pl
Pisanka Pascal Galeria Min

Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Uff, galerie handlowe już otwarte, życie powolutku wraca do normy. Długo trwaliśmy w niepewności co do tego, jak będzie wyglądał początek 2021 roku. Czy inwestować w nowe rozwiązania, czy będzie miał je kto kupić i gdzie postawić? W Inventini postanowiliśmy, że nic nie zatrzyma naszej kreatywności. Można wręcz w przenośni powiedzieć, że z tego myślenia znieśliśmy jajko - a konkretnie pisankę!

/Smart by Inventini/Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Co na Święta Wielkanocne?

Pisanki reklamowe Pascal to nasza propozycja dla firm na okres Świąt Wielkanocnych. Mamy nadzieję, że chęć powrotu do normalności sprawi, że inwestują one w radosny świąteczny nastrój. Wszyscy potrzebujemy przecież odrobiny wytchnienia, oderwania od codziennych spraw. Ozdoby wielkanocne nadają się do tego idealnie, a ozdoby-giganty- jeszcze lepiej!

Pomysł na Pisankę zrodził się jeszcze jesienią, ale niepewność wstrzymywała nas przed podjęciem zdecydowanych działań projektowych. W styczniu postanowiliśmy jednak, że nie damy się marazmowi i w ciągu trzech tygodni przygotowaliśmy prototyp a następnie gotowy produkt. Nieskromnie uważamy, że udał się doskonale.

Ozdoba wielkanocna do galerii

Prawie dwumetrowe jajo trudno przegapić! Ogromna dmuchana pisanka może stać spokojnie w swoim koszyczku lub niczym wielka piłka swobodnie toczyć się po pomieszczeniu. Słowo swobodnie jest tu kluczowe. Pisanka Pascal do dmuchaniec stałociśnieniowy, który w przeciwieństwie do wentylatorowych nie potrzebuje stałego dostępu do źródła zasilania. Nie ma więc obaw, że przechodzień zapląta się w wystające kable. Wniosek: Pisanka Pascal świetnie sprawdzi się jako ozdoba wielkanocna do galerii czy firmy.

Ozdoba Do Galerii

Ogranicza nas tylko wyobraźnia

Największą zaletą pisanki jest jednak możliwość swobodnego wyboru nadruku. Mogą być to świąteczne życzenia od firmy, informacja o promocji lub po prostu logo i hasło marki. Wzory i kolory dopasujesz według własnego uznania, a my wydrukujemy wszystko w technologii druku sublimacyjnego. Gwarantujemy, że barwy będą żywe i trwałe – ozdobią Twoją firmę nie tylko w tym, ale także w kolejnych latach.

Pisanka Wielkanoc

Z dumą umieściliśmy na pisance nr 1 logo Inventini i zastanawiamy się, jaki kolejny brand pojawi się w tym radosnym, świątecznym kontekście. Może Twój?

Pisanka Na Sniegu

Ps. Pierwsze zdjęcia naszej pisanki powstały zimą. Połączenie śniegu i ozdoby wielkanocnej wygląda intrygująco 🙂

Smart by Inventini to zbiór wpisów dotyczących naszej firmy, w których prezentujemy sprytne, innowacyjne lub po prostu ciekawe rozwiązania. Nie zawsze zostają one wcielone w 100% w życie, ale tu – na specjalnym blog – mamy szansę pokazać nasze czasem „szalone pomysły”.

 

Zobacz także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies