pl
kastomizacja produkty

Kastomizacja produktu, czyli “szyte na miarę”

W reklamie jest jedną z podstawowych zasad jest “wyróżnij się, albo zgiń”. Innymi słowy standardowe propozycje, dają tylko standardowe rezultaty, a te szyte na miarę, pozwalają zabłysnąć, wywrzeć wrażenie, być zapamiętanym. Jak wyróżnić się z tłumu? Rozwiązaniem może być kastomizacja produktu.

/Blog/Kastomizacja produktu, czyli “szyte na miarę”

Kastomizacja produktu to nic innego, jak dostosowanie danego rozwiązania do indywidualnych potrzeb przekazanych przez klienta. W Inventini  nie tylko dajemy możliwość wyboru spośród zdefiniowanych rozwiązań, ale również przygotowujemy produkty na specjalne zamówienie.

Słup, słupowi nierówny – poziomy dostosowania produktu

Najprościej wytłumaczyć, jak działamy na przykładzie słupa stałociśnieniowego Pascal. W standardzie dostępne są trzy rozmiary słupa: 2, 3, i 4m, na niskiej bazie z płyty OSB. To tylko punkt wyjścia do końcowego szytego na miarę produktu.

Pierwszym etapem, który również uważamy za standardowy, jest przygotowanie nadruku dla klienta. Na podstawie przekazanych informacji (logo, kolorystyki, zaleceń), tworzymy wizualizację, którą następnie podlega akceptacji przez zamawiającego. Po uwzględnieniu wszystkich uwag powstaje produkt zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Jeśli jednak takie rozwiązanie Cię nie satysfakcjonuje, standardowa wersja słupa może podlegać  modyfikacjom. Możesz zmienić rozmiar (szerokość i wysokość słupa), czy wybrać bazę z bocznym zaworem i zintegrowaną torbą. Dostępne są także słupy stałociśnieniowe podświetlane LED-ami. Innymi słowy, możesz wybrać to, co Cię interesuje, spośród określonych opcji dodatkowych.

Przeczytaj także: Innowacyjna reklama w terenie czyli słupy reklamowe 

Słup Stałociśnieniowy Kolorowe Oświetlenie

Dla szczególnie wymagających zostaje jeszcze możliwość dostosowania kształtu słupa. Na specjalne życzenie możemy zaprojektować słup w określonym kształcie, np. puszki napoju, tubki z kremem czy rakiety. To już kastomizacja produktu na najwyższym poziomie, czyli produkt szyty na miarę, jedynie z wykorzystaniem określonej technologii.

 

Kreatywna Reklama Słup Puszka Moly
Słup Stałociśnieniowy Vitaminwell Butelka
Trendy W Reklamie Eventowej 2023 Ketchup

Kastomizacja produktu  – nie tylko słupy Pascal

Słupy Pascal są bardzo wdzięcznym narzędziem dydaktycznym, jednak modyfikacjom poddajemy wiele naszych produktów. Bardzo “plastyczne” są zwłaszcza produkty z linii Fan. Ze względu na ich budowę, dużo łatwiej niż w przypadku np. słupów Pascal uzyskujemy wiele zróżnicowanych rozwiązań. Materiał może przybrać praktycznie dowolny kształt, który następnie jest wypełniany powietrzem z wentylatora. W ten sposób mogą powstają np. sylwetki ludzi, zwierząt, repliki produktów i co tylko jeszcze podpowie wyobraźnia klienta.

Trendy W Reklamie Eventowej 2023 – Miś Fan
Słup Pneumatyczny Tubka Allga San

W namiotach szczególnie dużo pracujemy ze ścianami – opracowujemy wspólnie z klientem różne rozwiązania w zakresie ułożenia okien czy ścian wewnętrznych.

Jeśli nie znalazłeś u nas dokładnie tego, czego szukasz, zapytaj, przygotujemy rozwiązanie specjalnie dla Ciebie. Kastomizacja produktu to przyszłość – dla Ciebie i dla nas!

Polecane przez nas produkty standardowe

Zobacz także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies