pl
Pisanka do galerii

Ozdoba do sklepu lub firmy – Pisanka Pascal

Ubiegły rok nie był dla nas w tym zakresie łaskawy. Przed Świętami Wielkanocnymi obowiązywał lockdown nie tylko w Polsce, ale także innych krajach europejskich. Nasza Pisanka Pascal nie mogła więc się doczekać należnego jej miejsca w jakiejś eleganckiej galerii handlowej. W tym roku wraca jednak jeszcze piękniejsza! Zobacz ją!

/Smart by Inventini/Ozdoba do sklepu lub firmy – Pisanka Pascal

Ozdoba do sklepu – wielka pisanka Pascal

Duża przestrzeń wymaga śmiałych rozwiązań w zakresie ozdób. Jednocześnie trzeba pamiętać, aby te ozdoby można było potem swobodnie przenosić i magazynować. Mamy wrażenie, że nasza wielka pisanka odpowiada na te wymagania.

Pisanka Pascal ma prawie 180 wzrostu, co czyni z niej ozdobę, która nie zniknie w tłumie. Jej krągłe kształty można dostrzec z daleka, a przyciągająca wzrok grafika tylko potęguje ten efekt. Słowem, wielka pisanka doskonale sprawdzi się w obszernym holu firmy czy galerii handlowej.

Co więcej, pisanka firmowa to produkt dmuchany. Po spuszczeniu powietrza zajmuje niewiele miejsca. Ukryjesz ją w praktycznej torbie, gdzie spokojnie doczeka do następnych Świąt Wielkanocnych.

Pomimo znacznych gabarytów pisanka jest jednak wyjątkowo lekka. Zderzenie z nią nie grozi kontuzjami – to jak zderzenie z ogromną piłką, która wyskoczy z koszyka. Jest to zatem rozwiązanie ze wszech miar bezpieczne, nawet jeśli ozdobę umieścimy w obszarze przejścia dla przechodniów.

Pisanka firmowa

Pisanka firmowa – wersja 2.0

W tym roku “podrasowaliśmy” nieco naszą firmową ozdobę wielkanocną. Zamarzył nam się słodki kurczaczek. Jako element dodatkowy pojawiły się zatem niewielkie skrzydełka wystające poza obrys pisanki. Oczywiście, to tylko mała zachęta dla Was do podejmowania eksperymentów zakresie przeróbek pisanki. Może marzy Wam się zając z długimi uszkami i słodkim ogonkiem? Wspólnie możemy opracować nową, nietypową koncepcję pisanki firmowej. Skontaktuj się z naszym handlowcem i przedstaw nam swój pomysł.

Ozdoba do sklepu

 

 

Zobacz także:

Opinie naszych klientów 

Taką ocenę ma nasza firma w Google

 

Opinie Ikona 08

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Zarządzaj plikami cookies