pl
Słupy reklamowe na eventy

Innowacyjna reklama w terenie czyli słupy reklamowe

Gdybyśmy mieli poszukiwać praprzodka naszych reklamowych słupów pneumatycznych to byłby to zapewne stary, dobrze znany i sprawdzony słup ogłoszeniowy. Wszystko jednak się zmienia, więc i słup może stać się innowacyjną formą reklamy. Przeczytaj, jak można wykorzystać słup pneumatyczny.

/Blog/Innowacyjna reklama w terenie czyli słupy reklamowe

W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje słupów. Takie, których kształt utrzymuje pracujący wentylator (Linia Fan) oraz słupy stałociśnieniowe, które po napompowaniu, stoją dalej “same” bez stałego podpięcia do źródła prądu (Linia Pascal).

Mobilna reklama zewnętrzna – słupy pneumatyczne podczas eventów

Nasze słupy reklamowe powstały jako mobilny nośnik stworzony z myślą o eventach. Tu przede wszystkim liczą się względy praktyczne i estetyczne, więc właśnie na nie postawiliśmy. Nośnik eventowy, aby dobrze służył, musi być łatwy w transporcie, tzn. lekki i zajmować niewiele miejsca. Słup dmuchany spełnia obydwa te wymogi znacznie lepiej niż inne tego typu konstrukcje. Po pierwsze, po wypuszczeniu powietrza zajmuje stosunkowo niewiele miejsca. Największy nasz słup stałociśnieniowy można spakować do torby o średnicy 90 cm i wysokości 25 cm. A to przecież aż 4 metry wysokości. Po drugie, największy słup waży w zależności od rodzaju około 12, 19 kg (Fan, Pascal).

Najcięższym elementem jest wentylator – w przypadku słupa Fan lub podstawa z płyty OSB – gdy chodzi o słup stałociśnieniowy. Po trzecie, słupy są dziecinnie proste do rozłożenia. Można je także łatwo zabezpieczyć przed przewróceniem, czy to stosując zestaw kotwiący, czy specjalne obciążniki piaskowe lub żeliwne. Takie rozwiązanie sprawia, że słup dmuchany możesz wykorzystać na dowolnym evencie, zarówno organizowanym na świeżym powietrzu, jak i w obiektach zamkniętych.

Atrakcyjna reklama – słup pneumatyczny jako powierzchnia ogłoszeniowa

Skoro już wiemy, że słupy pneumatyczne można ustawić praktycznie wszędzie, to zastanówmy się, kiedy warto to robić. Naszym zdaniem, słupy najlepiej sprawdzają się w charakterze szyldów i drogowskazów. Słup reklamowy stosowany jako szyld służy przede wszystkim do oznakowania danego stoiska. Widoczny z daleka pozwala uczestnikom zorientować się, gdzie można szukać danej marki. Słup może również służyć jako drogowskaz. Doskonale zastąpi w tym zakresie potykacze czy zafoliowane karteczki, a prezentuje się zdecydowanie bardziej okazale i profesjonalnie. Aby nie ograniczać możliwości wykorzystania, możesz posłużyć się wymiennymi banerami.

Każdy słup może zostać przygotowany tak, by szybko zmieniać eksponowaną na nim treść. Wystarczy zastosować system rzepów i odpowiednio przygotowanych banerów. Strzałka w prawo, w lewo, zaznaczenie odległości – to pestka, a dobrze przygotowany zestaw będzie uniwersalny i posłuży podczas wielu eventów. W tym miejscu warto także wspomnieć o możliwościach przygotowania nadruku. No cóż, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Na słupach można wyeksponować dowolne zdjęcia, grafiki, napisy. Przygotowany w Inventini nadruk jest trwały, o czym zaświadczamy, dając na niego 2-letnią gwarancję.

Customizowana reklama – słup reklamowy na specjalne zamówienie

W Inventini pojęcie słup reklamowy ma charakter umowny, bo ten nośnik wcale nie musi mieć kształtu słupa 🙂 Może on z powodzeniem przyjąć inną formę – np. repliki produktu. Czasem nawet niewielkie zmiany, dają bardzo przyjemny dla oka efekt. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby słup zmienił się nie do poznania. Kilka przykładów poniżej.

Przeczytaj także nasz wpis: Kastomizacja produktu czyli szyte na miarę

Butelka Pasca DuoLife Butelka Pascal - Vitamin Well Butelka Pascal Nobe

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies