pl
Torba Do Trybunki Reklamowej

Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Produkty z linii Pascal są relatywnie lekkie, zwłaszcza w porównaniu ze zbliżonymi gabarytowo produktami tradycyjnymi. Nie mniej jednak noszenie dmuchańców wymaga nieco wysiłku, więc warto ułatwić sobie życie. Właśnie dlatego powstała nasza torba na kółkach do trybunki reklamowej. Poznaj ją!

/Smart by Inventini/Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Trybunka reklamowa – idealna podczas targów

Trybunka reklamowa to produkt stworzony z myślą o targach. Doskonale nadaje się jako miejsce do prowadzenia rozmów, podania drobnego poczęstunku, ekspozycji materiałów promocyjnych czy jako punkt informacyjny. Łączy zalety tradycyjnej lady z dużą efektywnością reklamową. Praktycznie cała powierzchnia trybunki może zostać wykorzystana do nadrukowania przekazu promocyjnego. Dzięki zaokrąglonym kształtom grafika doskonale prezentuje się zarówno na ściankach trybunki, jak i ladzie. Co więcej możesz ją samodzielnie wymienić.

Trybunka Reklamowa (1)

Lada reklamowa – stabilna i wytrzymała

Konstrukcję trybunki stanowią wytrzymałe płyty OSB i MDF oraz tuba z TPU wypełniona powietrzem. Płyty zapewniają rozłożonej ladzie niezbędną stabilność, a po złożeniu tworzą sztywny szkielet – rodzaj obudowy czy też twardej walizki na czas transportu. Cała trybunka waży około 19 kg, więc jej noszenie – pomimo praktycznych uchwytów od torby – może być uciążliwe.

Z prośbą o przygotowanie rozwiązania kwestii wagi zwróciły się do nas przemiłe użytkowniczki naszej lady. Nie mogliśmy pozostać obojętni, bo przecież nade wszystko cenimy sobie wygodę użytkowania. Po namyśle doszliśmy do wniosku, że dzięki sztywnej „obudowie” trybunki można ją wyposażyć w niewielkie kółka.

Trybunka Reklamowa (3)

Torba na kółkach do trybunki reklamowej – praktyczna i niezbędna

Nasz “mechanizm jezdny” ma dziecinnie prostą konstrukcję. To zbudowany z metalowych prętów stelaż w kształcie litery u. Ramiona litery po prostu wsuwamy w tunele doszyte do torby. Stelaż jednocześnie utrzymuje blaty trybunki w pionowej pozycji. Dzięki temu spakowana trybunka zachowuje się jak nieco większa walizka turystyczna. Praktyczny, krótki uchwyt pozwala ciągnąć ją za sobą nawet na drugi koniec hali targowej.

Takie rozwiązanie docenią wszyscy, którzy kiedykolwiek rozkładali stoisko targowe. Liczba przenoszonych sprzętów jest zwykle ogromna i często zmęczenie daje znać o sobie bardzo szybko. Dlatego warto ułatwiać sobie życie i zamiast nosić ciężary, ciągnąć je na kółkach!

Torba Na Kolkach Do Trybunki Reklamowej

Chcesz wiedzieć więcej, zapytaj naszego handlowca!

Smart by Inventini to zbiór wpisów dotyczących naszej firmy, w których prezentujemy sprytne, innowacyjne lub po prostu ciekawe rozwiązania. Nie zawsze zostają one wcielone w 100% w życie, ale tu – na specjalnym blog – mamy szansę pokazać nasze czasem „szalone pomysły”.

 

Zobacz także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies