rekord to 10 metrów średnicy, choć wciąż czekamy na zamówienie, które pozwoli nam go pobić!

Mobilna – reklama pneumatyczna w praktyce

Duże rozmiary dmuchańców wentylatorowych nie przekładają się na trudność w użytkowaniu. Wręcz przeciwnie! Namiot pneumatyczny w porównaniu do innych tego typu konstrukcji o zbliżonych rozmiarach jest bardzo lekki. To przecież tylko poszycie z poliestru, wentylator i zestaw kotwiący.

Co więcej, jego postawienie nie wymaga właściwie żadnych umiejętności. Balony pneumatyczne, bramy czy namioty po podłączeniu wentylatora praktycznie wstają same. Wystarczy tylko poprawnie je zakotwić i gotowe! Jeszcze prostszy jest demontaż – jedyne co musimy zrobić, to wyłączyć wentylator i schować płachty do toreb. Innymi słowy, namiot pneumatyczny to kolos o temperamencie misia!

 

Namiot Fan Tarnobrzeg Noc

Customizowana – balony pneumatyczne w różnych odsłonach

Customizacja reklamy wentylatorowej wychodzi daleko poza możliwość wyboru rozmiaru i przygotowania własnego nadruku. W Inventini możesz zamówić całkowicie indywidualny projekt. Klienci najczęściej decydują się na bramę o oryginalnym kształcie lub ogromną dmuchaną replikę własnego produktu.

Przeczytaj także wpis: Kastomizacja produktu czyli szyte na miarę

Replika produktu Majonez Kielecki

Technologia Linii Fan pozwala w tym zakresie na dużą swobodę, zwłaszcza jeśli chodzi o rozmiar. Produkty z tej linii mogą być zdecydowanie większe niż  te stałociśnieniowe. Trzeba jednak pamiętać, że prawa fizyki są nieubłagane. Napompowany kształt zawsze będzie miał tendencję do zaokrąglania się, a proste krawędzie można uzyskać tylko dzięki lekkim usztywnieniom np. z pianki. Dlatego właśnie doskonale wychodzą nam wszelkiego rodzaju słoiki, tubki, torby o obłych kształtach.

Podsumowując, reklama pneumatyczna w wersji wentylatorowej robi duuuże wrażenie, jest dziecinnie prosta w montażu i daje ogromne pole do kreatywnych działań.

 

 

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies