Przykładowe zestawy do stolików reklamowych

Inventini 9 Blog 9 Przykładowe zestawy do stolików reklamowych

Jaki produkt będzie dobrze komponował się ze stolikiem reklamowym? Odpowiedź nie jest taka prosta! Siedzisko musi tworzyć ze stolikiem wspólną całość, dlatego tak ważne jest dopasowanie obu tych mebli.

Naturalnie ogromne znaczenie ma też specyfika działalności. Niektóre meble nie są odpowiednie w pewnych okolicznościach. Raczej nikt nie wpadnie na pomysł, żeby zamówić sofę do baru. Sofa zwyczajnie tam nie pasuje. Dlatego dobierając zestaw do stolika reklamowego, należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników.

Co do baru?

Najwyższa pora odnieść się do jakichś przykładów. Niech pierwszym z nich będzie wspomniany bar. Jakie rozwiązanie będzie dobre w tym przypadku? Jedynym słusznym wyjściem jest rozejrzenie się za zwykłymi, barowymi krzesłami.

Zresztą wystarczy zadać sobie pytanie, kto przychodzi do baru. Warto zwrócić uwagę na to, że nie zawsze wygoda i komfort stanowią najważniejsze kryterium wyboru odpowiedniego siedziska. Czasem ważniejsze staje się stworzenie spójnej całości i nadanie charakteru temu konkretnemu miejscu.

Wizyta u dentysty

Niech kolejnym przykładem będzie wizyta u dentysty. W przeciwieństwie do wspomnianego baru tutaj wygodna sofa wydaje się strzałem w dziesiątkę! Ogromna poczekalnia, dużo ludzi czekających na swoją kolej… Duża sofa zapewniająca klientom kliniki komfort będzie doskonałym rozwiązaniem!

Można rozważyć też zakupienie wygodnych, gustownych foteli. Lub równie wygodnych krzeseł. Warto poczynić starania, aby oczekiwanie na lekarza upłynęło w przyjemnej atmosferze.

Twoja grupa docelowa – na kim Ci zależy?

Dopasowanie siedziska jest bardzo ważne. Jak już wcześniej wspomniano, ogromne znaczenie ma specyfika Twojej działalności, lecz równie ważna jest grupa docelowa, do której kierujesz swoją ofertę.

Świetnym przykładem znowu może być wizyta u dentysty, lecz tym razem u dentysty dziecięcego. W takiej sytuacji wygodne siedzisko reklamowe to szalenie ważny element w każdej poczekalni, który uprzyjemni dzieciom oczekiwanie na wizytę, oferując komfort, który jest dla nich przecież tak ważny!

Warto zwracać uwagę na swoje otoczenie oraz na to, w jaki sposób właściciele firm urządzają swoje wnętrza z myślą o klientach. A następnie przeanalizować swoją grupę docelową i dobierać elementy meblowe, biorąc pod uwagę jej potrzeby oraz oczekiwania.

Stoliki i siedziska nie muszą znajdować się w pomieszczeniu

Warto podkreślić, że stoliki i siedziska nie zawsze muszą znajdować się w pomieszczeniu. Lokale gastronomiczne, szczególnie w porze letniej, oferują możliwość spożycia posiłku na świeżym powietrzu, w ogródku lub na miejskim deptaku. Możliwości, w których stoliki i siedziska wystawiane są na zewnątrz, jest naprawdę wiele.

Innym przykładem mogą być różnego rodzaju eventy. Zanim jednak zdecydujesz się na wybrane siedziska i stoliki, weź pod uwagę, na jakim evencie planujesz je wykorzystać, jaki będzie miał charakter i czego będzie dotyczył.

Nie wolno zapomnieć o wykonaniu

Na koniec nadeszła pora na to, co ma największe znaczenie, a mianowicie wykonanie. Gdzie możesz znaleźć profesjonalne siedziska? Podobnych ofert jest sporo, jednak warto zdecydować się na sprawdzoną i rzetelną firmę, która pomoże zrealizować Ci to, na czym zależy Ci najbardziej.

Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Aktualnie wiele firm zastanawia się jak przygotować się do sezonu letniego. Nic nie wskazuje na to, by do tego czasu...
Read More
Reklama na lato – 3 wakacyjne pomysły na trudne czasy

Marketing sportowy w małych klubach

Marketing sportowy w akademiach piłkarskich i lokalnych klubach sportowych jest bardzo ważnym elementem działalności. Wpływa bowiem nie tylko na sytuację...
Read More
Marketing sportowy w małych klubach

Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Tak, tak, wiemy - do lata jeszcze daleko, ale trzeba być przygotowanym, bo nigdy nie wiadomo, kiedy zrobi się ciepło....
Read More
Wakacyjny zestaw reklamowy – pytania i odpowiedzi

Wesele pod namiotem

Wesele pod namiotem odbywające się w plenerze to rozwiązanie dotychczas znane w naszym kraju głównie z amerykańskich filmów. Jednak w...
Read More
Wesele pod namiotem

Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Bo życie trzeba sobie ułatwiać Produkty z linii Pascal są relatywnie lekkie, zwłaszcza w porównaniu ze zbliżonymi gabarytowo produktami tradycyjnymi....
Read More
Torba na kółkach do trybunki reklamowej

Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Wielu z nas z utęsknieniem czekało na informację, że kina, teatry czy filharmonie mogą już być otwarte. I choć nie...
Read More
Nakładki na krzesła – jak wdrożyć zasady w związku z COVID-19

Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Uff, galerie handlowe już otwarte, życie powolutku wraca do normy. Długo trwaliśmy w niepewności co do tego, jak będzie wyglądał...
Read More
Pisanka Pascal – ozdoba wielkanocna do galerii

Drukowanie w wersji smart

Sprytne drukowanie Wiecie już, że staramy się wcielać w życie rozwiązania praktyczne, korzystne dla naszego środowiska czyli po prostu smart....
Read More
Drukowanie w wersji smart

Zero Waste by Inventini

Czy jest Zero Waste i czy można go stosować w zakładach pracy? Zero Waste do właściwie sposób życia, w którym...
Read More
Zero Waste by Inventini

Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku

Rok 2020 przyniósł ze sobą wiele nieoczekiwanych wydarzeń i jednocześnie wyzwań. Oczywiście, największym z nich była epidemia koronawirusa. Dotknęła ona...
Read More
Jak maseczki uratowały Inventini – podsumowanie roku