pl
Zestaw Pascal: Namiot, Trybunka, Słupy

Linia Pascal – komplet nośników reklamy zewnętrznej dla Twojej firmy

Z doświadczenie wiemy, że nasze produkty najlepiej prezentują się w zestawach - gdy tworzą kompletne stanowisko targowe, handlowe czy eventowe. Nic więc dziwnego, że klienci szczególnie chętnie decydują się na takie komplety. Bardzo często dotyczy to produktów z Linii Pascal. Zobaczcie, co najczęściej wchodzi w skład takiego kompletu.

/Blog/Linia Pascal – komplet nośników reklamy zewnętrznej dla Twojej firmy

Namiot Pascal

Stanowi swoistą bazę dla całego zestawu. To przecież centralne miejsce, w którym (a raczej pod którym) prowadzone są działania promocyjne firmy. Namioty Pascal w standardzie dostępne są w trzech rozmiarach 4x4m, 5x5m, 6x6m. Indywidualny nadruk może zostać umieszczony zarówno na ścianach, jak i dachu namiotu. Jeśli jednak potrzebujesz jeszcze większej zadaszonej powierzchni, to warto sprawdzić namioty segmentowe, w których można dodawać kolejne moduły.

Namiot Pascal OSIR Namiot segmentowy Pascal

 

Bramy dmuchane

Są wręcz niezbędne na wszelkich eventach o sportowym charakterze, gdzie wyznaczają metę lub start wydarzenia. Bramy stałociśnieniowe doskonale sprawdzają się również po prostu jako efektowne oznaczenie wejścia na teren eventu, np. przygotowanego miasteczka.

Brama Pascal to przede wszystkim brama reklamowa, na której możesz umieścić dowolny nadruk. Znaczna powierzchnia przyciągnie uwagę z daleka, ściągając przechodniów właśnie do Twojego stoiska. Co więcej, często stosowanym rozwiązaniem są wymienne banery, które sprawiają, że brama reklamowa staje się bardziej uniwersalna. Można – stosownie do okazji – zamieszczać na niej logotypy sponsorów lub inne istotne komunikaty. Banery możesz zamówić osobno, gdy wystąpi taka potrzeba.

Bramy dmuchane dostępne są w trzech rozmiarach i dwóch kształtach: prostokąta oraz wielokąta (rozwiązania standardowe). Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zamówić bramę o zupełnie nowym, nietypowym kształcie. Co więcej, w naszej ofercie dostępne są także bramy reklamowe wielofunkcyjne – Brama ZIP 4w1, którą łatwo możesz zamienić na 3 niezależne nośniki – słupy.

Przeczytaj także wpis o dmuchańcach z wentylatorem: Linia Fan – mobilne dmuchańce reklamowe wentylatorowe

Słupy reklamowe

Skojarzenia ze słupem ogłoszeniowym są jak najbardziej właściwe, choć nasz słup stałociśnieniowy Pascal to produkt znacznie bardziej zaawansowany i praktyczny. Dlaczego? Po pierwsze, jak wszystkie produkty Pascal, charakteryzuje go duża mobilność. Produkt można łatwo przenieść tam, gdzie właśnie chcemy postawić nasz słup reklamowy. Może być to zarówno hol firmy, jak i właściwie dowolne miejsce poza siedzibą. Słupy reklamowe Pascal mogą zostać wyposażone w dodatkowe oświetlenie, co sprawia, że swoją funkcję będą spełniać zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy.

Słupy reklamowe Pascal są chętnie customizowane. Zmieniamy je w butelki, puszki czy np. rakietę. Dzięki temu prosty produkt uzyskuje większą moc przyciągania uwagi.

Rakieta Pascal Puszki Pascal

 

Stoliki cateringowe

Nie ma dobrego eventu bez miejsca, wokół którego gromadzą się ludzie. To chyba tkwi w naszej naturze, że takim miejscem jest zwykle stół (najlepiej z poczęstunkiem). W Inventini na potrzeby eventów proponujemy stoliki cateringowe, i to dwa rodzaje. Roboczo możemy określić, że ten wyższy przeznaczony jest na krótsze spotkania: szybką kawę, krótką rozmowę. Dlaczego? Bo korzystamy z niego na stojąco.

Jeśli jednak zależy Ci na stworzeniu bardziej komfortowych, relaksujących warunków, zamów stoliki cateringowe, wzorowane na stoliku kawowym. Niższy mebelek ustawisz obok dowolnych siedzisk (puf czy leżaków). W ten sposób stworzysz odpowiedni klimat do dłuższych pogawędek oraz odpoczynku.

Stolik cateringowe Stoliki cateringowe - duży i mały

Jak już wspominaliśmy, wręcz niezbędnym dodatkiem do stolików cateringowych są siedziska reklamowe. W linii Pascal możemy zaproponować kilka praktycznych rozwiązań: fotel, sofę oraz hocker.

Fotel Pascal  Sofy Pascal

Poniżej kilka przykładów na praktyczne zestawy od Inventini.

Zestaw eventowy 2 Stolik cateringowy i hockery Pascal  Zestaw Pascal 3 Trybunka i hocker Pascal  Zestaw Pascal 4

Zobacz także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies