pl
Najpopularniejsze Siedziska Reklamowe Trendy 2023

Przegląd: Najpopularniejsze siedziska reklamowe w 2023 roku

Siedziska z nadrukiem reklamowym także podlegają wyraźnym trendom. Poznaj 5 najważniejszych, które zauważyliśmy w 2023 roku!

/Blog/Przegląd: Najpopularniejsze siedziska reklamowe w 2023 roku

Wysoki sezon w naszej branży powoli dobiega końca. Można więc spróbować pokusić się o pierwsze podsumowania. Dziś na tapet weźmiemy siedziska reklamowe. Jakie trendy reklamowe udało nam się zauważyć w tej kwestii? Zapraszamy na nasz przegląd produktów reklamowych.

Prosto, jeszcze prościej

Już na pierwszy rzut oka widać, że bardzo wiele firm postawiło w tym roku na prostotę. I chodzi tu zarówno o prostotę kształtu, jak i grafiki. Najlepszym tego przykładem są kostki reklamowe z wypełnieniem. Wyjątkowo chętnie marki zamawiały jednokolorowe cuby z prostym logo. Takie klasyczne rozwiązanie zapewnia szalenie elegancki efekt. W rezultacie kostki mogą stać się uzupełnieniem dla wyposażenia prestiżowych biur, a przy tym sprawdzą się również na eventach organizowanych poza siedzibą firmy.

Przegląd Produktów Reklamowych Kostka Azowo
Trendy Reklamowe Kostka Monolith

Wyjście poza standard

Trend reklamowy przeciwny wobec wspomnianej prostoty można natomiast tłumaczyć wygodą i kreatywnością. Zdecydowanie więcej pojawiło się w tym roku rozwiązań wychodzących poza standard. Dotyczy to przede wszystkich leżaków. Te standardowe – z jednostronnym nadrukiem i prostym stelażem – wciąż były bardzo chętnie zamawiane, ale coraz więcej pojawiło się zleceń z dodatkowymi opcjami.

Klienci częściej niż w latach poprzednich zamawiali leżaki reklamowe z dwustronnym nadrukiem, choć prawdziwym przebojem stały się te z dodatkową tkaniną z przodu lub z tyłu leżaka. To rozwiązanie jest o tyle ciekawe i atrakcyjne reklamowo, że pozwala wyeksponować logo marki, nawet wówczas, gdy na siedzisku ktoś odpoczywa. Fakt, że długość tkaniny można dostosować, dodatkowo zwiększa atrakcyjność tego rozwiązania.

Trendy Reklamowe Leżaki Z Dodatkową Tkaniną
Trendy Reklamowe Leżaki Z Poduszkami

Różne siedzenia, jeden key visual

W 2023 roku zaobserwowaliśmy także wzmożenie innego, już wcześniej pojawiającego się trendu reklamowego – tworzenie kompletów siedzisk. Zwyczajowo nasi klienci zamawiają wiele produktów, ale tego samego rodzaju – np. 20 leżaków. W tym roku chętniej niż zwykle tworzyli ujednolicone pod względem graficznym zestawy np. leżak + pufa sako.

Takie rozwiązanie sprawia, że stoisko wystawowe, strefa relaksu czy kącik wypoczynkowy stają się bardziej urozmaicone. Co więcej, korzystający z nich klienci mają możliwość wyboru takiego siedziska, które lepiej odpowiada ich potrzebom.

Przegląd Produktów Reklamowych Zestaw Siedzisk Kostka Fotel
Przegląd Produktów Reklamowych Zestaw Siedzisk

Siedziska dmuchane

Ponad dwukrotnie wzrosła także w naszej firmie liczba zamawianych siedzisk dmuchanych. Dmuchane sofy i fotele zamawiały w tym roku nie tylko duże, powszechnie znane marki, ale także zdecydowanie mniejsi przedsiębiorcy. Nic w tym dziwnego, bo pompowane kanapy czy fotele kuszą eleganckim wyglądem i wygodą użytkowania. Te siedziska nie są jeszcze tak popularne, więc doskonale przyciągają uwagę, intrygują i zachęcają do skorzystania z nich. Najwyraźniej firmom w 2023 roku zależało właśnie na takim efekcie.

Trendy Reklamowe Fotel Dmuchany
Trendy Reklamowe Sofa Dmuchana

Same poszycia

Z satysfakcją odnotowujemy także, że klienci coraz chętniej sięgają po wymienne poszycia. To ekonomiczne, ekologiczne i praktyczne rozwiązanie, dlatego staramy się, aby wszystkie nasze produkty miały taką możliwość. Część poszyć można szybko zmienić samodzielnie (w leżakach, krzesłach reżyserskich czy kostkach), jednak w przypadku dmuchanych siedzisk rekomendujemy wykonanie tej czynności w serwisie producenta.

Trendy reklamowe 2023 – podsumowanie przeglądu produktów reklamowych

Już ten krótki przegląd produktów reklamowych i związanych z nim trendów pozwala na wyciągnięcie pewnych ogólnych wniosków. W 2023 – mimo trudnych warunków rynkowych – firmy nadal chętnie inwestowały w marketing, a nawet poszukiwały rozwiązań wykraczających poza standardowe. Coraz mocniejsze jest także podejście bardzo praktyczne – wybór takich rozwiązań, które można następnie niedużym kosztem zmodyfikować i zaktualizować.

Jeśli zainteresował Cię temat przeczytaj koniecznie nasz wpis, w którym omawiamy rodzaje siedziska reklamowych.

Trendy reklamowe 2023 – podsumowanie przeglądu produktów reklamowych

Już ten krótki przegląd produktów reklamowych i związanych z nim trendów pozwala na wyciągnięcie pewnych ogólnych wniosków. W 2023 – mimo trudnych warunków rynkowych – firmy nadal chętnie inwestowały w marketing, a nawet poszukiwały rozwiązań wykraczających poza standardowe. Jeśli zainteresował Cię temat przeczytaj koniecznie nasz wpis, w którym omawiamy rodzaje siedziska reklamowych.

Zobacz także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies