pl
Siedziska Reklamowe Na Eventy

Siedziska reklamowe na eventy – 3 nieoczywiste pomysły

Żaden, absolutnie żaden event nie może odbyć się bez miejsc do siedzenia. Gdzieś przecież muszą usiąść, by odpocząć czy porozmawiać zarówno goście, jak i organizatorzy wydarzenia. Wtedy z pomocą usłużnie przychodzą wszelkiego rodzaju krzesła, fotele, a latem - leżaki. Te rozwiązania wszyscy doskonale znamy. Czy można tu zaproponować coś mniej standardowego? Oczywiście, że można. Poznajcie nasze 3 nieoczywiste pomysły na siedziska reklamowe.

/Blog/Siedziska reklamowe na eventy – 3 nieoczywiste pomysły

Yoga Cube – przechowywanie i łatwość transportu

Yoga kojarzy się nam wszystkim ze spokojem i niesamowitymi możliwościami ludzkiego ciała. Nic więc dziwnego, że nasza kostka przyjęła właśnie takie miano. Zapewnia poczucie spokoju organizatorowi wydarzenia i składa się jak najlepszy yogin.

Praktycznie rzecz ujmując kostka składana Yoga to rodzaj pufu – skrzynki, którego wnętrze jest puste i można w nim przechowywać różnorodne materiały np. reklamowe. Wytrzymała konstrukcja ze sklejki tworzy bezpieczne i wygodne siedzisko – w zależności od wielkości wytrzymują 100 lub 120 kg obciążenia.

Kostka Yoga CubeKostka Yoga CubeKostka Yoga Cube

Kostka jest wyjątkowo prosta w transporcie, gdyż składa się do wielkości swojego wieczka! A zatem, z jednej zajmuje mało miejsca, z drugiej może sama stanowić miejsce do przechowywania.

Kolejną niewątpliwą zaletą kostek jest możliwość wykorzystania ich jako siedziska reklamowe. Ścianki pufa (wykonane z poliestru, PVC czy eko-skóry) to doskonałe miejsce do umieszczenia indywidualnego przekazu reklamowego w brandowych barwach.

Pokrywki na skrzynkę – siedziska reklamowe dla marek napojów

To rozwiązanie często praktykowane przez browary i kolejny przykład przedmiotu wielofunkcyjnego. Takie siedzisko łączy w sobie praktyczne zastosowanie skrzynki na butelki ze złotym napojem, reklamy oraz taboretu.

Wytrzymałe wieczko zostało wykonane ze sklejki i dla wygody obite gąbką oraz materiałem. Zarówno sama skrzynka, jak i jej “siedzisko” może swobodnie pełnić reklamową rolę. To doskonałe miejsce do umieszczenia logotypu, ale również np. dowcipnego hasła.

Siedzisko Na Skrzynke

Ze względu na różne wymiary, czy konstrukcję skrzynek “nakładki” wykonujemy zawsze na indywidualne zamówienie, tak aby jak najlepiej spełniały swoją funkcję.

Hocker Pascal – siedzisko jak tapicerowany mebel

Jego magia nie tkwi w kształcie – bo przypomina po prostu tapicerowany stołek czy taboret. Funkcjonalność tego rozwiązania opiera się na konstrukcji. Hocker z linii Pascal to produkt pompowany, stałociśnieniowy, który dla zwiększenia wytrzymałości został dodatkowo wzmocniony płytą OSB i MDF. Wnętrze wypełnia wkład z TPU, który po napompowaniu nadaje siedzisku wyjątkową sztywność.

Niewątpliwą zaletą hockera jest jego niewielki rozmiar transportowy. Po spuszczeniu powietrza produkt ma zaledwie 25 cm wysokości! Do bagażnika samochodu osobowego może zatem swobodnie wejść co najmniej 8 takich siedzisk.

Jednocześnie po napompowaniu hocker Pascal prezentuje się równie elegancko, jak tradycyjne meble tapicerowane. Jest od nich jednak lżejszy – ten o wysokości 50 cm waży nieco ponad 3 kg, a wyższy – 70-centymetrowy – około 4,6 kg. Przestawianie rozłożonych hockerów nie powinno zatem sprawiać najmniejszej trudności.

Hocker Pascal Hocker Pascal

Nie zapominajmy też o najważniejszym, cały hocker możecie pokryć swoim przekazem reklamowym! Poliestrowa powierzchnia do fantastyczny nośnik barwnych reklam. Nadruk cechuje znaczna odporność na promieniowanie UV, dzięki czemu hocker będzie długo cieszył oczy właściciela.

Przeczytaj także wpis: Siedziska reklamowe i ich rodzaje

 

Zobacz także:

Zainteresowały Cię nasze produkty?

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Zapytaj, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Chciałbyś zobaczyć produkty na żywo?

Umów się na spotkanie prezentacyjne,
a my zaprezentujemy Ci naszą ofertę!

Zarządzaj plikami cookies