pl

Linia Fan

/Linia Fan

Lina Fan – produkty wentylatorowe

Fan oznacza z angielskiego wentylator i to właśnie on stanowi istotę nośników reklamowych z tej linii. Każdy kształt jest napełniany powietrzem, dzięki wmontowanym wentylatorom. Innymi wyróżnikami produktów Fan są imponujące kształty, prostota obsługi oraz ogromne możliwości w zakresie tworzenia rozwiązań indywidualnych.

Napełnione powietrzem tkaniny można – dzięki precyzyjnemu projektowaniu i szyciu – swobodnie modyfikować: dodawać elementy czy zmieniać kształt. W ten sposób powstają produkty na specjalne zamówienie np. repliki butelek, słoików czy innych przedmiotów.

Ikona Tkanina Poliestrowa

Tkanina poliestrowa

Ikona Druk Sublimacyjny

Druk sublimacyjny

Ikona Wentylator

Wentylator 230V

Ikona Dbamy O Środowisko

Dbamy o środowisko

Namiot Fan Zwalcz Nudę

Namioty z wentylatorem

Potężny kształt namiotu z linii Fan doskonale wyróżnia się spośród innych namiotów podczas wszelkiego rodzaju imprez. Jednocześnie powierzchnia ścian i dachu zapewnia dużą przestrzeń dla Twojego przekazu reklamowego. To wszystko sprawia, że namiot z wentylatorem jest efektywnym nośnikiem reklamy.

Bramy z wentylatorem

Lekkie, a jednocześnie imponujące kształtem bramy z wentylatorem możesz szybko i bezpiecznie ustawić nawet nad szeroką drogą. Będą doskonałym „drogowskazem” dla sportowców i uczestników imprezy, a jako organizator i sponsor z pewnością docenisz ich walory reklamowe. Na nogach i belce bramy możesz umieścić logotypy, hasła oraz grafiki o dekoracyjnym charakterze.

Brama Fan T Mobile

Zastanawiasz się, jak będzie wyglądał nośnik Fan z Twoją grafiką?

Przygotujemy dla Ciebie wizualizacje produktu, dzięki czemu zobaczysz od razu efekt końcowy.

Balon Fan Miasto Działoszyn

Balon z wentylatorem

Kształt balonu budzi same pozytywne skojarzenia – z podróżami, marzeniami czy dziecięcymi zabawkami. To ciekawy punkt wyjścia dla reklamy, która czerpie siłę z takich pozytywnych emocji. Wykorzystaj ten fakt, kupując balon z Twoim nadrukiem reklamowym!

Słup z wentylatorem

Słup z nadmuchem jest wyjątkowo prosty w obsłudze, a jednocześnie zapewnia dużo powierzchni na Twój przekaz reklamowy. To sprawia, że można o nim śmiało powiedzieć – idealny nośnik na eventy na świeżym powietrzu. Co więcej, kształt słupa można łatwo modyfikować i tworzyć dmuchane repliki produktów.

Słupy Fan Adidas

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies